Jak używać suszarki do włosów, aby pozbyć się wszy? 4 proste kroki!

Chcesz wiedzieć, jak korzystać z suszarki do włosów, aby pozbyć się wszy? Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby najpierw umyć włosy, wysuszyć je, uczesać i ponownie umyć.

Usuń wszystko, jak uparte wszy, które chowają się w środku.

Jak używać suszarki do włosów

Więcej jaj, które usuwasz podczas czyszczenia włosów, powoduje mniej wszy, które będą cię później denerwować. Wszy rzeczywiście są plagą, która prowadzi do zakłopotania. Poza tym może po prostu nie być zbyt przyjemny. Dzieci cierpią z powodu bolesnej inwazji wszy, gdy dostają je ze szkoły. Wszy są w głowie jednego z tych dzieciaków. Przeskakują też z głowy na głowę, zwłaszcza w Twojej rodzinie. Wtedy jesteś nosicielem swojej rodziny, przyjaciół i innych osób, z którymi się angażujesz.

Wprowadzenie do wszy

Wszy są powszechne w gospodarstwach domowych. Mogą siać spustoszenie, gdy zostaniesz przez nie zainfekowany. Otaczają je mity oraz ich przyczyny i sposoby ich eliminacji. Wiedz, że wszy nie stanowią zagrożenia w życiu; mogą być brutto i denerwujący. Są tak małe, że trudno je zobaczyć w ich brązowym kolorze. I trudno je znaleźć z ciemniejszymi włosami, które krążą wokół włosów. Wszy, podobnie jak robaki, często zostawiają swoje jaja, zwane gnidami. Gnidy nie są w jakiś sposób odpowiednikami żeńskimi ani męskimi, ponieważ trzymają się najgłębszych korzeni włosów, gdy wszy nadal wędrują.

Wszy zarażają również ludzi każdej płci i wieku, bez względu na to, jak brudna lub czysta jest dana osoba. Chociaż masz dłuższe włosy, ich usunięcie może być trudne, ponieważ kwitną nawet na dłuższych włosach. Wszy i gnidy mogą pozostać na twoich włosach.

Ale nie mogli rzucać się ani latać z jednej głowy do drugiej. Mogą podróżować z jedną głową, a drugą, pod warunkiem, że są blisko kontaktu. Co więcej, te szkodniki mogą przez krótki czas rozwijać się na powierzchniach takich jak pościel, sofa, poszewki na poduszki i nie tylko, dopóki nie będą szukać kolejnej głowy. Reakcje alergiczne występują z kału lub ukąszeń wszy. W rzeczywistości niektórzy ludzie mają wszy, ale nie odczuwają swędzenia. Te ugryzienia również nie wywołują już reakcji alergicznych na skórze głowy. Wreszcie, leczenie wszy zarabia miliony dolarów na całym świecie. Możesz być również zainteresowany tym, jak używać suszarki do włosów na wszy

Kroki korzystania z suszarki do włosów, aby pozbyć się wszy

Jak więc użyć suszarki do włosów, aby pozbyć się wszy? Oto kroki, jak użyć suszarki do włosów, aby pozbyć się wszy, aby uzyskać najlepsze rezultaty:

Krok 1. Mycie włosów

Oczyść włosy i umyj je gorącą wodą. Zimna woda nie eliminuje zarazków. Więc trzymaj się gorącej wody. Użyj szamponu do wszy lub szamponu leczniczego, jeśli chcesz. Użyj zwykłego szamponu lub szamponu do wszy, aby uzyskać dobrą, czystą i przyjazną głowę. Usuń wszystkie te gnidy palcami, ponieważ pozostają nieruchome we włosach. Usuń wszystko, co widzisz na powierzchni i to, co kryje się w środku. Usuń więcej jajek, aby oczyścić włosy. W ten sposób mniej wszy wyjdzie, aby cię drażnić.

Krok 2. Suszenie włosów

Osusz włosy suszarką do włosów przez trzydzieści minut. Dokładne wysuszenie zajmuje tylko około dwóch minut. Suszyć włosy przez trzydzieści minut, w zależności od objętości i długości włosów. Osusz włosy ręcznikiem po osuszeniu wilgotnych włosów. Następnie usiądź, aby rozpocząć. Szukaj pocieszenia w robieniu tego przez 30 minut. Kiedy leczysz kogoś innego lub tylko swoje dziecko, powinno być zajęte oglądaniem telewizji lub graniem na swoim telefonie.

Nigdy nie bądź tak łatwy lub ostry, więc unikaj wyboru najniższego lub najwyższego ciepła. Najlepiej wybrać średnie ciepło, biorąc pod uwagę konkretną suszarkę. Dostosuj ustawienie do wysokiej temperatury, jeśli jest to ustawienie w niskiej temperaturze. Wybierz ustawienia prędkości i temperatury odpowiednie do swoich wymagań. Zależy to również od potrzebnego komfortu. Pielęgnuj włosy w tradycyjny sposób i pracuj z gnidami i wszy. Uzyskaj najlepszy wynik z powietrza i ciepła, które odwadnia i zabija ich. Następnie zakryj każde pasmo i cal włosów.

Krok 3. Czesanie włosów

Po zakończeniu suszenia suszarką przez trzydzieści minut, przeczesz włosy grzebieniem na wszy lub grzebieniem do gnid. Standardowy grzebień nie przekreśla celu kuracji. Kup odpowiedni rodzaj grzebienia na gnidy, podczas gdy część susząca suszarki zabija gnidy i wszy. Mimo to czesanie włosów pozwala na ich dokładne usunięcie. Chociaż niektóre z tych wszy nie są jeszcze martwe, mogą nadal żyć, więc powinieneś je rozczesać. Użyj grzebienia gnidowego, aby usunąć martwe wszy. Zrób to raz w tygodniu i upewnij się, że zniknęły.

Krok 4. Ponowne mycie włosów

Ostatnim krokiem do rozważenia jest ponowne umycie włosów. Dokładnie umyj włosy, aby uzyskać głowę wypełnioną martwymi wszy. Następnie użyj jakiegoś leczniczego szamponu do wszy. Wystarczy zwykły szampon, aby była przyjemna i idealnie oczyszczona. Przeczytaj o tym, jak prawidłowo myć włosy.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak korzystać z suszarki do włosów, aby na dobre pozbyć się wszy. Gorące powietrze jest odpowiedzialne za wysuszenie tych przerażających owadów, które je zabijają. Nie ma więc potrzeby wydawania znacznych pieniędzy na zabiegi. W tym przypadku pomocny jest również grzebień na wszy lub grzebień na gnidy. Postępuj zgodnie z wymienionymi krokami, aby uzyskać najlepszy efekt zabiegu przy użyciu suszarki do włosów. Myślę, że warto przeczytać o tym, jak działa suszarka do włosów i jaka jest najlepsza suszarka do czarnych włosów.