Jak używać dyfuzora suszarki do włosów na kręconych włosach? 5 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak zastosować dyfuzor suszarki do włosów na kręconych włosach? Kroki są bardzo proste do wykonania; wystarczy przygotować włosy, pozostawić loki w spokoju, zakryć je dyfuzorem, precyzyjnie dostroić końcówki i uzyskać lśniący, lśniący wygląd.

Następnie wybierz stylowy i falisty wygląd, który chcesz osiągnąć. Jak dotąd dyfuzor suszarki do włosów doskonale nadaje się do uzyskania charakterystycznego wyglądu.

Dyfuzor suszarki do włosów to stare urządzenie z lat 80-tych, które pomaga uzyskać niepowtarzalny wygląd. Pomaga uzyskać idealne loki bez użycia mocnych urządzeń grzewczych. Nasadka do suszarki z zębami kołysze włosy podczas ich suszenia. Kup nasadkę do dyfuzora, jeśli nikogo nie ma w pobliżu.

Kroki użycia dyfuzora suszarki do włosów na kręconych włosach

Jak więc zastosować dyfuzor suszarki do włosów na kręconych włosach? Wykonaj poniższe czynności, aby użyć dyfuzora suszarki do włosów, aby uzyskać pożądaną falę lub lok:

Krok 1. Przygotowanie włosów

Rozważ kilka przygotowań przed użyciem dyfuzora suszarki do włosów.

 • Umyj włosy łagodnym szamponem i nałóż odżywkę, aby umyć włosy.
 • Nigdy nie używaj ręcznika do pocierania włosów, ale zrób z nich turban, aby owinąć je ręcznikiem.
 • Wytrzyj włosy ręcznikiem na około czterdzieści do pięćdziesięciu procent, ale nigdy nie pocieraj włosów po otwarciu turbanu.
 • Używaj grzebienia z szerokim zębem, który rozczesuje włosy. Ale unikaj dodatkowego czesania lub szczotkowania, ponieważ powoduje to tylko puszenie się.
 • Po rozplątaniu włosów, bierzesz małe fragmenty włosów i tworzysz loki palcem. Przytnij resztę włosów.

Krok 2. Pozostawiając loki w spokoju

Ponieważ zawsze bierzesz prysznic, Twoje loki zaczynają pracować, aby przekształcić się w coś pięknego i oryginalnego. Zabezpiecz zwykły wzór, blokując dzikie loki i fale, ich piękno. Nigdy nie szczotkuj i nie czesz włosów, aby zachować naturalny i pofalowany wzór. Jeszcze lepiej nałóż trochę odżywki w kremie, aby zachować oryginalny, pofalowany styl. Owiń włosy po przetarciu ręcznikiem. A następnie zrób z ręcznika turban, aby zapobiec puszeniu się włosów. Następnie wysusz włosy od czterdziestu do pięćdziesięciu procent za pomocą ręcznika. Następnie pozostaw resztę włosów do wyschnięcia dyfuzorem.

Krok 3. Wkładanie włosów do dyfuzora suszarki do włosów

Umieść dyfuzor w suszarce. Następnie umieść pasmo włosów w miseczce dyfuzora, która wysusza włosy i dodaje im większej objętości. Użyj palca, aby nadać lokom wyraźny i na nowo zdefiniowany wygląd, aby najlepiej zdefiniować, ponieważ blokuje zwykły kształt kręconych włosów. Umieść końce włosów jak dwa do trzech cali w filiżance. Kontynuuj suszenie. Dodaj dodatkową objętość do włosów, umieszczając dyfuzor w okolicy korony. Unieś włosy za pomocą dyfuzora.

Krok 4. Dopasuj końcówki włosów

Uzyskaj pełny i dobry wygląd na włosach o dobrze zarysowanych i precyzyjnych końcach. Osiągnij ten naturalny i idealny wygląd za pomocą okrągłego pędzla. Wymień dyfuzor na skoncentrowaną dyszę, aby wyprostować końcówki włosów. Użyj grzebienia lub szczotki, aby najlepiej zdefiniować końce włosów. Prosty koniec włosów i wznoszące się loki dopełniają całości.

Krok 5. Osiągnięcie pełnego i błyszczącego wyglądu

Ostatnim krokiem jest nałożenie olejku na lśniące włosy. Unikaj tych korzeni, aby zapobiec zmniejszeniu objętości włosów. Dodaj więcej jedwabiu i połysku do włosów za pomocą suszarki do włosów. Rozpocznij nakładanie olejku od szyi i kontynuuj branie włosów. Spryskaj trochę oleju i rozprowadź olejek bez zmniejszania objętości.

Inne wskazówki dotyczące korzystania z dyfuzora do suszarki do włosów

Uzyskaj maksymalne rezultaty, postępując zgodnie z innymi wskazówkami dotyczącymi używania dyfuzora suszarki do włosów.

 • Wysusz włosy ręcznikiem i nałóż żele, odżywki bez spłukiwania, pianki i serum.
 • Zamocuj suszarkę do dyfuzora. Ustaw go w chłodnej i niskiej temperaturze. Bądź delikatny dla swoich włosów przy niższej temperaturze.
 • Powoli masuj skórę głowy kolcami wykonując okrężne ruchy.
 • Pracuj w kierunku końcówek lub końcówek, nagarniając włosy na skórę głowy. Przytrzymaj sekcję przez kilka sekund, zanim ją zwolnisz.
 • Przejdź do następnej części, aż ukończysz wszystkie sekcje. Osiągnij styl, do którego dążysz, spryskaj włosy lakierem do włosów i uzyskaj doskonałe ujęcie.
 • Nigdy nie stosuj produktów na bazie alkoholu lub silikonu, jeśli masz kręcone włosy. Połączenie tylko wysusza włosy.
 • Pozwól dyfuzorowi wykonać tę pracę. Unikaj dotykania włosów, jeśli je rozpraszasz. Albo tworzy tylko kręcone włosy, podczas gdy loki się rozluźniają. Spraw, aby twoje włosy były falowane lub proste, wykonując ruchy okrężne.

Dowiedz się, jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.

To okładka!

Pamiętaj, jak prawidłowo używać dyfuzora suszarki do włosów na kręconych włosach, wykonując wymienione czynności. Rozpraszanie wymaga cierpliwości, choć jest bardzo trudne. Ale w końcu zawsze skutkuje wspaniałymi włosami. Gdy będziesz ćwiczyć więcej, ulepszysz obszerne i pełne fryzury, a staniesz się profesjonalistą w rozprowadzaniu włosów. Skorzystaj na swoją korzyść z dyfuzora suszarki do włosów, który jeśli nie jest w opakowaniu, to kupił go wtedy! Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak działa suszarka do włosów i jak określić swój rzeczywisty typ włosów.