Jak uruchomić Mr Heater? 3 proste kroki!

Chcesz wiedzieć, jak założyć Mr Heater? Wiedza, jak uruchomić to urządzenie, pomoże ci określić, czy nowo zakupione urządzenie działa tak, jak powinno, czy ogrzewa przestrzenie. Mr Heater to grzejnik propanowy, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, w pomieszczeniu lub na zewnątrz, i jest łatwy do zabrania ze sobą.

W sezonie zimowym trudno wyjść na zewnątrz, bo jest mroźno i zimno. Nie możemy wykonywać naszych codziennych zajęć na zewnątrz. Obecnie istnieją przenośne grzejniki, które można przeprowadzić. Ten artykuł pomoże Ci uruchomić grzejnik Mr. Jeśli jesteś zdezorientowany, nie martw się o obsługę tego urządzenia. Ponadto istnieją wskazówki i podstawowe informacje, których możesz użyć, aby utrzymać wydajność urządzenia przez lata. Czy jesteś gotowy, przyjacielu? Zanurzmy się!

Jak uruchomić Mr Heater? 3 proste kroki!

Co to są grzejniki przenośne?

Grzejniki przenośne to grzejniki, które z łatwością możesz nosić w miejscach, do których chcesz się udać. Załóżmy, że wybierasz się na kemping lub na ryby, a pogoda jest nieco chłodna niż zwykle, ale nie chcesz odkładać swojego planu. Najlepszym rozwiązaniem może być przenośny grzejnik. Możesz wytwarzać ciepło i chronić się przed zbyt dużym zimnem na zewnątrz.

Jedyną wadą, jaką możesz odkryć, jest to, że to urządzenie jest przenośnym grzejnikiem, co oznacza, że ​​musisz zabrać ze sobą dodatkowe kanistry, a użycie kanistra z propanem o pojemności 16,04 uncji może zapewnić ciepło w zaledwie półtorej do dwóch godzin. Tak więc, jeśli planujesz wyjść na więcej, musisz nosić kanister z propanem, zrób coś, że są małe i zbyt ciężkie. Dowiedzmy się, jak uruchomić Mr Heater, nie martw się, ponieważ ten artykuł poprowadzi Cię od góry do dołu. Zaczynajmy!

Kroki, aby uruchomić Mr Heater

Nauczenie się, jak prawidłowo uruchomić Mr Heater, utrzyma wydajność Twoich przenośnych grzejników. Dlatego musisz je poprawnie przestrzegać. Poza przechowywaniem grzejnika, niewłaściwe użytkowanie lub uruchamianie może prowadzić do obrażeń ciała lub pożaru. Aby temu zapobiec, należy postępować zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa zawartymi w instrukcji produktu i ostrzeżeniami. Z drugiej strony przeczytaj i postępuj zgodnie z każdym krokiem poniżej, aby rozpocząć kroki.

Krok 1 Sprawdź urządzenie

Musisz sprawdzić urządzenie pod kątem wysyłki lub uszkodzeń, zwłaszcza jeśli zamówiłeś produkt przez Internet. Wyjmij przedmiot z pudełka i sprawdź, czy Twoje zamówienie dotarło bezpiecznie i nie ma uszkodzeń. Tymczasem, jeśli kupiłeś lub planujesz kupić te grzejniki, zapoznaj się z przedmiotem lub poproś o test, zanim za nie zapłacisz. Ponadto przeczytaj instrukcję obsługi dla bezpieczeństwa i ostrzeżeń przed uruchomieniem nagrzewnicy.

Krok 2. Ustaw grzałkę

Podobnie jak w przypadku innych grzejników, wentylacja jest koniecznością. Chociaż ten typ grzejnika jest przenośny i może być używany w pomieszczeniach, musi mieć odpowiednią wentylację i znajdować się z dala od palnych przedmiotów. Aby ustawić grzejnik, umieść go na płaskiej powierzchni i nie może zawierać materiałów łatwopalnych ani źródeł zapłonu. Upewnij się, że ma odstęp powyżej co najmniej 30 cali, 24 cale z przodu i 6 cali po obu stronach.

Przed zainstalowaniem butli z propanem sprawdź, czy pokrętło znajduje się w pozycji „off”. Po ustawieniu go w pozycji „off” należy obrócić regulator do góry, aby włożyć lub przymocować butlę z propanem do wnętrza nagrzewnicy. Zamocuj butlę, przykręcając ją do regulatora, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Po podłączeniu propanu sprawdź gwint zbiornika, aby zobaczyć, czy jest wyrównany z gwintem grzałki.

Krok 3. Zapal grzejnik

Aby zapalić grzałkę, najpierw musimy sterować grzałką. Nacisnąć pokrętło i obrócić je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i ustawić pokrętło w pozycji „pilot”. Naciśnij pokrętło przez co najmniej 30 do 60 sekund, aby umożliwić propanowi podróż ze zbiornika do grzejnika. Powtarzaj, aż grzejnik się zaświeci. Wciśnij pokrętło przez 30 do 60 sekund, a następnie sprawdź, czy lampka kontrolna jest włączona. Obróć pokrętło i ustaw je w pozycji „wysoki”, jeśli światło jest już włączone. Poczekaj, aż płytka palnika w grzejniku zmieni kolor na jasnopomarańczowy, a następnie ustaw żądaną temperaturę. Możesz być również zainteresowany informacjami o typowych problemach z lampą kontrolną grzejnika Mr.

Wskazówki dotyczące korzystania z przenośnych grzejników

Po użyciu grzejnika upewnij się, że przechowujesz go prawidłowo. Bądź ostrożny, ponieważ druciana osłona zajmie trochę czasu, aby je schłodzić. Aby wyłączyć grzałkę należy lekko wcisnąć pokrętło sterujące i przekręcić pokrętło w pozycję „off”. Z drugiej strony niektóre grzejniki obsługują przełącznik końcówki. Przełącznik ten automatycznie wyłącza grzałkę, jeśli urządzenie jest przechylone o więcej niż 45 stopni. Przełącznik końcówki służy również do prawidłowego wyłączania grzałki. Dlatego prosimy o zapoznanie się z instrukcją dotyczącą właściwego sposobu wyłączania grzejnika.

To okładka!

Teraz, gdy nauczyłeś się, jak uruchomić Mr Heater, możesz samodzielnie włączyć lub obsługiwać przenośny grzejnik! Czy to nie niesamowite? Nauczenie się, jak uruchomić to urządzenie, pomoże Ci cieszyć się świeżym powietrzem nawet przy chłodnej pogodzie. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże i odpowie na twoje pytanie dotyczące przenośnego grzejnika. Możesz również przeczytać o tym, jaki jest najlepszy rodzaj grzejnika do pokoju i jak zrobić grzejnik bez prądu.