Jak używać Oxiclean w pralce? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Zastanawiasz się, jak używać Oxiclean w pralce? Cóż, nie ma się co dziwić, możesz go użyć, mocząc go w ubraniach na 10-30 minut, a następnie spłukać świeżą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Do prania oprócz zwykłego detergentu dodaj jedną łyżeczkę Oxiclean do każdego cyklu prania. Oxiclean pomaga poprawić działanie czyszczące Twojego proszku do prania i jest odpowiedni do prawie wszystkich tekstyliów, zwłaszcza do dżinsów i kolorów ubrań.

Jak używać Oxiclean w pralce? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Ten produkt nie powinien być stosowany na jedwabiu i wełnie. Jeśli plamy na ubraniach są zbyt uporczywe, w tym celu napełnij pralkę ciepłą wodą, a następnie wysokowydajnym detergentem HE; następnie dodaj do niego 1-5 łyżek Oxiclean na co najmniej pół godziny. Następnie wyłącz pralkę. Moi przyjaciele, przeczytajcie ten artykuł na końcu, aby w pełni zrozumieć, jak używać Oxiclean w pralce!

Co to jest Oxiclean?

OxiClean to biały krystaliczny proszek zawierający niebieskie plamki, który znajduje się w wannie. Firma trzyma recepturę proszku i drobinek w tajemnicy handlowej, więc nie będziesz wiedział, z czego są zrobione. Należy zawsze pamiętać, że prawie wszystkie komponenty są przyjazne dla środowiska i wielokrotnego użytku. Nie mają negatywnego wpływu na rurociągi lub systemy kanalizacyjne. Dzieje się tak, ponieważ nieorganiczne i organiczne substancje chemiczne zawarte w plamie są uwalniane przez powietrze obecne u podstawy plamy.

Kroki korzystania z Oxiclean w pralce

Pralki ładowane od góry są znacznie bardziej energooszczędne w porównaniu do pralek ładowanych od przodu. Oxyclean to wyjątkowa koncepcja, która zyskuje na popularności ze względu na jej zdolność do czyszczenia odzieży. Wiele osób zastanawia się jednak, jak stosować Oxiclean w myjkach? Ponieważ niewłaściwe użycie może zniszczyć odzież. Oto kroki, jak używać Oxiclean w pralce:

Korzystanie z Oxiclean w pralce z zewnętrznym dozownikiem (ładowanie z przodu)

Napełnij pralkę jak zwykle. Następnie wybierz najbardziej odpowiedni cykl czyszczenia w zależności od ilości prania. Zacznij od pralki ładowanej od przodu. Przede wszystkim napełnij zewnętrzny dozownik spryskiwacza wstępnie rozpuszczonym roztworem Oxyclean i wody. Weź 16 uncji wody i tylko 1 uncję Oxiclean. Ta ilość OxiClean jest używana tylko do tych plam, które nie są zbyt twarde.

Na tym etapie, jeśli to możliwe, zwiększ detergent w proszku Oxiclean, dodając go do ciepłej lub o wysokiej temperaturze wody. Następnie namocz lub zaimpregnuj uporczywe plamy w praniu za pomocą Oxiclean, zgodnie z zaleceniami producenta. Inną alternatywą jest wlanie Oxyclean bezpośrednio do pustego bębna górnej pralki ładowanej od przodu, zgodnie z zaleceniami projektanta pralki. Następnie napełnij pralkę ładowaną od przodu brudnymi ubraniami, dodaj do niej proszek do prania, wybierz cykl czyszczenia odpowiedni do prania, a następnie włącz pralkę. Możesz przeczytać o tym, jak używać Oxiclean w pralce ładowanej od przodu.

Stosowanie Oxiclean do plam punktowych

W wannie, w pralce ładowanej od góry, do pracy wystarczy łyżka OxiClean. Aby usunąć małą, plamistą plamę, spryskaj kolory za pomocą OxiClean, odczekaj kilka minut i włóż bieliznę lub inną odzież do pralki. Używając OxiClean, upewnij się, że nie używasz wybielacza. Napełnij wannę ciepłą wodą i ubraniami, jeśli Twoja maszyna jest tylko ładowaczem czołowym od góry. Za każdym razem, gdy napełnisz tę podkładkę, podnieś pokrywkę.

Dodaj proszek, wymieszaj roztwór wokół pokrywy i pozwól OxiClean zrobić swoje. To trochę trudniejsze zadanie z ładowaczem czołowym, ponieważ pokrywa blokuje się bardzo szybko. Przed użyciem Oxiclean rozcieńczyć gorącą wodą i włożyć do dozownika wybielacza. Oba rodzaje maszyn są adresowane w Home Dependency. Oxiclean posiada saszetki z detergentem. Możesz używać Oxiclean w każdej pralce. Nadaje się do wszystkich rodzajów myjek.

Korzystanie z Oxiclean bez zewnętrznego dozownika

Możesz również używać Oxiclean bez zewnętrznego dozownika. Oto przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z detergentów Oxiclean. Weź wysokowydajny proszek do prania i dodaj do niego jedną uncję wzmacniacza detergentu Oxiclean.

Należy pamiętać, że przed użyciem Oxiclean należy zapoznać się z instrukcją na opakowaniu.

Następnie dobrze wymieszaj oba te detergenty. Teraz, gdy mieszanka jest gotowa, dodaj ją do pralki ładowanej od przodu. Następnie dodaj do niego pranie i włącz urządzenie. Po wykonaniu poprzedniego kroku czas wybrać najbardziej odpowiedni cykl prania odzieży dla wsadu.

Następnie naciśnij przycisk start znajdujący się na pralce ładowanej od przodu. Po uruchomieniu pralki dodaj zmieszany wzmacniacz detergentu Oxiclean do cyklu prania. W razie potrzeby (tylko w przypadku twardych plam), dodaj odpowiednią ilość najlepiej sproszkowanego detergentu do prania do pralki ładowanej od przodu, zgodnie z zaleceniami producentów pralek. Pomocne może być przeczytanie o tym, jak używać xiclean w pralce ładowanej od góry.

To okładka!

Moi przyjaciele, dziękuję za przeczytanie tego artykułu na końcu. Cieszyliśmy się, że Ci pomogliśmy! Jeśli używasz OxiClean do czyszczenia prania i nie wiesz, jak z niego korzystać, nie panikuj, ponieważ powyżej wymieniliśmy wszystkie kroki związane z korzystaniem z Oxiclean. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu wszyscy dowiecie się, jak używać Oxiclean. Teraz wiesz, jak używać Oxiclean w pralce. Dobrym pomysłem jest również przeczytanie o tym, jak prawidłowo używać saszetek z detergentem do prania.