Jak ułożyć włosy bez suszarki? 8 najlepszych wskazówek!

Jak ułożyć włosy bez suszarki? Możesz zastosować się do kilku wskazówek dotyczących noszenia lakieru do włosów lub mokrego koka, dzielenia włosów, aby je następnie skręcić, uczesania, mycia mlekiem lub utrzymywania loków lub warkoczy.

Wybierz, co chcesz jako dama, aby zostać fashionistką. Pamiętaj, że idealne włosy to ukoronowanie Twojej osobowości.

Ułóż włosy, chociaż jest to znana agonia w kwestii pielęgnacji. Ułożone kręcone lub proste włosy mają ograniczoną rozpiętość i znikają z dnia na dzień. Ale od Ciebie zależy, jak dobrze poradzi sobie rano. Ułóż włosy również bez suszarki do włosów.

Wskazówki dotyczące stylizacji włosów bez suszarki do włosów

Przestań się zastanawiać, jak ułożyć włosy bez suszarki do włosów; poniżej znajdują się wskazówki, których należy przestrzegać, gdy zdecydujesz się na stylizację włosów bez suszarki do włosów.

#1. Noszenie mokrej bułki

Kręcone włosy u większości kobiet są odpowiednie, gdy są noszone w mokrym koku przez całą noc, aby ograniczyć puszenie się włosów o poranku. Wilgotny kok utrzymuje loki i nie podrażnia skóry. Jednak nie wybieraj gumki lub klipsa do wiązania bułki. Jeszcze lepiej, użyj małej szmatki lub szalika, aby nieco luźno połączyć włosy. Dodatkowo jest idealnie skonfigurowany.

#2. Rozczesywanie włosów, w tym skręcanie ich

Robienie tego jest podobne do tego, co robi kosmetyczka podczas strzyżenia włosów. Skręć włosy w małe sekcje, aby uzyskać jasne i jasne loki rano. W ten sposób następnym razem nie zmienisz stylizacji włosów.

#3. Noszenie lakieru do włosów

Noś lakier do włosów wieczorem, gdy idziesz spać, aby utrzymać chrupiące włosy. Zwiększa podkręcenie i jego trwałość. Wpływa na włosy i zachowuje ich loki, gdy idziesz pod następny prysznic.

#4. Mycie włosów mlekiem

Mycie włosów mlekiem w nocy sprawi, że włosy będą proste po przebudzeniu następnego dnia. Nakładaj mleko opuszkami palców. Pozwól mu pozostać tam przez trzydzieści minut. Podczas mycia włosów postępuj zgodnie ze zwykłą procedurą. Użyj cytryny, aby usunąć zapach mleka.

#5. Rozczesywanie włosów

Układanie włosów jest jak wkładanie ręcznika do mokrych włosów. Skręć do całkowitego wyschnięcia. Spryskaj wilgotne włosy lakierem do włosów, aby następnie upuścić włosy. Zabezpiecz rogi za pomocą ręcznika z tyłu uszu, aby loki były bezpieczne w środku.

Myślę, że warto przeczytać o tym, jak szybko suszyć włosy bez suszarki do włosów.

#6. Korzystanie z satynowej poszewki na poduszkę

Używanie bawełnianej poszewki na poduszkę spowoduje płaski skrawek, zwłaszcza jeśli nie prałaś jej w ciągu dnia. Użyj jedwabistej lub satynowej poszewki na poduszkę, która zapobiega tarciu włosów podczas snu, aby zmniejszyć puszenie się włosów po przebudzeniu się następnego dnia.

#7. Stylizacja włosów za pomocą serum

Uzyskaj lżejszą fryzurę, aby utrzymać skórę głowy i włosy w dobrej kondycji. Idealnie nadaje się do mokrego zestawu wałków do włosów, aby chronić włosy. Nigdy nie obciąży włosów, a jedynie luźną, zrelaksowaną, gładką falą. Uzyskaj cienkie i cienkie włosy oraz loki na grubych i grubych włosach. Formuła serum to produkt do pielęgnacji włosów, który zapewnia dodatkową funkcję stylizacyjną. Nie uszkadza, ale codziennie wzmacnia włosy i się powtarza. Chroni włosy przed wysoką temperaturą, promieniami ultrafioletowymi i wilgocią.

#8. Dzielenie włosów na cztery sekcje

Umieść wałki czysto i starannie po podzieleniu włosów na cztery sekcje. Upewnij się, że końce są idealnie ułożone bez końcówek haczyków. Oczyść cięcie za pomocą grzebienia do ogona. Rozczesz włosy ruchem do przodu, nakładając każdy wałek. Dzięki temu każdy wałek jest idealnie i gładko umieszczony. Obejmij i sprawdź zwinięty odcinek włosów na wałku. Przypnij go na miejscu, aby mieć pewność idealnego podkręcenia. Upewnij się, że wałek został umieszczony bezpośrednio na podstawie, bez przeciągania objętości korzenia.

Spryskaj dodatkowe serum lub niewielką ilość wody na końcówki włosów, które wystają z wałka. Bezpiecznie zamknij wałek u nasady za pomocą spinek do włosów, ponieważ pozostawi to około jednego centymetra wzdłuż marginesu bezpieczeństwa, który nie będzie zbytnio ciągnąć skóry głowy.

Wysusz włosy na powietrzu, aż będą suche i naturalnie uzyskaj stylowy i beztroski wygląd dzięki wielozadaniowości i naturalnemu suszeniu włosów. Jeśli chcesz, poszukaj więcej wskazówek dotyczących stylizacji i porad ekspertów od doświadczonych fryzjerów, które Ci pomogą. Na koniec usuń wałki, które poluzowałeś wielkim grzebieniem do zębów i palcem, i wyszczotkuj te loki.

To okładka!

W końcu nauczyłaś się układać włosy bez suszarki. Wybory są nieograniczone i będą zależeć od Twojego nastroju w ciągu dnia. Ułóż włosy za pomocą serum, podziel je na cztery sekcje lub ułóż włosy do woli. Osiągnij cel, jakim jest posiadanie stylowych włosów bez używania suszarki do włosów. Zawsze myśl, że jest to coś osiągalnego, aby Twój dzień był satysfakcjonujący i szczęśliwy! Pamiętaj więc o wspomnianych stylach, aby ułatwić sobie dzień!

Dobrym pomysłem może być również poczytanie o ważnych rzeczach, na które należy zwrócić uwagę w suszarce do włosów oraz o tym, jak wybrać suszarkę do włosów.