Jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów? 5 niesamowitych kroków do naśladowania!

Jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów? Ponieważ dzisiaj zbyt wielu ludzi ma i preferuje swój styl, odwracają się od czegoś do tego. Na przykład masz kręcone włosy, ale już ich nie lubisz, prostując je, aby uzyskać nowy wygląd. Ale jak możesz to osiągnąć? Jest na to wiele sposobów; ale jest jedna rzecz, której jesteśmy pewni.

Jeśli nie wiesz, jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów, wiele tracisz! Poza salonami i sklepami możesz to zrobić w domu z kilkoma instrukcjami, aby zrobić to prawidłowo. Niewłaściwe instrukcje mogą doprowadzić do złamania lub uszkodzenia włosów. Aby tego uniknąć, postępuj zgodnie z instrukcjami profesjonalisty.

Jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów? 5 niesamowitych kroków do naśladowania!

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie potrzebne informacje, które musisz znać na dzisiejszy temat, nadszedł czas, abyśmy ruszyli dalej i przyjrzeli się procesowi, abyśmy mogli odkryć, co potrafi suszarka do włosów. Oczywiście jest w nich więcej, jeśli nie wiesz, ale teraz odsłaniamy Tobie i widzimy, że możesz nauczyć się tego robić w domu.

Kroki, jak używać suszarki do włosów podczas prostowania włosów

Jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów? Znajomość nakazów i zakazów dotyczących obsługi suszarki do włosów jest koniecznością przed wykonaniem tego procesu! Czemu? Może uszkodzić włosy, jeśli nie masz wystarczającej kontroli nad urządzeniem. Aby tego uniknąć, przeczytaj kilka artykułów i wykonaj tutaj niezbędne kroki:

Krok 1. Przygotuj włosy do prostowania

Ponieważ do tego procesu będziemy zużywać dużo ciepła, musimy najpierw przygotować włosy, aby uniknąć uszkodzenia, gdy proces zostanie przeprowadzony później. Na początek włosy muszą być wystarczająco wilgotne, a następnie osuszyć ręcznikiem. Na koniec, aby zapobiec uszkodzeniu pasm, użyj termoochrony, aby uniknąć kontuzji.

Balsam prostujący jest również potrzebny, jeśli chcesz uzyskać dodatkową stylizację włosów. W ten sposób możesz je chronić podczas przeprowadzania całego procesu, ponieważ do tego potrzeba dużo ciepła, co może spowodować pękanie, jeśli twoje włosy są zbyt słabe. Dzięki tym ochraniaczom termicznym możemy ich uniknąć, jeśli zastosujemy je wcześniej. Pomocne może być przeczytanie, jak prostować włosy suszarką.

Krok 2. Wybór części, od której zaczniesz

Dzielenie włosów jest koniecznością, jeśli chodzi o ich prostowanie; w ten sposób wyprostujesz go na równe części bez żadnych problemów z niedokładnością. Aby to zrobić, możesz użyć grzebienia lub nawet samych rąk, aby podzielić włosy na trzy równe części, tworząc część środkową i na dwa segmenty boczne. Przypnij je, gdy przygotujesz włosy.

Jeśli chodzi o tylną część, to zostawiamy ją tak, jak jest, ponieważ nie ma potrzeby jej dotykać. Teraz wybierzemy punkt wyjścia do wysuszenia naszych pierwszych włosów. Podziel tylny segment włosów na pół poziomo. Przytnij tylko górną połowę; pozostałą część należy pozostawić odpiętą, ponieważ późniejsze partie włosów również zostaną wysuszone.

Krok 3. Utrzymywanie wilgoci podczas suszenia włosów

Nie da się samemu wyprostować włosów, jeśli nie są wystarczająco wilgotne; w takim przypadku musisz zwilżyć włosy na tyle, aby pozostały proste po zakończeniu suszenia suszarką. Można to zrobić na wiele sposobów; można go wcześniej zmoczyć lub napełnić butelkę z rozpylaczem i spryskać nim włosy przed rozpoczęciem suszenia. Warto również wiedzieć, jaka jest najlepsza suszarka do czarnych włosów.

Krok 4. Szczotkuj włosy okrągłą szczotką podczas suszenia włosów

Rozczesuj włosy od nasady aż po same końce okrągłą ceramiczną szczotką, zaczynając od spodu. Prześledź przebieg spotkania z suszarką, wystawiając włosy na bezpośrednie działanie ciepła. Aby równomiernie rozprowadzić ciepło, utrzymuj jednolite i mocne napięcie, naciągnij włosy na okrągłą szczotkę i równomiernie wysusz, aby uzyskać jednolitą konsystencję.

Teraz, jeśli chodzi o tylną część włosów, będziemy się poruszać, aż dotrzemy do tego miejsca, jeden po drugim, część po części, tak abyśmy mogli później uzyskać czyste, proste włosy; gdy wszystko jest już ustawione, wyprostuj włosy do preferowanego stylu, aż będzie gotowe. Wszystko zależy od Ciebie i tego, co chcesz osiągnąć, aby osiągnąć ten wygląd. Możesz również zainteresować się tym, jak określić swój rzeczywisty typ włosów.

Krok 5. Opryskiwanie i finalizowanie włosów

Jeśli nie wiesz, profesjonaliści robią to, aby chronić i zachować proste włosy po zakończeniu procesu. Aby uzyskać dodatkowe utrwalenie i trochę więcej bezpieczeństwa, spryskaj ujędrniający lakier do włosów, aby utrzymać fryzurę w nienaruszonym stanie, nawet jeśli wychodzisz na zewnątrz lub podczas wietrznej pogody, która jest pełna powietrza.

To okładka!

Jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów? Teraz, gdy wszystko zostało przygotowane, nadszedł czas, abyśmy to zrobili, ponieważ już wiesz, jak używać suszarki do włosów do prostowania włosów. Tym razem żadnych salonów w domu; możesz zrobić to sam lub z przyjacielem, jeśli potrzebujesz na konkretną okazję lub po prostu dla ogólnego stylu. Dzięki temu możesz również chcieć wiedzieć, jak ułożyć włosy.