Jak usunąć nasadki do suszarki do włosów Dyson? 5 najlepszych metod!

Zastanawiasz się, jak zdjąć nasadki z suszarki Dyson? Zależy to od rodzaju mocowania, czy go skręcasz, czy ciągniesz. Bez wątpienia mamy dzisiaj kilka suszarek do włosów. Wszystkie działają na swój unikalny sposób, aby nadać specyficzny styl, dla którego zostały zaprojektowane. Ale naddźwiękowa suszarka do włosów Dyson jest dostarczana z różnymi nasadkami, ale jej użytkownicy zwykle pytają, jak ją usunąć.

Powodem specjalności Dyson jest to, że zapewnia wykończenie włosów w stylu salonowym w domu. Jego dodatki sprawiają, że jest fantastyczny, doskonały i wyjątkowy. Można do niego przymocować pięć nasadek, nasadkę, nasadkę, koncentrator, grzebień z szerokimi zębami, dyfuzor, nasadkę do delikatnego powietrza i etui prezentacyjne. Te nasadki są doskonale zaprojektowane, aby pasowały do ​​wszystkich rodzajów włosów.

Jak usunąć nasadki do suszarki do włosów Dyson? 5 najlepszych metod!

Suszarka Dyson działa szybciej, nie niszcząc przy tym jakości włosów. Wszystkie jego nasadki sprawiają, że włosy są super błyszczące, gładkie i nie puszą się. Ponieważ firma Dyson unowocześnia swoje produkty w ciągu godziny, ich najnowsze dodatki robią cuda. Ale aby uzyskać 100% wyników, osoba musi wiedzieć wszystko o tych przywiązaniach. Muszą wiedzieć, jak sobie z nimi radzić, na przykład usuwać, dostosowywać i czyścić.

Metody usuwania nasadek z suszarki do włosów Dyson

Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak usunąć nasadki suszarki do włosów Dyson.

#1. Koncentrator

Jak sama nazwa wskazuje, koncentrator ma za zadanie skoncentrować tylko określoną część włosów. Robi to szybkobieżna łopatka powietrzna. Powietrze uwalniane jest w postaci lasera.

Metoda usuwania:

Wyjęcie koncentratora z Dysona jest stosunkowo łatwe. Musimy pociągnąć dyszę w dół, aby ją zwolnić. W przypadku innych suszarek tutaj odwrócimy to. Jest to dysza wygładzająca, ponieważ wygładza włosy do 70%. Daje najdelikatniejsze wykończenie naszym włosom, usuwając puszenie. Wyjęcie nasadki z tej suszarki jest dość proste. Wystarczy pociągnąć. Średnica dyszy dostosowana jest do odpowietrznika suszarki, aby niczego nie złamała. Ponadto nie ma blokady, więc wystarczy pociągnąć i popchnąć.

#2. Delikatne mocowanie powietrza

Delikatna nasadka do powietrza jest przeznaczona do delikatnych, jasnych włosów i wrażliwej skóry głowy. Tak miękkie nasadki do powietrza zapewniają im płynny przepływ powietrza podczas jego dyfuzji. Zapewnia chłodny i delikatny przepływ powietrza, szybciej wysusza włosy. Przeczytaj więcej o delikatnych nasadkach powietrznych.

Metoda usuwania:

Podobnie jak w przypadku powyższej nasadki, regulacja nasadki delikatnego powietrza to również bułka z masłem. Jest tak wykonany, że mocuje się do Dysona i nie porusza się nawet przy silnym pociągnięciu. Usuń go, po prostu przekręcając go i zabierając z powrotem.

#3. Grzebień z szerokimi zębami

Grzebień z szerokimi zębami jest specjalnie zaprojektowany do włosów kręconych, ponieważ zapewnia im długie, gładkie wykończenie. Jego mocne zęby zapewniają objętość i kształt kręconym włosom. To dwa w jednym. Nie musimy używać jednocześnie suszarek i szczotek.

Metoda usuwania:

Zakładanie i zdejmowanie grzebienia z szerokimi zębami jest dość proste. Tutaj wystarczy tylko dopasować grzebień do zębów do otworu suszarki. Dlatego korzystanie z załączników Dysona jest interesujące. Więc teraz wyciągniemy grzebień do zębów z Dysona po tym, jak to zrobimy.

#4. Odczepiany załącznik

Jak sama nazwa wskazuje, mocowanie flyaways służy do ukrywania flyaways z przepływem powietrza. Nadaje naszym włosom doskonały, profesjonalny wygląd. Daje efekt Coandy, zapewniając gładką konsystencję. Flyaway najlepiej nadaje się do stosowania na długich włosach. Ustawienia temperatury dla niesfornych włosów zależą od jakości włosów. Użyj niskich ustawień na bardziej wyrafinowanych i wysokich na grubszych włosach.

Metoda usuwania:

Nasadkę flyaway można łatwo dopasować w otworze suszarki Dyson. Ale wyjęcie go może być dość niebezpieczne, jeśli nie obchodzisz się z nim ostrożnie, ponieważ używamy nasadki przez jakiś czas, więc staje się zbyt gorący, aby go dotknąć. Po zakończeniu stylizacji nie spiesz się szybko, aby go usunąć, nie zauważając, że jest gorący. Zaleca się wyjęcie nieskładanej nakładki, przytrzymując jej krawędzie. Narożniki są bardziej zrelaksowane i łatwe do przenoszenia i ciągnięcia.

#5. Dyfuzor

Dyfuzor jest używany z owijką powietrzną Dyson, aby delikatnie rozproszyć loki. Za pomocą tych dłuższych kabłąków możemy stylizować włosy, sprawiając, że powietrze wnika głęboko we włosy. Oszczędza czas, ponieważ możemy wykorzystać więcej włosów jednocześnie, działając wydajnie i skutecznie. Możesz chcieć wiedzieć, jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.

Sposób usuwania:

Mimo, że dyfuzor jest bezpieczny, wymaga również lekkiego pociągnięcia, aby wyjąć go z suszarki. Po drugie, unikaj popychania suszarki zbyt głęboko, aby zachować ostrożność. Zsuwa się po delikatnym szarpnięciu. Dyfuzory są zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do ​​każdej suszarki ze względu na ich otwarte i zamknięte właściwości skręcające. Więc znowu musimy przekręcić tył dyfuzora i trzymać przód dyfuzora nieruchomo.

To okładka!

Nie jest błędem stwierdzenie, że suszarka Dyson jest wszechstronna. Dzięki swojej niezrównanej najnowszej technologii działa cuda dla wszystkich rodzajów włosów. Jego mocowania są łatwe do regulacji. Powyższe wytyczne rozwiązują wszystkie sposoby usuwania nasadek suszarki do włosów Dyson. Udowodniono więc, że jest nie tylko wydajny, ale i wygodny. Warto poczytać o tym, jak wybrać suszarkę do włosów.