Jak szeroka jest lodówka obok siebie? Jego 8 niesamowitych zalet i wad!

Czy chcesz wiedzieć, jak szeroka jest lodówka side by side? W zależności od marki i modelu dostępnych jest kilka rozmiarów. Niektóre dodatkowe funkcje mogą również przyczynić się do zmiany wymiarów. Jednak średnia szerokość waha się od 30 do 36 cali. Przy zakupie i sprzedaży lodówek wymiary są krytyczne i należy je wziąć pod uwagę.

Jeśli nie, mogą nie pasować do przydzielonego rozmiaru w Twojej kuchni. A kiedy jest za mały, może nie być w stanie pomieścić całego mięsa i produktów. Tak więc rozmiar jest zawsze ważny. Ze względu na swoją wielkość i wyjątkową cechę wśród standardowych lodówek ma swoje zalety. I podzielimy się nimi z wami. Bądźcie na bieżąco!

Jak szeroka jest lodówka obok siebie? Jego 8 niesamowitych zalet i wad!

Zalety lodówki side-by-side

Ten rodzaj lodówki jest ostatnio popularny. To tak, jakbyś miał dwie lodówki połączone w jedną! I możesz przechowywać wiele artykułów spożywczych, zwłaszcza mięsa i innych produktów. Jeśli uwielbiasz gotować i jesteś miłośnikiem kuchni, powinieneś zainwestować w tę lodówkę. Cóż, jeśli już planujesz i chcesz wiedzieć więcej, możesz przeczytać poniższe zalety i wady tego, jak szeroka jest lodówka side by side. A oto one:

Przewaga #1. Pojemność

Ze względu na swoją szerokość możesz przechowywać mnóstwo artykułów spożywczych, co może wystarczyć na ponad 1-2 tygodnie. Półki, boczne kosze i inne przegródki pozwalają na przechowywanie wystarczającej ilości jedzenia dla całej rodziny. Nie musisz więc kupować co drugi dzień, ponieważ nadal masz wiele towarów w swoim domu. Dodatkowo, jeśli jesteś osobą, która prowadzi własną firmę spożywczą, ta lodówka będzie dla Ciebie wygodna.

Możesz jednocześnie przechowywać składniki w lodówce i produkt końcowy. Przykładem tego jest prowadzenie firmy zajmującej się ciastami lub ciastkami.

Przewaga #2. Organizacja

Lodówka side-by-side ma również oddzielną lodówkę i zamrażarkę. Jednak w przeciwieństwie do standardowych lodówek, zamrażarka znajduje się po jednej stronie, a lodówka po drugiej. Tymczasem standardowe lodówki mają zamrażarkę na górze lub na dole i odwrotnie. Dzięki temu możesz uporządkować swoje towary lepiej niż inne typowe lodówki.

Składa się z równej liczby półek z każdej strony, co pozwala na uporządkowanie towarów w kategorie. Ponadto, ponieważ każdy ma do nich dostęp, żywność nie zgnije w tylnej komorze. Krótko mówiąc, ta lodówka pozwala rozwinąć wyimaginowane komory w głowie i zapoznać się z miejscami do jedzenia.

Przewaga #3. Łatwy dostęp

Ponieważ lodówka jest podzielona na pół w pionie, domownicy o różnym wzroście mają codziennie dostęp do ulubionego jedzenia. Na przykład, masz małe dzieci, które uwielbiają galaretki lub mleko czekoladowe, możesz umieścić te produkty w dolnej części lodówki. Po stronie zamrażarki możesz umieścić lody w dolnej części, aby szybko się rozsmarowały. Ten typ lodówki pokazuje, że jest przyjazna dla użytkownika w każdym wieku i rozmiarze.

Przewaga #4. Dystrybutory wody i lodu

Ze względu na szerokość drzwi producenci doszli do punktu, w którym sprawiają, że produkt jest wygodniejszy dla użytkowników. Dystrybutory wody i lodu znajdują się po jednej stronie otworów lodówek side-by-side. Dzięki tej funkcji nie musisz otwierać lodówki, aby dostać dzbanek i nalać sobie wody.

Zaleta #5. Mniej miejsca do otwierania drzwi

Rozważ szerokość lodówki side-by-side i podziel ją na pół. Szerokość każdych drzwi lodówki to połowa rozmiaru. Jednak niektórzy ludzie mają jedne drzwi większe od drugich.

Dzięki jego rozmiarom nie trzeba zapewniać wystarczającej ilości miejsca, aby drzwi mogły się otworzyć. Dzięki temu możesz umieścić swoją lodówkę w dowolnym miejscu w kuchni. Na pewno Twój blat nie będzie miał kontaktu z drzwiami.

Wady lodówki side-by-side

Musisz pomyśleć, że taka lodówka ma jakieś wady. Jednak nadal musimy je brać pod uwagę za każdym razem, gdy kupujemy konkretny produkt, a konkretnie Twoje urządzenia. Więc czytaj dalej!

Wada #1. Wystarczające zaopatrzenie w czystą wodę

Aby podłączyć dystrybutory wody i lodu, musisz mieć przewód wodny, aby podłączyć go do urządzenia. Ta woda powinna być bezpieczna i wystarczająco czysta do picia. Więc lepiej skonsultuj się z hydraulikiem i poproś go o sprawdzenie zaopatrzenia w wodę w Twojej kuchni pod kątem dozowników.

Wada #2. Częsta konserwacja

Jak każdą inną lodówkę, musisz je czyścić tak często, jak to możliwe. Wilgotne boki i krawędzie lodówki mogą powodować rozwój pleśni, co może być niebezpieczne, gdy dostaną się do żywności. Upewnij się więc, że Twoja lodówka jest wystarczająco czysta jako miejsce do przechowywania żywności. Ma jednak dozowniki wody i lodu, których nie znajdziesz w żadnej innej lodówce. Ta funkcja zwiększy więc częstą konserwację, ponieważ musisz utrzymywać kanał wodny w czystości i nie ma pleśni. Rozmiar przyczynia się również do zużycia czasu i wysiłku na czyszczenie.

Wada #3. Cena

Ze względu na rozmiar zastanawiasz się ile kosztuje montaż lodówki? Kosztuje to głównie więcej pieniędzy niż inne rodzaje lodówek. To tak, jakbyś miał członkostwo premium do przechowywania żywności. Rozmiar zwykle waha się od 950 do 2400 USD, co jest bardzo drogie.

Zawijanie

I to są wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, „jak szeroka jest lodówka side-by-side?” Pod względem wielkości urządzenie ma swoje wady i zalety lodówki side by side. I weź pod uwagę te aspekty przy podejmowaniu decyzji. Mamy nadzieję, że znajdziesz idealną lodówkę do swojej kuchni. Aby uzyskać więcej artykułów, kliknij tutaj na temat szerokości skrzyni ciężarówki. Dziękuję za przeczytanie!