Jak utrzymać kraby pustelnicze w cieple bez grzejnika? 4 niesamowite sposoby!

Zastanawiasz się, jak utrzymać kraby pustelników w cieple bez grzejnika? Przenieś kraba w ciepłe miejsce, zaizoluj zbiornik ręcznikiem, wlej ciepłą wodę do zbiornika i spraw, aby siedlisko było bardziej wilgotne. W różnych obszarach kraby pustelniki są teraz bardziej atrakcyjnymi zwierzętami domowymi.

Jeśli znasz zasady opieki nad krabami pustelnikami, z pewnością wiesz, że grzejniki są potrzebne przez wiele pór roku, aby je ogrzać. Kiedy temperatura spadnie poniżej zera, konieczne będzie pocieszenie kraba pustelnika, aby utrzymać go bez zmian.

Jak utrzymać kraby pustelnicze w cieple bez grzejnika? 4 niesamowite sposoby!

Dlatego, gdy jest to wymagane, większość osób, które wspierają kraby pustelników jako zwierzęta domowe, używa grzejników w klatkach dla krabów pustelników. Co więc robisz, jeśli nie masz dostępu do grzejnika? Czy można ogrzewać kraby pustelników bez grzejnika? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o krabach pustelnikowych i jak utrzymać ich temperaturę ogrzewania?

Sposoby na utrzymanie ciepła kraba pustelnika bez grzejnika

Poniżej omówiliśmy różne sposoby, które pomogą ci utrzymać kraba pustelnika bez grzejnika, więc przestań myśleć więcej o tym, jak utrzymać kraba pustelnika w cieple bez grzejnika.

#1. Przenieś kraba w ciepłe miejsce

Pierwszym krokiem jest przeniesienie kraba w cieplejsze miejsce. Jeśli nie chcesz używać grzejnika przeznaczonego do siedlisk, takich jak ten, w którym przebywa krab pustelnik, musisz znaleźć ciepłe miejsce w swoim domu. Temperatura odpowiednia dla ludzi w ich domach to 70 stopni Fahrenheita lub nieco wyższa. W zimie jest niewiarygodnie prawdopodobne, że masz w domu obszary, w których temperatura musi wynosić około 70 stopni Fahrenheita.

Może zaistnieć potrzeba przeniesienia siedliska kraba pustelnika do salonu lub sypialni. Po prostu wybierz ciepłe miejsce, w którym twój krab pustelnik będzie bezpieczny. Jeśli postępowałeś zgodnie z poprzednimi instrukcjami i kupiłeś termometr, będziesz w stanie określić temperaturę w swoim domu. O ile nawet nie utrzymujesz w domu zbyt chłodu, posiadanie przytulnego miejsca dla kraba pustelnika może pomóc ci dobrze przetrwać zimę.

#2. Dodanie większej ilości substratu do zbiornika

Dodanie dodatkowego substratu do zbiornika może również pomóc w utrzymaniu ciepła. Standardowe standardy opieki nad krabami pustelnikami mówią, że musisz zachować 4 cale substratu w swoim środowisku, ale może trochę więcej może pomóc krabom pustelnikom w utrzymaniu temperatury, gdy jest zimno. Podłoże kontroluje wilgotność wewnątrz, zapewniając jednocześnie miejsce do zakopania się kraba pustelnika. Jeśli krab pustelnik stanie się zbyt zimny, może pozwolić mu się zakopać, co zapewni, że pozostanie w dobrej formie. Pomyśl tylko, że kopanie po prostu nie działa, jeśli twój krab pustelnik jest wystawiony na lodowate warunki. Będzie to niebezpieczne dla krabów pustelników, jeśli twój dom nie będzie miał grzejnika podczas zimnych miesięcy.

#3. Przykryj zbiornik ręcznikiem

Inną alternatywą, aby utrzymać kraba pustelnika w cieple, jest odizolowanie zbiornika z krabami ręcznikiem. Wielu krabów pustelników ogrzewało swoje kraby, zakrywając zbiorniki ręcznikami. Ilekroć na zewnątrz jest zimno, przykryj obudowę kraba pustelnika jednym lub dwoma ręcznikami, aby utrzymać go w cieple. Ponieważ jednak krab pustelnik będzie chciał świeżego powietrza, nie będziesz w stanie całkowicie zamknąć domu. Musisz stworzyć przestrzeń, w której wpada świeże powietrze. Możesz znacznie podnieść temperaturę w domu, jeśli odpowiednio go zaizolujesz. Zawsze, gdy nie masz dostępu do typowego grzejnika, musi wystarczyć, aby utrzymać kraba pustelnika w cieple.

#4. Zwiększ wilgotność w habitacie

Korzystne może być również zwiększenie wilgotności w akwarium pustelnika. Jeśli nauczyłeś się dbać o kraby pustelników, z pewnością wiesz, że wymagają one minimalnej wilgotności w swoich domach na poziomie 70%. Łatwo jest zwiększyć wilgotność w domu, aby utrzymać wszystko w stanie wilgotnym i ciepłym. Możesz to osiągnąć na wiele różnych sposobów, z których najprostszym jest użycie nawilżacza. Możesz nawet nie mieć dostępu do grzejnika, ale możesz mieć dostęp do nawilżacza.

Korzystanie z takiego nawilżacza w miejscu, w którym przebywa krab pustelnik, może być mądrą decyzją, którą należy podjąć przez całą zimę, gdy warunki staną się zbyt suche. Nadal możesz zwiększyć wilgotność w otoczeniu, jeśli nie masz dostępu do nawilżacza, korzystając z ciepłej wody. Gorąca woda rozpylona w środowisku kraba pustelnika jest świetną techniką zwiększania wilgotności.

Czy użycie grzejnika to świetny pomysł na ogrzanie kraba pustelnika?

Na koniec musisz zrozumieć, że korzystanie z grzejnika jest najbardziej akceptowalną opcją. Wielu specjalistów od krabów pustelników przypomina, że ​​stosowanie grzejników jest koniecznością przez całą zimę. Możesz wypróbować różne opcje, aby ustalić, czy działają, więc nie ma wymówki, aby nie używać grzejnika. Grzałki do zbiorników są dostępne i są dość proste w obsłudze. Oto najlepszy przewodnik kupowania podgrzewacza wody, który możesz przeczytać!

To okładka!

Mamy nadzieję, że czytanie tego artykułu jest dla Ciebie po prostu zabawą, a po jego przeczytaniu wszyscy zrozumiecie, jak ogrzewać kraby pustelników bez grzejnika. Powyżej omówiliśmy sposoby ogrzewania grzejnika, ale rzeczywiście grzejnik jest najlepszą opcją do ogrzewania krabów pustelników. Dziękuję, przyjaciele, że na koniec byliście z nami!

Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jaki jest najlepszy grzejnik garażowy i ile kosztuje uruchomienie grzejnika garażowego gazowego.