Jak ułożyć pralkę i suszarkę Maytag? 5 prostych kroków!

Chcesz wiedzieć, jak ułożyć pralkę i suszarkę Maytag? Masz szczęście, ponieważ w pięciu prostych krokach powiemy Ci, jak to zrobić!

Maytag ma wiele zaawansowanych modeli, które umożliwiają konfigurowalne miejsca docelowe w domu. Ich urządzenia nie zawodzą, ponieważ są niedrogie, ale niezawodne i wykonują swoją pracę.

Pamiętaj jednak, że tylko dlatego, że dwa urządzenia pochodzą od tej samej marki, można je automatycznie układać w stos. Więc powinieneś najpierw zapytać, czy są one kompatybilne z układaniem. Będąc tutaj, możesz również chcieć wiedzieć o podkładkach z mieszadłami i wirnikami. Pomoże, jeśli nadal decydujesz, jaki model kupić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Pralka i suszarka Maytag

Podkładki Maytag utrzymują swoją reputację niezawodnych i niedrogich. Wraz z tą gwarancją wiąże się różnorodność ich urządzeń. Ich projekty nadążają za nowoczesnymi projektami kuchni. Zachowują również klasyczne modele na wypadek, gdybyś bardziej lubił oldschoolowe przebrania.

Maytag upewnia się, że jego funkcjonalność, praktyczność i efekty wizualne nie wykraczają poza to, czego się od nich oczekuje.

Te pralki są szczególnie dobre do usuwania plam z ubrań. Maytag jest jedną z niewielu marek urządzeń, które produkują tradycyjne ładowane od góry z mieszadłami i wirnikami; oba są bardzo wydajne i od lat mają zadowolonych klientów.

Mieszadła lub wirniki

Istnieją dwa rodzaje osób czyszczących: ci, którzy używają mieszadeł i ci, którzy przyklejają się do wirników. Więc które z tych dwóch są lepsze? Szczerze mówiąc, to musiałoby być subiektywne. Ale rozbijmy to i pozwólmy sobie decydować.

Mieszacze

Ładowacze od góry z mieszadłem pośrodku. Teraz, gdy mamy już na uwadze ten obraz, łatwiej byłoby określić jego anatomię. Mieszadła są długie i sięgają prawie do górnej części myjki, dzięki czemu zajmują więcej miejsca. Ale zwiększenie ruchu i lepsze czyszczenie ubrań to nie jedyne powody, dla których tak się dzieje. Mieszadła konsekwentnie poruszają się na wiele sposobów. Robią to, aby naśladować działanie natryskiwania na odzież. Jest zaprogramowany do mocnego czyszczenia nieprzyjemnych plam i mocno zabrudzonych ubrań. Ruchy mogą również pomóc w ścieraniu się ubrań, zapewniając głębsze wrażenia podczas czyszczenia. Są nieco bardziej agresywne niż wirniki, ale wykonują skomplikowane zadania.

Wirniki

Wirniki lub łopatki, które widzisz na spodzie ładowacza górnego, są następne. Wymagają niskiego poziomu wody. Dzięki temu może efektywnie wykorzystywać tarcie ubrań, gdy się o siebie pocierają. Wirniki mają łagodniejszy proces czyszczenia niż mieszadła. Są również zaprogramowane z wieloma ruchami dla różnych stylów czyszczenia. Poruszają się z jednego kierunku na drugi, aby namoczyć ubrania, jednocześnie ocierając się o siebie, co z kolei zmiękcza wszelkie zabrudzenia i plamy. Widać, że ma nie tylko wiosła; ma również koła lub dyski, które wytwarzają więcej ruchu podczas wirowania. Delikatnie szorują ubrania, gdy są przewracane. Gwarantuje to użytkownikowi dokładne, ale delikatne czyszczenie. Wirniki pozwalają na przyjęcie większych ładunków.

Kroki układania pralki i suszarki Maytag

Chcesz wiedzieć, jak ułożyć pralkę i suszarkę Maytag? Potrzebny będzie zestaw do układania, taśma miernicza, klucz nastawny, śrubokręt, poziomica i ktoś do pomocy. Oto kilka kroków, jak układać pralkę i suszarkę Maytag:

Krok 1. Przeczytaj instrukcję

Upewnij się, że można je układać w stos. W instrukcji powiemy, czy są. Zgodnie z instrukcją dostępne są również różne zestawy do układania w stosy, więc upewnij się, że ten, który posiadasz, jest kompatybilny z Twoimi urządzeniami.

Krok 2. Zmierz swoją przestrzeń

Użyj miarki do tego kroku. Zmierz, ile masz miejsca przed przystąpieniem do układania. Będziesz musiał rozważyć zapewnienie dodatkowej przestrzeni na kilka rzeczy, takich jak okablowanie, wentylacja i tylko kilka centymetrów na dokładkę.

Krok 3. Pozycjonowanie

Podczas układania w stos, zawsze kładź suszarkę na pralce. Możesz używać padów podczas ich pozycjonowania podczas wykonywania instrukcji zawartych w instrukcji. Twój zestaw do układania będzie zawierał kilka haczyków, wsporników i klipsów. Upewnij się, że wszystkie śruby są mocno dokręcone podczas umieszczania ich tam, gdzie są potrzebne.

Krok 4. Zainstaluj ponownie

Po umieszczeniu ich w bezpiecznym miejscu, nadszedł czas na ich ponowną instalację. Podłącz dopływ wody, przewody gazowe i gniazdka elektryczne. Starannie ułóż każdą linkę, aby nie powodować wypadków lub przeszkadzać podczas prania i suszenia.

Krok 5. Przetestuj swoją konfigurację

Zanim zadzwonisz do tego dnia, przetestuj swoją pralkę i suszarkę tak, jak zwykle. Sprawdź, czy należy dokonać jakichkolwiek korekt w pozycjonowaniu, czy śruby, które należy dokręcić, czy zawiasy, które należy umieścić w innym miejscu. Jesteś gotowy!

To okładka!

Teraz wiesz, jak ułożyć pralkę i suszarkę Maytag. Mamy nadzieję, że wszystko poszło gładko i że ten artykuł pomógł ci w uaktualnieniu rozmieszczenia sprzętu AGD. Zawsze pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze we wszystkim, co znajduje się w domu. Możesz również przeczytać o tym, jak zainstalować pralkę lub suszarkę z możliwością układania w stos i jak zresetować pralkę Maytag.