Jak usunąć ludzkie włosy z ubrań w suszarce? 5 niesamowitych wskazówek!

Czy wiesz, jak usunąć ludzkie włosy z ubrań w suszarce? Po prostu wrzuć ubranie do suszarki lub wiruj przez około 10 minut, jeśli masz problem z usuwaniem włosów z ubrania po przycięciu. Zmiękczy włoski na odzieży, ułatwiając ich usunięcie podczas suszenia.

Korzystanie z kulki lub arkuszy do suszenia w celu zebrania większości meszków będzie bardzo pomocne. Następnie zostałby umieszczony w tacce na kłaczki. Zatrzymaj cykl, wytrzyj tacę i wypierz ubrania jak zwykle.

Jak usunąć ludzkie włosy z ubrań w suszarce? 5 niesamowitych wskazówek!

Tak, moi przyjaciele, to wszystko prawda, więc jeśli interesuje Cię ten temat i chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej ten artykuł. Poniżej wymieniliśmy wszystkie szczegółowe instrukcje, które pomogą Ci rozwiązać ten problem. Przyjrzyjmy się usuwaniu ludzkich włosów z ubrań w suszarce!

Wskazówki dotyczące usuwania ludzkich włosów z ubrań w suszarce

Jak więc usunąć ludzkie włosy z ubrań w suszarce? W tym artykule napisaliśmy kilka fantastycznych wskazówek, które pomogą Ci wyjąć ubrania z suszarki. Zaczynajmy!

#1. Używając arkuszy suszarki

Włosy szybko przyczepiają się do odzieży i ich pozbycie się może stać się znacznie trudniejsze, gdy odzież z czasem się elektryzuje. Jeśli twoje ubrania mają elektryczność, mogą one mocniej trzymać włosy na miejscu przez cały proces suszenia, przez co włosy przywierają do materiału. Jest to coś, w czym mogą pomóc arkusze suszarki. Spróbuj umieścić arkusz suszarki i trzy do suszarki wraz z ubraniami i rozpocznij cały proces.

Prześcieradła do suszenia natryskują na odzież starannie zaprojektowane molekuły, w tym kwas etanowy, który neutralizuje elektryczność i pomaga włóknom emitować uwięzione włosy.

Włosy mogą łatwo zostać uwięzione w pułapce z kłaczkami, gdy ubranie spada, ponieważ nie są one połączone.

#2. Używając kulek suszących

Kulki do suszarki wydają się być gumowymi lub plastikowymi kulkami, które można wrzucić do suszarki razem z ubraniami. Działają, zapobiegając przyklejaniu się odzieży i umożliwiając swobodny przepływ powietrza, zapobiegając gromadzeniu się lub przywieraniu włosów do sukienki.

Z tego powodu włosy mogą po prostu utknąć w pułapce. Ilość wsadu określa liczbę kulek suszących, których będziesz potrzebować. Kule suszące emitują takie same biochemiczne wyładowanie jak arkusze suszarki, tłumiąc energię elektryczną wytwarzaną przez odzież. Dzięki temu włosy nie przyklejają się do odzieży tak mocno, jak wcześniej, co umożliwia uwięzienie luźnych włosów w pułapce na kłaczki. Z drugiej strony kulki do suszenia zawierają mniej toksyn niż arkusze do suszenia. Dlatego jeśli masz uciążliwy ładunek prania, wybierz zamiast suszarki prześcieradła.

#3. Korzystając z ciepła suszarki

Jeśli twoje ubrania są odporne na ciepło, możesz po prostu użyć temperatury, aby rozluźnić włosy. Napełnij suszarkę ubraniami i susz w normalnym trybie przez 10 minut. Ten pomoże rozluźnić tkaniny i zredukować energię elektryczną. Włosy są usuwane przez puszczenie szmatki. Dostosuj suszarkę do standardowego suszenia bębnowego przez około 10 minut. Te zabłąkane włosy zostałyby wciągnięte do pułapki na kłaczki i usunięte z twoich ubrań.

#4. Używając zmiękczacza do tkanin

Jeśli twoje ubrania są nękane ludzkimi włosami, gdy wyciągasz je z suszarki, najlepiej włożyć je z powrotem do prania i uruchomić cykl wirowania jako jeszcze jeden, ale także przy użyciu płynnego płynu do zmiękczania tkanin. Środek do zmiękczania tkanin musi przedostać się do tkaniny, uwalniając go i usuwając elektryczność, która byłaby główną przyczyną bezpiecznego przyklejania się włosów do odzieży.

Włóż odpowiednio oczyszczone ubrania do suszarki i odwiruj je jak zwykle. Naturalne włosy złapane na świeżo wyczyszczonych ubraniach muszą po prostu poluzować się, umożliwiając odkurzanie włosów głębiej w pułapkę kłaczków. Powinno to nadać Twoim ubraniom bogaty i wspaniały zapach.

#5. Korzystanie z ręcznika z mikrofibry

Mikrofibra to jedwabisty poliester powszechnie używany do produkcji obrusów i drobnych obrusów. Ściereczki z mikrofibry to materiał podatny na wyładowania elektrostatyczne. W rezultacie ludzkie włosy szybko przyczepiają się do ściereczki z mikrofibry, co ułatwia ich usuwanie z ubrania.

Zacznij rzucać ręcznikiem lub ściereczką z mikrofibry razem z ubraniami po włożeniu ich do suszarki. W standardzie delikatnie wysuszyć. Większość włosów z większości ubrań zostanie przyciągnięta do ręczników z mikrofibry, a wszystkie ludzkie włosy po tym procesie przylgną wyłącznie do ściereczki z mikrofibry. Możesz użyć środka do czyszczenia kłaczków, usunąć włosy ze ściereczki i ponownie przetworzyć ścierkę z mikrofibry do następnego prania, wszystko w jednym elemencie. Znajdź odpowiedź na swoje pytanie: dlaczego moja pralka pachnie jak zgniłe jajka i dlaczego moja pralka pachnie jak pleśń.

To okładka!

Cieszyliśmy się, że wszyscy nauczyliście się usuwać ludzkie włosy z ubrań w suszarce. Powyżej wymieniliśmy pięć doskonałych wskazówek; stosując te wskazówki, możesz pozbyć się ludzkich włosów z ubrań. Wszystkie techniki są proste, jeśli dokładnie przeczytałeś artykuł. Dziękuję, przyjaciele, że jesteście z nami! Możesz również przeczytać o tym, jak usunąć ludzkie włosy z ubrań?