Jak utworzyć przycisk darowizny na Facebooku? 4 proste kroki!

Jak stworzyć przycisk darowizny na Facebooku? Jak być może wiesz, wiele osób transmitowało ostatnio strumieniowo ze względu na efekt pandemii, co spowodowało, że mieli głębsze połączenie z Internetem i mediami społecznościowymi, a nie z różnymi ludźmi. Dzięki temu wielu z nich korzystało z intro streaming, ponieważ w ten sposób możesz cieszyć się zarabianiem pieniędzy.

Jak oni to robią? Cóż, istnieje coś, co nazywa się „platformami strumieniowymi”, dzięki którym można ich używać do strumieniowania swojej gry. Jedną z tych tak zwanych platform jest Facebook lub popularnie znany jako FB lub jego krótsza nazwa. Możesz wiele zrobić z aplikacją, komunikując się z różnymi ludźmi, przesyłając strumieniowo i wiele więcej.

Jak utworzyć przycisk darowizny na Facebooku? 4 proste kroki!

Ponieważ niektórzy ludzie stali się pełnoprawnymi streamerami na tych platformach, z czasem będą potrzebować darowizn i wsparcia, aby utrzymać jakość rozgrywki. Jest to również sposób na zarabianie pieniędzy, gdy lubisz grać w niektóre gry lub robić losowe rzeczy podczas transmisji. Wielu zostało z tego powodu milionerami. Nadal są pewne rzeczy, których możesz nie znać, ale dzisiaj omówimy je dokładniej, aby je dokładnie zrozumieć. Może to być trudne dla początkujących, więc rozważ skorzystanie z tego przewodnika, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie:

Kroki tworzenia przycisku darowizny na Facebooku

Jak stworzyć przycisk darowizny na Facebooku? Oto następujące kroki, które powinieneś wiedzieć:

Krok 1. Kliknięcie przycisku „Edytuj informacje o stronie” na swojej stronie

Jeśli to Ty zarządzasz stroną, upewnij się, że zajmujesz stanowisko administratora, ponieważ może to nie działać w przypadku innych ról na stronie. Po zakończeniu, co chcesz tutaj zrobić, to nacisnąć przycisk „Edytuj informacje o stronie” na swojej stronie. Widać go pod przyciskiem „…”. Po kliknięciu przekieruje Cię na nową stronę. Od tego momentu kroki powinny być łatwiejsze do zrozumienia, abyś mógł je zrozumieć. Chociaż nadal potrzebne są wyjaśnienia, abyś mógł je lepiej przetworzyć. Przejdźmy teraz do innych kroków, ponieważ po opanowaniu nie zajmie to dużo czasu. Po prostu poruszaj się po niektórych przyciskach i gotowe. Upewnij się jednak, że naciskasz właściwe. Możesz zacząć od początku.

Krok 2. Konfigurowanie i edytowanie niezbędnych szczegółów

Kiedy zostaniesz przekierowany do nowej części witryny, nadszedł czas na dostosowanie szczegółów, aby strona, którą zarządzasz, wiedziała więcej o Twoim planie. Teraz w zakładce „Ogólne”, która jest widoczna na ekranie, wpisz „Organizacja non-profit” w sekcji kategorii.

Od tego momentu będziesz musiał wybrać go z listy rozwijanej, która pojawi się po wpisaniu odpowiednich słów. Gdy to nastąpi, wybierz go z listy, a następnie zapisz zmiany. Jest to ważny krok i odegra znaczącą rolę w tworzeniu przycisku darowizny. Zapisany tag jest kluczem do pojawienia się przycisku. W przeciwnym razie Facebook pomyśli, że nie wykorzystasz go do darowizn, a przycisk nie pojawi się po zakończeniu procesu. Facebook wykorzystuje te informacje, aby zawęzić wybór przycisków, które zaprezentujesz później, pozostawiając przycisk darowizny, którego będziesz potrzebować później. Przejdźmy teraz do następnego kroku.

Krok 3. Nawigacja i kliknięcie przycisku „Dodaj przycisk”

Teraz, gdy wszystkie informacje potrzebne do działania przycisku zostały zebrane i całkowicie wypełnione, nadszedł czas, aby wrócić do strony głównej Twojej strony na Facebooku. Stamtąd zobaczysz przycisk oznaczony jako „+ Dodaj przycisk”. zazwyczaj można go znaleźć w prawym dolnym rogu zdjęcia na okładkę.

Niektóre są różnie umieszczane w zależności od używanej wersji Facebooka. Mimo to spróbuj nawigować i znaleźć to. Powinno Cię to zabrać tam, gdzie dokładnie musisz się udać. Po dotarciu na miejsce powinieneś zobaczyć wiele opcji do wyboru. Wybierz opcję „Kup lub przekaż darowiznę”. Po naciśnięciu pojawi się mniejsza lista zawierająca różne opcje. Następnie kliknij opcję „Wpłać”, a następnie dalej. Uzupełnij ponownie wszystkie niezbędne informacje, jeśli takie istnieją. Jeśli nie, przejdźmy do ostatniej fazy procesu, aby dokończyć Twój przycisk.

Krok 4. Dodawanie linku do darowizny do przycisku

Gdy wszystko zostanie zrobione, pojawi się nowe menu, które pozwala określić link, do którego zostanie skierowany darczyńca po kliknięciu przycisku. Może to być dowolny rodzaj strony, a także nie zapomnij dodać swojej strony darowizny, jeśli kiedykolwiek będzie dostępna. Możesz również uznać ten artykuł za niesamowity: jak otrzymywać powiadomienia o darowiznach na Twitchu.

To okładka!

Jak stworzyć przycisk darowizny na Facebooku? Nauka dodawania przycisku darowizny na Facebooku nigdy nie była tak prosta! Mając gotowe kroki, nie ma już problemów z ich wykonaniem; w rzeczywistości można to zrobić samemu w ciągu kilku minut! Być może zainteresuje Cię także, jak utworzyć łącze do strony darowizny w systemie PayPal i jak skonfigurować darowiznę w systemie PayPal.