Jak używać podgrzewacza do świec

Chcesz mieć w domu zapach lawendy, ale boisz się zapalać w domu świeczki? Jeśli masz w domu małe dzieci lub zwierzęta, możesz zamiast tego przejść na używanie podgrzewaczy do świec. W rezultacie przyjrzymy się, jak używać podgrzewacza do świec.

Jeśli myślisz o zakupie podgrzewacza do wosku, powinieneś dowiedzieć się więcej o tym, czym są i jak działają. Kiedy i dlaczego powstały te urządzenia? Jak używać podgrzewacza do świec, aby uzyskać jak najlepszy zwrot za swoje pieniądze i poprawić swoją przestrzeń życiową?

Jak używać podgrzewacza do świec

Ten dogłębny samouczek dotyczący używania podgrzewacza do świec nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć. Na początek przejrzyjmy podstawy. Jak używać podgrzewacza do świec? Aby zrozumieć, jak obsługiwać podgrzewacz świec, musisz najpierw zrozumieć jego cechy.

Podgrzewacze do świec

Zamiast świecy zapachowej możesz użyć podgrzewacza do świec lub podgrzewacza do wosku. Często jest wypełniony pachnącym woskiem, który pachnie i ma taką samą strukturę materiału jak zwykłe świece. Brakuje mu jednak knota iw większości przypadków płomienia.

W zależności od modelu mogą być mniej palne niż świece. W rezultacie są kuszącą opcją dla entuzjastów świec, którzy chcą zmniejszyć ryzyko pożaru w domu. Dzięki temu możesz nadal cieszyć się ciepłem, aromatem i atmosferą pachnącego wosku.

Zapalanie świecy a używanie podgrzewacza do świec

Istnieje kilka korzyści dla obu stron debaty na temat podgrzewania świec i palenia świec. Po pierwsze, biznes świec jest duży i szybko się rozwija. Branża świec prosperowałaby, nawet gdyby duża część świata przeszła ze świec konwencjonalnych na podgrzewacze do świec.

Świece są znacznie częstsze niż podgrzewacze do świec. Kolejną zaletą używania świecy w porównaniu z podgrzewaczem do świec jest to, że może stworzyć bardziej tradycyjną, domową atmosferę w Twoim domu. Płomień tworzy iluzję ciepła, sprawiając, że Twój dom wygląda na cieplejszy i bardziej zachęcający niż tylko zapach świecy.

Z drugiej strony podgrzewacz do świec ma kilka zalet. Po pierwsze, jest niepalny, dzięki czemu świetnie nadaje się dla osób z dziećmi, zwierzętami lub zapominalskim umysłem. Ponadto podgrzewacze do świec prawie nie stanowią zagrożenia.

Ponadto zapachy wydzielane przez podgrzewacz świec zwykle utrzymują się przez dłuższy czas. To idealne rozwiązanie, jeśli masz niski budżet. Ustaliliśmy, że podgrzewacze do świec i świece palące się znacznie różnią się między sobą.

Sposoby korzystania z podgrzewacza do świec

Ocieplacze na sufit

W jednym rodzaju podgrzewacza do świec intensywne światło halogenowe pada z góry na świecę. Te podgrzewacze mają trzonek z gęsią szyją ze światłem, które rozciąga się od podstawy w górę nad świecą. Szklana osłona osłania światło.

Światło topi wosk w świecy od góry. Następnie szybko wydziela perfumy, pozostawiając roztopiony wosk w zasięgu ręki dziecka. Wreszcie, światła przepalają się i muszą zostać wymienione, w cenie od 7 do 12 USD w zależności od rodzaju.

Płyty rozgrzewające do gorących płyt

Ciepły talerz lub filiżanka espresso jest cieplejszy niż każdy inny rodzaj świecy. Te małe grzejniki zasilane elektrycznie łączą się bezpośrednio z gniazdkiem ściennym i ogrzewają 3- lub 4-calową płytę grzewczą z teflonu. Świece na szczycie zaczynają mięknąć od dołu, pozwalając na ucieczkę zapachu.

Promowane są jako podgrzewacze do świec, ale można ich używać również do podgrzewania zupy, kawy lub innych płynów w filiżankach. Są łatwe w użyciu, mało wymagające i dostępne w rozsądnej cenie. Nie są jednak dekoracyjne i dłużej wydzielają aromat.

Podgrzewacze do dolnych świateł

Zwykłą żarówkę umieszcza się w ceramicznym lub metalowym pojemniku z miską na górze, aby ogrzać świecę. W misce znajdują się albo czipsy z pachnącego wosku, albo świeca. Zapach powstaje, gdy wosk rozgrzewa się i topi pod wpływem światła elektrycznego.

Chipsy są tańsze i bardziej uniwersalne niż całe świece. Podgrzewacze z wachlarzem do rozprowadzania zapachu to wiele opcji.

Jeden podgrzewacz do wosku i jeden podgrzewacz do świec

Dzięki temu, że świeca jest cieplejsza, możesz użyć podgrzewacza do zmiękczania wosku lub wyeliminować go i użyć cieplejszego świecy słoika. Jest to podobne do używania płyty gorętszej od dołu. Te cechy są dalsze do podgrzewaczy naczyń, ponieważ ogrzewają wszelkie stopione woski, jakie możesz mieć.

Jak długo trwa topnienie wosku?

Czas trwania topienia wosku zależy od rozmiaru i kształtu wosku oraz rodzaju używanego podgrzewacza. Niektóre trwają kilka dni i trwają przez krótki czas każdego dnia. Inne mogą trwać do 10 godzin na raz lub przez kilka tygodni, jeśli są przyjmowane konsekwentnie.

Niektóre podgrzewacze i topniki umożliwiają ponowne stopienie roztopionego wosku poprzez wlanie go z powrotem do podgrzewacza. Za drugim razem mogą nie być tak przyjemne wizualnie lub strukturalnie. W drugiej rundzie zapach może być słabszy lub być może niewidoczny.

Wniosek

Ten artykuł jest Twoim znakiem, aby zaopatrzyć się w podgrzewacz do świec. Ponieważ istnieje tak wiele różnych rodzajów podgrzewaczy do świec, istnieje kilka metod używania podgrzewacza do świec. Możesz cieszyć się luksusem lawendy w swoim pokoju, będąc jednocześnie bezpiecznym przed ogniem.