Jak ukryć podgrzewacz wody? 6 najlepszych sposobów!

Jak ukryć podgrzewacz wody? Zapoznaj się z podstawami, w których myślisz o umieszczeniu go na stałe. Zaplanuj to z wyprzedzeniem i zadawaj pytania, takie jak pojemność, rozmiar i podłączenie zasilania.

W ten sposób opracujesz właściwy plan ukrycia podgrzewacza wody bez znacznego wpływu na jego wydajność. Kup hybrydowy podgrzewacz wody, jeśli chcesz.

Jak ukryć podgrzewacz wody? 6 najlepszych sposobów!

Zastanów się nad tym, zanim zbudujesz dom. Jeśli nie, zauważysz, że w Twojej okolicy panuje bałagan. Ciepła woda jest niezbędna, ale może być również uciążliwa, jeśli nie wiesz, jak ją ukrywać. Urządzenie pomaga zapewnić ciepłą wodę do różnych zastosowań w zimie. Zdobądź więc najlepszy podgrzewacz wody i ukryj go odpowiednio, aby nie rujnować estetyki domu. Bez zbędnych ceregieli przeczytaj więcej o tym, jak ukryć podgrzewacz wody.

Sposoby ukrywania podgrzewacza wody

Istnieje wiele sposobów na ukrycie zbiornika podgrzewacza wody. Pomyśl o okładkach, które są jednymi z najlepszych dostępnych pomysłów. Standardowe metody obejmują stosowanie zasłon i ekranów. Wykorzystaj je, aby ukryć urządzenie bez konieczności przeprowadzania znacznych remontów. Podgrzewacz wody idealnie nadaje się do schowania w garażach, pralniach i piwnicy. Najlepszą opcją do rozważenia są kompletne obudowy, które trwale i estetycznie zakrywają podgrzewacz wody. Oto sposoby na ukrycie podgrzewacza wody:

#1. Zasłony

Zasłony to najlepsza opcja do ukrycia podgrzewaczy wody i zarządzania rzeczami. Dodaj kilka przesuwanych zasłon, które działają jako przegrody. Zmierz wysokość ściany i oceń potrzebną szerokość i długość zasłony. Zapewnij pewien margines, aby zasłona nie dotykała grzejnika, ponieważ wymaga to montażu szyny wraz z sufitem, aby można było zawiesić zasłonę, ponieważ nie jest to tak atrakcyjne, gdy umieszczasz ją w ruchliwych pomieszczeniach. Ale zasłony nadają się do Twojej piwnicy lub garażu. Ta opcja kurtyny jest niedroga i umożliwia zmianę wzorów, gdy nie zgadzasz się z wyglądem prądu.

#2. Ekrany

Ekrany to najlepszy sposób na zakrycie reszty. Działają one jako dekoracyjne osłony, które wyglądają jak wysoko stojące okiennice i konwencjonalne przegrody ekranowe. Działają samodzielnie, dzięki czemu można je szybko przenosić. Dodatkowo możesz je łatwo papierować lub malować. Niektórzy właściciele domów zostawiają je tak, jak wcześniej wyglądały.

#3. Szafki

Szafki to kolejna doskonała obudowa. Idealnie nadają się do uzupełnienia wykończonej kuchni lub piwnicy wykonanej z czystego metalu. Wydobywają industrialny klimat. Niemniej jednak niektóre szafki są wykonane z drewna. Mogą być wpuszczane lub wolnostojące, ponieważ jest to drogi przedział cenowy, który trwa dłużej niż inne opcje.

#4. Wbudowane ściany

Miejsca komercyjne, takie jak hotele, mają niewielkie ściany. Gorąca woda kiełkuje w różnych aspektach. Ten samodzielny podgrzewacz wody może łączyć się z rurami wodociągowymi i działa. Tylko pamiętaj, aby zrobić to ostrożnie, aby łatwo wyjąć podgrzewacz wody, ponieważ jest to prawdą, jeśli wymaga naprawy lub wymiany. Ostrożnie wytnij ścianę, aby jak najlepiej dopasować urządzenie. Lub zamontuj drewniane drzwi w zakamuflowanych ścianach, gdy zastosujesz ich pełne wykończenie. W związku z tym trudno jest Tobie lub gościom zauważyć, jak naprawić podgrzewacz wody.

#5. Szafy

Większość mieszkań przechowuje urządzenie i piec w szafie. Szafka pasuje do drzwi, które goście nie będą wiedzieć, że w pobliżu jest podgrzewacz wody. Ta konfiguracja jest korzystna, gdy szybko zbudujesz ją w jednostce. Dodaj szafę w drzwiach istniejącej obudowy, ponieważ działa to w dowolnym miejscu w domu, na przykład w kuchni. Dobrą rzeczą jest to, że nie zwraca na to uwagi.

#6. Ścianki działowe

Stanowią one doskonałe rozwiązanie do ukrywania podgrzewacza wody. Kup to w najbliższym sklepie internetowym lub sklepie z artykułami gospodarstwa domowego, aby uzupełnić swoją przestrzeń. Poszukaj jednego wystarczająco wysokiego, aby ukryć podgrzewacz wody. Przegroda powinna najlepiej pasować do wystroju pomieszczenia, aby nie wyróżniała się od reszty. Jeśli chcesz, kup kilka, jeśli nie możesz znaleźć jednego, aby ukryć podgrzewacz wody. Ścianki działowe wykorzystują różne materiały i różne wzory. Wybierz więc taki, który pasuje do Twojej przestrzeni. Pomocne może być przeczytanie o tym, jak rozpalić podgrzewacz wody za pomocą zapalarki.

Niezbędne przy wyborze metody ukrycia podgrzewacza wody

Poniżej znajdują się wymagania, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze metod ukrywania podgrzewacza wody.

#1. Trwałość

Garaż magazynowy lub niewykończona piwnica zakryta jest cienką zasłoną. Ale z drugiej strony gotowa kuchnia lub piwnica wymaga czegoś, co poradzi sobie z karą.

#2. Koszt

Koszt jest jednym z podstawowych czynników dla większości ludzi. Cena jest tylko niższa od drogiej szafki. Ale cena jest jednym z czynników do rozważenia na końcu.

#3. Estetyka

Estetyka jest wtedy, gdy chcesz, aby podgrzewacz wody wtapiał się w pomieszczenie. Wyobraź sobie, jak wygląda gotowy projekt. Następnie poszukaj materiałów, które nie pozwalają na wystawanie zbiornika, powodując nieestetyczny wygląd.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak ukryć podgrzewacz wody za pomocą zasłon, szafek, szafek, przegród, ekranów i wbudowanych ścian. Postępuj zgodnie z podstawowymi zasadami przy wyborze podgrzewaczy wody do ukrywania metod, takich jak koszt, trwałość i estetyka. Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak długo spuszczać podgrzewacz wody i jak stwierdzić, czy podgrzewacz wody jest gazowy czy elektryczny.