Jak ukryć mini-lodówkę w pracy? 5 najlepszych pomysłów!

Czy jesteś zdesperowany, aby wiedzieć, jak ukryć minilodówkę w pracy? Masz szczęście, bo mamy dla Ciebie pięć kreatywnych pomysłów. Jesteśmy pewni, że możesz wymykać się z jedzenia, tak aby Twoi współpracownicy tego nie widzieli. Jeśli pracujesz w biurze, w którym pracuje więcej niż 20 osób o tym samym i pokrewnym zawodzie, nie ma wątpliwości, że masz lodówkę biurową. Ale w jednym miejscu pracy mogą pojawić się problemy związane z tym urządzeniem.

Na przykład przechowasz niektóre owoce lub desery w lodówce na później, a kiedy wrócisz, ktoś ugryzł je bez Twojej zgody. A ponieważ w budynku jest dużo ludzi, nie wiesz, kto to zjadł.

Jak ukryć mini-lodówkę w pracy? 5 najlepszych pomysłów!

Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto tego doświadczył, ten artykuł jest idealny dla Ciebie. Będziesz mógł przechowywać swoje jedzenie bez obaw, że ktoś je zabierze. Więc bez dalszych ceregieli zastanówmy się, co zrobić w takiej sytuacji. Czytaj!

Pomysły na ukrycie swojej minilodówki w pracy

Istnieją różne podejścia do tego problemu. Możesz go przykryć lub schować do szafki. Alternatywnie możesz dodać kilka kolorów i ozdobników, aby pomóc mu wtopić się w otoczenie. A oto pomysły, które zebraliśmy, jak ukryć mini lodówkę w pracy.

Pomysł #1. Przykryj obrusem

Dzięki temu pomysłowi możesz sprawić, że Twoja minilodówka będzie wyglądać jak uroczy boczny stolik lub krzesło. Ale upewnij się, że nikt na nim nie siedzi. Możesz też umieścić ozdoby na górze i ramkach do zdjęć.

Użyj obrusu zakrywającego całe urządzenie, ale jego długość nie powinna dotykać podłogi. Ekscytujące w tym pomyśle jest to, że możesz wybrać tkaninę, która pasuje do układu i koloru Twojego stołu. I może mieć różne wzory i wzory. Ponadto, jeśli kochasz szycie, dlaczego nie ulepszysz zakupionej tkaniny?

Ten pomysł ma też pewne wady. Jeśli pokryjesz go jakimś materiałem i ozdobisz ozdobami, może to być dla Ciebie niewygodne, gdy będziesz chciał coś wyciągnąć z lodówki. Podniesienie tkaniny bez demontażu ozdób i otwarcie drzwi lodówki zajmie trochę czasu. Ale nadal może doskonale ukryć twoją lodówkę.

Pomysł #2. Umieść w szafce

Możesz mieć w swojej okolicy stół do pracy, który czasami ma szuflady. Jeśli masz szufladę, której nie używasz, możesz tutaj umieścić swoją lodówkę. Nie używaj jednak siły, jeśli szuflada jest za mała dla Twojego urządzenia. Możemy wymyślić inny pomysł, jeśli Twój stół nie jest opcją.

Jeśli nadal masz dużo miejsca pod stołem lub miejscem do pracy, możemy znaleźć małą szafkę, która pokryje tylko Twoją lodówkę. Zasadniczo jest to szafka, która jest nieco większa niż Twoja minilodówka, aby się zmieściła. Z tyłu możemy wywiercić mały otwór, przez który przejdzie główny kabel.

Jedną z zalet tego pomysłu jest to, że nikt nie będzie podejrzewał, że w szafce znajduje się lodówka, zwłaszcza jeśli pracujesz w budynku, w którym znajduje się wiele akt i dokumentów. Ale umieszczenie go w zamkniętych meblach może uniemożliwić prawidłową wentylację. I może to spowodować przegrzanie lodówki.

Pomysł #3. Pomaluj to

Jeśli jesteś artystą, możesz pomalować frontowe drzwi swojej lodówki na coś realistycznego. Lub możesz go pomalować, aby wtopić się w otoczenie. Na przykład możesz sprawić, by drzwi wyglądały jak drewno, ale przybicie tego zajmie dużo czasu, wysiłku i techniki. Możesz też sprawić, by wyglądał jak obraz.

Możesz malować realistyczne kwiaty i trawę w naturze. W Twoim miejscu pracy lodówka będzie stanowić element dekoracyjny. Wszystko to zależy od Twojej wyobraźni i kreatywności. Nie zapomnij również wyczyścić lodówki i nałożyć podkład przed malowaniem.

Pomysł #4. Przykryj go panelem dekoracyjnym

Ten pomysł uratuje Cię, jeśli interesuje Cię poprzednia koncepcja, ale nie wiesz, jak malować. Możesz użyć paneli dekoracyjnych z eleganckimi wzorami lub tapet. Możesz wybrać rozmiar, który będzie pasował do przestrzeni pod Twoim stołem lub innymi meblami. Możesz go przesunąć, aby zakryć minilodówkę.

W przypadku tapet można najpierw usunąć stronę klejącą przed przyklejeniem. Następnie, podobnie jak obrus, możesz wybrać dowolny wzór i kolor. Ale upewnij się, że zakryłeś tylko drzwi, a nie uszczelkę drzwi, co może uniemożliwić otwarcie drzwi.

Pomysł nr 5. Spraw, by wyglądał jak stolik nocny

Nadanie jej wyglądu szafki nocnej lub innego minimebla pozwoli na ukrycie go przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej wentylacji. Umieść drewniany panel, który wygląda jak blat, a możesz uzyskać metalowe rurki, które będą przypominać stopy. Sugerujemy, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca, aby drzwi mogły się otworzyć i dostać trochę jedzenia.

Zawijanie

A oto jak schować mini lodówkę w pracy. Radzimy nie decydować nagle, jaki pomysł wykorzystać. Nadal musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak wentylacja i źródło zasilania.

Mamy nadzieję, że podane pomysły znajdziesz inspirację i wykorzystasz je do stworzenia lepszego. Poinformuj nas o tym, co postanowiłeś stworzyć, aby ukryć swoją minilodówkę. Więcej kreatywnych pomysłów na ukrycie i udekorowanie sprzętu AGD znajdziesz w tym artykule o tym, jak ozdobić klimatyzator okienny. Bądź kreatywny!