Jak używać nasadek do suszarek do włosów? 4 najlepsze sposoby!

Jak używać nasadek do suszarek do włosów? Upewnij się, że używasz odpowiednich przedłużeń, które pasują do Twojego rodzaju włosów, zarówno prostych, jak i kręconych, i wybierz, czy potrzebujesz dyfuzora, koncentratora, stylizatora i picka.

Właściwe użycie tych nasadek do suszarek umożliwi suszenie włosów w odpowiedni sposób.

Jak używać nasadek do suszarek do włosów? 4 najlepsze sposoby!

Wysusz lub wygładź włosy, ułóż je i nie tylko, i uzyskaj odpowiedni rodzaj, jaki chcesz osiągnąć za pomocą suszarki do włosów. Upewnij się również, że włosy są nieco wilgotne podczas suszenia i stosuj niską lub średnią temperaturę, w tym produkty chroniące przed wysoką temperaturą. Istnieją różne typy nasadek do suszarek do opanowania przy ich użyciu. Jest o wiele więcej do nauczenia się, więc najlepiej zagłębić się w ten artykuł!

Sposoby używania nasadek do suszarek do włosów

Jak więc używać nasadek do suszarek do włosów? Poniżej przedstawiamy sposoby wykorzystania każdej z nasadek do suszarki do włosów:

#1. Wybrane

Kosmetyki nadają się do tworzenia objętości włosów, których krótsze włosy wymagają bardziej specyficznych preferencji, podczas gdy dłuższe pasma wymagają dłuższych pasm. Wygładź kręcone włosy za pomocą tych patyczków, które działają jak grzebień przymocowany do suszarki, ponieważ to narzędzie rozplątuje włosy, jednocześnie rozciągając loki, tworząc w ten sposób objętość u nasady.

#2. Stylizator

Styler to szczotka do włosów i suszarka, która pozwala zaoszczędzić dużo energii, ponieważ używa grzebienia i suszarki razem i wykorzystuje styl do łatwego rozczesywania włosów.

#3. Mocowanie dyfuzora

Ta nasadka z dyfuzorem jest ukształtowana w misce wzdłuż zębów, dzięki czemu nadaje się do włosów kręconych lub falowanych. Jego otwory umożliwiają ciągły przepływ powietrza w pasmach, podczas gdy dysza dyfuzora pomaga uzyskać niezamarzające i szybkie suszenie; w ten sposób twoje loki są nienaruszone. Jego nasadka wypycha powietrze z suszarki i rozszerza je na zęby, podczas gdy powietrze jest kontynuowane podczas suszenia włosów; ta metoda jest delikatniejsza niż stosowana na włosach.

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami podczas korzystania z mocowania dyfuzora:

  • Zwilż włosy, aby uwolnić je od supłów i splotów, oraz rozczesz je szeroko palcem.
  • Zastosuj produkty do stylizacji, takie jak serum do loków, aby uzyskać dodatkowe nawilżenie.
  • Połącz swoje loki i podziel włosy.
  • Ustaw urządzenie w niskiej i średniej temperaturze, aby utrzymać kręcone włosy i uniknąć uszkodzenia włosów i puszenia się.
  • Wysusz włosy na około siedemdziesiąt pięć procent i pozostaw do wyschnięcia, aby włosy pozostały nawilżone, ponieważ dzięki temu loki nie będą się puszyć i nie będą naruszone.

Pomocne może być przeczytanie o tym, jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.

#4. Koncentrator

Ta nasadka do suszarki do włosów zapewnia moc stylizacji wystarczająco skoncentrowaną, aby uzyskać prosty i elegancki styl. Jest płaski, szeroki i wygląda jak kaczy dziób, który kieruje powietrze w suszarce w dół do skoncentrowanego i małego obszaru włosów, ponieważ ma różne kształty z dyszą z szerokim otworem, która wysusza włosy szybciej i łatwiej. Posiada solidną i szczelną dyszę, jednocześnie tworząc wiele stylów i podnosząc. Wąska nasadka zapewnia kompletne wykończenie kędzierzawych i kręconych włosów, a szeroka nasadka nadaje się do grubych i długich włosów, zapewniając elegancki i prosty styl.

Postępuj zgodnie z poniższymi sposobami korzystania z koncentratora:

  • Podziel włosy, ustaw je w proporcjach i spryskaj każdy obszar za pomocą produktów termoochronnych.
  • Przeczesz włosy, umieść je w pierwszej części włosów i przesuń szczotkę do najgłębszej części nasady i końcówek, aby upewnić się, że suszarka przechodzi przez grzebień i kieruje ją przez grzebień trzon włosa. Ale nigdy nie kieruj koncentratora na włosy i cebulki, ponieważ powoduje to puszenie się.
  • Spraw, aby włosy były bardziej błyszczące niż kiedykolwiek, przechodząc do każdej sekcji włosów, używając zimnego nadmuchu w suszarce i zaczynając od nasady aż po czubki. Zimne ustawienie zamyka łuski włosa i nadaje włosom gładkość.
  • Używaj nasadki powoli, w wysokiej temperaturze, która przyspiesza proces suszenia i zapobiega dmuchaniu włosów.

Znaczenie używania nasadek do suszarek do włosów

Użyj tych wymienionych nasadek do suszarek, aby zaspokoić swoje potrzeby i jasno określ, czy ich potrzebujesz, ponieważ jeśli nie, musisz wybrać koncentrator. Ta cecha nasadki do suszarki jest znacznie bardziej odpowiednia do kontrolowania przepływu powietrza. Pomaga wysuszyć włosy szybciej niż kiedykolwiek, jeśli nie używasz go do stylizacji, i wyobraź sobie, że włosy są nadmuchiwane bez koncentratora, który zawęża przepływ powietrza wychodzącego z suszarki. Nasadki do suszarki będą pomocne w zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć i rodzaju włosów. Suszarki do włosów z dyfuzorami i koncentratorami są łatwe w użyciu, a wraz z przystawką do włosów należy je kupić osobno.

To okładka!

Teraz nauczysz się korzystać z nasadek do suszarek do włosów, najpierw zwilż włosy podczas suszenia. Użyj niskiego lub średniego ustawienia temperatury, w tym produktów chroniących przed wysoką temperaturą. Wysuszyć lub wygładzić włosy i ułożyć je, a także nie tylko, aby uzyskać rezultaty suszenia włosów we właściwy sposób! Dlatego pamiętaj o tych informacyjnych wskazówkach, aby używać suszarki do włosów z włosami wykonanymi doskonale i genialnie! Dodatkowo uświadom sobie, jak ważne są nasadki do suszarek do włosów! Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak wybrać suszarkę do włosów i na co zwrócić uwagę w suszarce do włosów.