Jak umieścić zestaw grzewczy do lodówki garażowej? 6 prostych kroków!

Możesz zwolnić trochę miejsca w swojej kuchni, jeśli wiesz, jak umieścić zestaw grzejnika do lodówki garażowej? Pamiętaj jednak, że zimą w garażu może być bardzo zimno. Powinien mieć wystarczającą izolację, aby uniknąć kłopotów.

Twoja lodówka może przestać działać, powodując rozmrażanie żywności w środku. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest zestaw grzewczy do lodówki garażowej. Ale czy możesz to zainstalować? Nie martw się, ponieważ w tym poście omówimy kroki, które należy wykonać, aby zainstalować to w lodówce garażowej. Ale przejdźmy do tego, najpierw omówmy podstawy.

Jak umieścić zestaw grzewczy do lodówki garażowej? 6 prostych kroków!

Czym są zestawy grzejników garażowych do lodówek?

Jest to wężownica grzewcza, którą można zainstalować w termostacie lodówki, aby powietrze wokół niej było ciepłe. Jest przeznaczony głównie do tego, aby lodówka nie reagowała niezależnie od temperatury w garażu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak to działa?

Zestaw składa się z włókien drucianych wewnątrz szklanej rurki. Przewody te są zasilane energią elektryczną z termostatu. Rura stanie się cieplejsza, dzięki czemu termostat będzie ciepły, gdy nie będzie mógł sam sobie poradzić. W rezultacie kompresor będzie działał dłużej, więc żywność zostanie zamrożona niezależnie od zimna na zewnątrz. Nawet jeśli garaż nie jest ocieplony, żywność będzie nadal odpowiednio zamrożona w zimie.

Kroki instalacji zestawu grzejnika do lodówki w garażu

Kilka kroków jest dołączonych do instalacji zestawu. Omówimy te kroki w tej sekcji. Ale przed rozpoczęciem upewnij się, że najpierw wyłączyłeś wyłącznik zasilania. Należy pamiętać o tej ogólnej ostrożności przy pracach elektrycznych. Oto kroki, jak umieścić zestaw grzejnika do lodówki garażowej:

Krok 1. Przygotuj narzędzia

Do tego projektu potrzeba kilku rzeczy. Obejmuje to zestaw grzałki lodówki garażowej, latarkę i śrubokręt. Upewnij się, że zebrałeś je wszystkie, zanim zaczniesz wykonywać poniższe czynności.

Krok 2. Odłącz lodówkę

Najpierw odłącz lodówkę od gniazdka ściennego. Następnie oddziel sterowanie tym od pozostałych urządzeń w domu. W tym celu odkręć śruby imbusowe, które przytrzymują tył i górę obudowy. Podczas tego procesu powinieneś używać latarki, aby ułatwić sobie sprawę.

Krok 3. Oddziel obudowę sterowania

Musisz odblokować śrubę przed kontrolą obudowy. Następnie delikatnie rozwiń drut. Odłącz złącze. Następnie lekko przesuń kontroler do przodu i do tyłu. Upewnij się, że obudowa sterowania jest bezpieczna. Po zakończeniu należy odkręcić zegar odszraniania.

Krok 4. Zdejmowanie podkładki grzałki

W tym kroku należy zapoznać się z instrukcją zestawu. Ale najpierw wyjmij podkładkę grzejnika. Zwróć uwagę, czy podkładka jest złożona. Następnie delikatnie wciśnij miejsce w obudowę, podnosząc licznik czasu odszraniania. Może być konieczne wyjęcie rurki termostatu, aby prawidłowo ustawić grzejnik.

Krok 5. Podłącz przewody

Sprawdź okablowanie termostatu. Zobaczysz jeden pomarańczowy kabel i jeden czarny kabel. Oba mają z tyłu maleńkie złącze. Oddziel je od termostatu i umieść je z połączeniami grzałki. Następnie poprowadź te przewody, aby zachować jednolitość kolorów. Innymi słowy, ten sam kolor musi do siebie pasować. Możesz być również zainteresowany okablowaniem garażu do lodówek w nowym domu.

Krok 6. Połącz ponownie

W ostatnim kroku musisz bezpiecznie ponownie podłączyć wszystkie zaciski do termostatu, a następnie naprawić proces. Możesz już ponownie zainstalować obudowę sterowania, wykonując odwrotną kolejność.

Najczęściej zadawane pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z Twoich pytań:

#1. Czy możesz podłączyć lodówkę w garażu?

Ten ideał może brzmieć rozsądnie. Jednak najlepiej byłoby, gdybyś był ostrożny. Najlepiej nie podłączać lodówki do kanału, który monitoruje przełącznik. Dzieje się tak, ponieważ nieciągłość może wystąpić po wyłączeniu przełącznika. Pamiętaj też o częstszym czyszczeniu urządzenia, ponieważ może się ono szybko zabrudzić.

#2. Ile kosztuje eksploatacja mojej lodówki w garażu?

Według badań, korzystanie z zamrażarki będzie kosztować około 84 dolarów rocznie. To wtedy używasz go w swojej kuchni. Jeśli użyjesz go w swoim garażu, przybliżony koszt wyniesie 95 dolarów rocznie. To znaczy, że poniesiesz więcej opłat, jeśli umieścisz lodówkę w garażu.

#3. Czy zimą odłączasz lodówkę garażową?

Jeśli Twoja lodówka ma przewody doprowadzające żywność i wodę, możesz odłączyć urządzenie, gdy temperatura w garażu spadnie poniżej 35 stopni Fahrenheita. W ten sposób możesz zapobiec zamarznięciu linii wodnej, co powoduje pewne zagrożenia. Ale najlepiej byłoby, gdybyś nie odłączał go na dłużej niż jeden dzień.

To okładka!

Jeśli umieścisz swoją lodówkę w garażu, warto wiedzieć, jak umieścić zestaw grzałki do lodówki garażowej. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Powyższa procedura pomoże ci podczas procesu instalacji. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby upewnić się, że instalacja jest bezpieczna i poprawna. Możesz również przeczytać o tym, jak przetestować grzałkę do rozmrażania lodówki i jaki jest najlepszy grzejnik garażowy. Powodzenia!