Jak używać poduszki My Brest Friend w 2 prostych krokach

Aby korzystać z poduszki My Brest Friend, przejdziesz tylko przez dwa kroki. Zawsze warto poznać zastosowanie takich poduszek do karmienia, aby w pełni wykorzystać produkt. Ten artykuł nauczy Cię nawet, jak prawidłowo i wygodnie przymocować poduszkę.

Ale najpierw, czym jest poduszka My Brest Friend? Jak sama nazwa wskazuje, ta poduszka jest doskonałym pomocnikiem pielęgniarskim. Owiniesz go wokół ciała i pozostanie na miejscu, aby podeprzeć swoje maleństwo. Dzięki jego konstrukcji możesz pożegnać się z dniami, w których sesje karmienia są niewygodne!

Jak używać poduszki My Brest Friend w 2 prostych krokach

Przewodnik krok po kroku, jak używać poduszki My Brest Friend

Krok # 1. Miejsce docelowe

Zgodnie z oficjalną witryną firmy w podobny sposób można używać ich oryginalnych, luksusowych, profesjonalnych i podróżnych poduszek do karmienia. Unikalny kształt tych poduszek oznacza, że ​​musisz umieścić produkt na odpadach. Sprawdź ułożenie poduszki tak, aby oparcie było za Tobą, a zapięcie było po prawej stronie.

Znajdź wysokość, która jest dla Ciebie wygodna do karmienia piersią, a następnie zapnij rzep, aby zapewnić bezpieczeństwo. Możesz również użyć zapięcia, aby zamknąć poduszkę My Brest Friend. A co z dostosowaniami?

Krok # 2. Regulacja

W przypadku tej poduszki do karmienia przydatna jest regulacja paska, aby idealnie dopasować się do ciała. W ten sposób główka dziecka jest podparta, a poduszka pomoże mu wygodnie i bezpiecznie zatrzasnąć się. Po zakończeniu ściśnij klamrę, aby zwolnić zatrzask i wyjąć produkt.

Konieczne jest podkreślenie, że podczas karmienia nadal musisz trzymać swoje maleństwo. My Brest Frend ma po prostu pomóc Twojemu maleństwu przystawić do piersi. Przeczytaj poniżej wskazówki dotyczące karmienia piersią.

Jak karmić piersią za pomocą poduszki My Brest Friend

Teraz, gdy masz już ogólny pomysł korzystania z poduszki My Brest Friend, musisz pamiętać o tych dodatkowych wskazówkach podczas karmienia piersią. Na przykład, strona poduszki zapinana na suwak powinna być skierowana w dół, kiedy owijasz poduszkę wokół siebie. Chcesz również sprawdzić poduszkę lędźwiową poduszki, aby dobrze spełniała swoje zadanie, łagodząc dyskomfort pleców.

Pozycjonowanie

Przed ułożeniem dziecka poduszka powinna wygodnie leżeć na Twoich kolanach. Następnie trzymaj malucha twarzą do siebie i podtrzymuj jego górną część ciała, umieszczając kciuk poniżej i za jednym uchem, a drugim palcem wskazującym. Poprowadź dziecko tak, aby jego podbródek znajdował się blisko piersi i podeprzyj się kciukiem i palcem wskazującym, aby ścisnąć pierś przed nosem, aby pomóc mu w karmieniu.

Przewodnictwo

Ta technika dopasowuje sutek do nosa dziecka, dzięki czemu możesz dotknąć brodawki górnej wargi, aby uzyskać wskazówki. Twoje dziecko powinno instynktownie otworzyć usta, co jest dla Ciebie wskazówką, aby przyciągnąć brodę do siebie. Jako wsparcie, uciskaj pierś, aż dziecko będzie aktywnie karmić.

Co to jest poduszka mojego przyjaciela z Brestu?

Poduszka My Brest Friend to nie tylko typowa poduszka do karmienia w kształcie litery U. To, co czyni go wyjątkowym, to jego ogólny kształt i połączenie cech. Jak omówiono w tym, jak go używać, ma on owinąć się wokół ciała. Jednak ma również oparcie pleców, ramion i łokci, aby zapobiec bólowi w tych obszarach.

Spodoba ci się również jego kieszeń, dzięki której możesz łatwo sięgnąć do akcesoriów do karmienia bez przeszkadzania dziecku w karmieniu. Same materiały składają się z miękkiej, pokrytej pluszem, twardej poduszki, która nie podrażnia Ciebie i skóry Twojego dziecka. Możesz również regulować go jedną ręką za pomocą paska na rzep, a jedyne, czego potrzebujesz, aby go zdjąć, to cichy klips, aby zapewnić dziecku wygodę.

Rodzaje poduszek My Brest Friend

Oryginalne i Deluxe

Oryginalna poduszka do karmienia ma owinięty kształt z oparciem, podłokietnikiem i podłokietnikami. Posiada również cichy odpinany pasek i kieszeń na artykuły do ​​pielęgnacji. Marka wykorzystuje mocną poduszkę pokrytą miękkim pokrowcem zapinanym na zamek. Dostępna jest również wersja deluxe, w której zastosowano delikatniejszy materiał, wytrzymały pokrowiec, a pasek można regulować i odpinać jedną ręką.

Profesjonalne

Profesjonalna poduszka jest tak zwana, ponieważ jest używana w szpitalach i pokazach karmienia piersią. Dzieje się tak, ponieważ jest łatwy do czyszczenia i wystarczy go wytrzeć do następnego użycia.

Bezpłatne

My Brest Friend ma produkt dla tych, którzy preferują poduszki ekologiczne. Poszewka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej i bambusa bez żadnych środków chemicznych. Według firmy te materiały są również uprawiane z myślą o ochronie środowiska.

Nadmuchiwane podróże

Nadmuchiwana poduszka podróżna jest lekką wersją oryginalnej poduszki do karmienia. Ponieważ jest nadmuchiwany, możesz go szybko przechowywać i nosić podczas podróży.

Twin Plus i Professional Twin Plus

Poduszka twin plus doskonale nadaje się do karmienia bliźniaków i dużych rozmiarów, wraz z regulowanym oparciem. Posiada również miękki pokrowiec zapinany na zamek, który jest łatwy do czyszczenia. Ponadto posiada profesjonalną wersję dla szpitali i na lekcje.

Wniosek

Sprawdzanie różnych poduszek do karmienia jest przydatne, aby znaleźć najlepsze dopasowanie. Na przykład, dlaczego nie nauczyć się korzystać z poduszki My Brest Friend? Być może to poduszka do karmienia, której szukałeś.

Zacznij od umieszczenia produktu przy sobie, a następnie wprowadź niezbędne poprawki, aby znaleźć to, co jest dla Ciebie wygodne. Poprowadź i wspieraj swojego malucha, korzystając z omówionych wskazówek, a Twoja sesja pielęgniarska powinna przebiegać bezstresowo.