Jak używać czepka do suszarki do włosów? 4 proste kroki!

Czy ktoś polecił Ci suszarki z maską i szukasz kompletnej procedury użytkowania nasadki do suszarki do włosów? Korzystanie z suszarki z maską jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze niż tradycyjnych suszarek. Dokonałeś właściwego wyboru, jeśli planujesz kupić nasadkę do suszarki do włosów z maską i nie będziesz później tego żałować.

Nie należy mylić maski i suszarki z kapturem, ponieważ istnieje wyraźna różnica między nimi. Suszarka na maskę to nasadka do połączenia ze standardową suszarką. Ciepło wydobywa się z suszarki i sprawia, że ​​cała pielęgnacja włosów odbywa się bez użycia rąk. Jest tańsza niż suszarki kapturowe i nie musisz opróżniać salda bankowego, aby kupić nasadkę do suszarki do włosów z maską.

Z drugiej strony suszarka z kapturem to właśnie to, co można nazwać salonową. Jest podłączony do stojaka, musisz usiąść na krześle i unieruchamia głowę. Powietrze przepływa z węża przez suszarkę do włosów. Musisz siedzieć w stałej pozycji, aż twoje włosy będą suche. W tej chwili możesz przeczytać niektóre czasopisma lub przewinąć w dół swoją oś czasu na Facebooku lub Reddit. Czy jest lepszy sposób na relaks niż ten?

Dlaczego powinieneś pożegnać się z ręczną suszarką?

Czas pożegnać się z suszarką, ponieważ po prostu boli ramiona i uszkadza włosy. Ale suszarka do włosów z maską jest pomocna i wydajna podczas suszenia suszarki przy minimalnym wypadaniu włosów. To idealny wybór dla Ciebie, jeśli jesteś sfrustrowany wypadaniem włosów i wyblakłym kolorem włosów z powodu regularnego używania suszarki.

Kroki korzystania z suszarki do włosów Bonnet

Sam proces suszenia włosów to nic innego jak pestka z suszarką do włosów z czepkiem. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się, jak korzystać z maski suszarki do włosów.

Krok 1. Wysusz szorstko włosy

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić po prysznicu, jest zgrubne wysuszenie włosów ręcznikiem, aby usunąć całą kapiącą wodę. Następnie podłącz suszarkę, ale nie włączaj przełącznika.

Krok 2. Zamocuj maskę za pomocą suszarki

Musisz podłączyć wąż podłączony do maski lub czapki. Na końcu węża znajduje się gumka. Musisz go prawidłowo zamocować na ustach suszarki. Zbierz włosy i zrób kok, jeśli masz długie włosy. Nie musisz nic robić, jeśli masz krótkie włosy.

Krok 3. Noś czapkę

Załóż czapkę na głowę i pociągnij pasek ściągający, aby zamocować czapkę zgodnie z rozmiarem głowy. Załóżmy, że uważasz, że czapka nie leży prawidłowo na krześle. Noś pasek pod brodą, aby całe doświadczenie było wygodne i relaksujące.

Krok 4. Włącz suszarkę

Podłącz suszarkę i włącz przełącznik. Następnie usiądź na krześle i ustaw suszarkę w odpowiednim miejscu, aby uzyskać równomierne powietrze przez głowę. Gorące powietrze wypełni maskę podobnie jak balon. Zapewniam, że z balonem wypełnionym powietrzem na głowie będziesz wyglądać fajnie i szykownie. Pomocne może być przeczytanie o tym, jak korzystać z suszarki do włosów.

Spędzony czas jest wart wyników

My, dziewczęta, pragniemy włosów wolumetrycznych, jedwabistych, lśniących i nie puszących się. Uniwersalna funkcja suszarki Bonnet sprawia, że ​​jest to idealny produkt do suszenia i stylizacji włosów. Nie ma ani jednej dziewczyny, która nie wypróbuje go po zapoznaniu się ze wszystkimi jego unikalnymi cechami i funkcjami, jeśli martwisz się, ponieważ Twoi znajomi mówią Ci, że usuwanie wilgoci z wilgotnych włosów za pomocą suszarki z maską zajmuje dużo czasu.

Najlepiej byłoby powiedzieć im, że czas jest wart niż blask włosów i efektowny wygląd, ponieważ połowa naszego piękna jest ukryta w naszych włosach. I nie należy wahać się przed uwydatnieniem ich piękna, ponieważ zawsze staramy się poprawić wydajność naszego mózgu. Ale piękno też wymaga uwagi.

Doskonały stylista

Suszarka Bonnet służy nie tylko do suszenia włosów, ale to narzędzie staje się bardzo przydatne, jeśli chodzi o stylizację zgodnie z Twoim wyborem i preferencjami. Załóżmy, że chcesz obnosić się z warkoczem i jednocześnie suszyć włosy przy mniejszym wysiłku. Następnie po kąpieli je szorstko wysusz i zapleć jeden lub dwa boczne warkocze. Załóż czepek, a po 20-45 minutach uzyskasz idealną fryzurę i dokładnie wysuszone włosy.

Podwój jakość kondycjonowania

Masz szorstkie włosy, a pielęgnacja Ci nie służy? Pomogłoby, gdybyś spróbował go z suszarką do maski. Prawidłowo nałóż odżywkę od nasady aż po końcówki i załóż czepek. Załóż czepek na wieko i pozwól mu robić magię. Gorące powietrze wydobywające się z maleńkich otworów suszarki z nasadką rozprowadzi odżywkę równomiernie i głęboko w łuskach włosów i skórze głowy. Oto jak głęboko kondycjonować włosy.

To okładka!

Kończymy nasz przewodnik dotyczący korzystania z suszarki do włosów z maską, aby uzyskać nieskazitelne i sypkie włosy. Powinnaś też pokochać swoje włosy, a one pokochają Cię w postaci lśniącej, błyszczącej i niestrzępiącej się tekstury. Mamy nadzieję, że z tego artykułu dowiedziałeś się, jak korzystać z maski suszarki do włosów.