Jak usunąć koncentrator z suszarki do włosów T3? 4 proste kroki!

W dzisiejszych czasach suszarka t3 jest używana do błyszczących włosów, ale większość ludzi nie wie, jak usunąć koncentrator z suszarki t3. Suszarka do włosów t3 jest szybka i pozostawia włosy piękne i lśniące. Jest całkiem zdrowszy i łatwiejszy w użyciu. Bogaty w jony strumień powietrza jest przyczyną jego gładkości i połysku.

Wyobraź sobie, że 98% kobiet uważa, że ​​ta suszarka jest jedną z najlepszych pod względem nadawania gładkości i usuwania puszenia się włosów.

Różne suszarki oferują wymienne nasadki, które możemy zdjąć, pociągając i skręcając części. t3 ma dyszę służącą do idealnej koncentracji powietrza. Zawiera również dyfuzor, który do loków będziemy musieli dokupić osobno. Najlepsze w suszarce T3 jest to, że możemy łatwo zdjąć jej nasadki do czyszczenia. Aby czyszczenie było prostsze, teraz zabrudzenia możemy usunąć tylko przy pomocy ściereczki, pędzla i detergentów.

Co to jest koncentrator?

Koncentrator jest podstawowym dodatkiem w suszarkach do włosów. Jego celem jest nadanie określonego kierunku powietrzu wychodzącemu z suszarki. Zmienia przepływ powietrza, czyniąc go bardziej ukierunkowanym. Zapewnia naszym włosom najlepsze wydmuchiwanie w historii. Sprawdźmy, jak usunąć nasadki, takie jak koncentrator i dyfuzor.

Kroki usuwania koncentratora z suszarki do włosów T3

Jeśli ktoś ma suszarkę t3 i chce zdjąć nasadki do czyszczenia lub w innym celu, to pierwszą rzeczą do zrobienia jest wyjęcie dyszy koncentratora z suszarki. Oto kroki, jak usunąć koncentrator z suszarki do włosów t3:

Krok 1. Ciągnięcie dyszy

Odkładanie dyszy jest dość wygodne ze względu na jej konstrukcję. Jedyne, co będziemy musieli zrobić, to delikatnie go pociągnąć. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek stłuczenie, ponieważ z przodu nie ma zamka. Dzięki konstrukcji suszarki zapewniają prostotę. Suszarka t3 jest wykonana tak, aby wewnętrzna średnica nasadek idealnie pasowała do otworu wentylacyjnego suszarki.

Krok 2. Obracanie koncentratora

Czasami podczas usuwania załączników mogą wystąpić problemy. Możliwe, że koncentrator może utknąć z przodu. Powoduje to trudności w wyjęciu dyszy gdyż koncentrator staje się zbyt ciasny. Wtedy będziemy musieli obracać i wyciągać koncentrator. Gdy wyciągniemy koncentrator, jednocześnie będziemy kręcić nasadkami. Po poluzowaniu można go łatwo usunąć.

Krok 3. Wymiana koncentratora

Suszarka do włosów t3 cura luxe umożliwia stylizację dla różnych rodzajów włosów o różnej teksturze. Zawiera wyjmowany filtr, koncentrator suszący i stylizacyjny. Koncentrator suszący służy do szybkiego suszenia o dużej objętości. A koncentrator do stylizacji służy do stylizacji za pomocą skoncentrowanego przepływu powietrza. Możemy łatwo przełączać się między tymi koncentratorami, usuwając jeden i wkładając drugi. Aby wyjąć, pociągnijmy dyszę w dół, aby ją uwolnić i zabierzemy szerszy koncentrator do suszenia. Tak po prostu do przełączenia zdejmiemy szerszy koncentrator i założymy go na węższy. Do stylizacji służy wąski koncentrator.

Krok 4. Wybór lepszego koncentratora

Niewątpliwie usuwamy koncentrator albo do czyszczenia, albo do jego wymiany. Podczas wymiany koncentratora użytkownik musi pamiętać, że do każdego modelu t3 mamy koncentrator innego rozmiaru. Na przykład nie możemy dopasować koncentratora do suszarki cura T3 do suszarki do włosów Cura LUXE T3 ze względu na ich różne rozmiary . Co więcej, koncentratory te nie mogą być używane w innych modelach, takich jak T3 Featherweight i Pai.

Dlatego zanim kupimy koncentrator do naszej suszarki, musimy być pewni, że będzie to najlepiej pasujący koncentrator.

Dlaczego musimy usunąć koncentrator?

Po roku lub kilku miesiącach możemy zauważyć, że nasz koncentrator wypacza się lub roztapia, wpływając na jego funkcjonowanie. Czasami kręci się na suszarce. Topienie lub wypaczenie to nadmierne ciepło wydzielane przez suszarkę. Według opinii, choć nadal działa, koncentrator nie daje tak gładkiego wykończenia jak poprzednio. Aby poradzić sobie z tym problemem, będziemy musieli zdemontować koncentrator z nowym o rozmiarze odpowiednim do danej suszarki. Po założeniu nowego koncentratora delikatnie dopasuj go do górnej części suszarki.

Usuwanie dyfuzora z suszarki do włosów T3

Jeśli chcemy zdjąć dyfuzor, jest to również dość proste. Musimy poruszyć dyfuzorem, gdy poczujemy dźwięk blokady klapki. Pokazuje, że możemy go teraz usunąć, przesuwając go pod kątem 45 stopni. Potem możemy go zdjąć. Mowa tutaj o dyfuzorze SoftTouch 3, kompatybilnym z T3 Featherweight 3i.

Możesz dowiedzieć się, jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.

To okładka!

Teraz jesteśmy w dużej mierze poinformowani o tym, jak ważny jest koncentrator, aby nadać włosom pożądany wygląd i jak usunąć koncentrator z suszarki do włosów t3. Chociaż wyjęcie koncentratora jest proste i bezproblemowe, nadal wymaga opieki. Nie należy go ciągnąć z trudem i siłą bez żadnego kierunku. Możesz przeczytać powiązane artykuły; znać ważne rzeczy, których należy szukać w suszarce do włosów i najlepszy przewodnik po recenzjach szczotek do włosów.