Jak stylizować skręcane warkocze na wesele: 5 stylizacji

Ci, którzy chcą wiedzieć, jak stylizować skręcone warkocze na wesele, mogą rozważyć pięć fryzur. Przejrzymy szeroki wybór fryzur ślubnych, które będą pasować do różnych panien młodych, ślubów i sukni ślubnych.

Warkocze skręcane, podobnie jak inne warkocze, są fantastyczne dla narzeczonych, które w dniu ślubu chcą ogarnąć swoje naturalne włosy. Ale jeśli wolisz wygląd warkoczy pudełkowych, napisaliśmy również, jak stylizować warkocze pudełkowe na wesele.

Jak stylizować skręcane warkocze na wesele: 5 stylizacji

Jak stylizować skręcone warkocze na wesele: 5 wspaniałych stylizacji dla panny młodej

  • Fryzura pół-up

Jedną z najbardziej klasycznych fryzur dla narzeczonych jest pół-w górę, pół-w dół. Jednak ten wygląd jest również idealny dla kobiet ze skręconymi warkoczami.

Jeśli masz już grube warkocze, możesz je również zamienić w skręcone warkocze, a następnie związać górną część w kok. Znowu masz swobodę stylizowania nici, zwłaszcza jeśli Twój ślub ma określony motyw.

Na przykład panna młoda Boho zawsze może wyglądać wyjątkowo stylowo z kwiatami we włosach. Skręcając warkocze, możesz wpleść w nie kwiaty lub liście, aby pasowały do ​​motywu ślubu Bohemian.

  • Upięcie włosów

Niektóre ślubne suknie ślubne będą wyglądać bardziej szykownie z włosami panny młodej zebranymi w updo. A jeśli chcesz podkreślić dekolt sukni lub twój naszyjnik jest zbyt piękny, by go nie pokazywać, zrób duże upięcie ze swoich skręconych warkoczy.

Nie musisz zaczynać górnego węzła, ale zamiast tego przerabiaj każdy skręt indywidualnie, aby uzyskać więcej różnorodności z pasmami. Następnie, po zebraniu, będzie wyglądać bardziej swobodnie, a nawet możesz użyć tej samej szpilki lub gumki w tym samym kolorze.

Ale jeśli chcesz schludnego updo, nie ma nic złego w prostym suple. Możesz również ułożyć swoje dziecięce włosy w stylu odpowiednim do wyglądu, na który chcesz.

  • Pleciony kok

Możesz mieć skręcone warkocze w pojedynczą bułkę na czubku głowy lub nieco niżej. Inną opcją jest rozdzielenie włosów na środku i zrobienie dwóch kosmicznych bułek.

Skręcone warkocze są idealne dla panny młodej i innych członków wesela, którzy mają skręcone warkocze. Na przykład możesz mieć swoje druhny w kosmicznych bułkach, podczas gdy twoja druhna założy swoje skręcone warkocze w jeden górny kok.

Oczywiście możesz dodać inne akcesoria do włosów, aby te fryzury były bardziej świąteczne na wesele. Rozważ na przykład ozdobne szpilki lub kolorowe gumki pasujące do ślubnej kolorystyki.

  • Niski pleciony skręt

Niektóre kształty twarzy wyglądają lepiej z włosami ułożonymi niżej lub nieco powyżej szyi, zamiast mieć kok lub skręcony na czubku głowy. Zastanów się nad włożeniem skręconych warkoczy w niski warkocz, jeśli uważasz, że będzie to bardziej komplement.

Ten styl nie tylko wygląda efektownie. Niski skręt warkocza jest również stosunkowo łatwy dla narzeczonych, które nie zatrudniły fryzjera ślubnego.

Zwiniesz warkocz na karku, aby wykonać klasyczny niski skręt warkocza. Nie zapomnij dodać produktu do włosów, aby w razie potrzeby fryzura była schludna lub lśniąca.

  • Warkocz rybi

Połącz klasyczny warkocz fishtail i skręcany warkocz na dzień ślubu, jeśli czujesz się wyjątkowo kreatywny. Chociaż ten styl może być nieco skomplikowany do wykonania, powinien być łatwy, gdy już go zdobędziesz.

Możesz również użyć rybiego ogona do ozdób, takich jak kamienie, perły i kwiaty. Tylko upewnij się, że podczas noszenia welonu ślubnego wszystko będzie nadal wygodne.

Będziesz tkać warkocze typu fishtail z dwóch kucyków, aby skręcić warkocz typu fishtail. Następnie skręć te warkocze, aby stworzyć kok, aby zakończyć.

Jak stylizować moje ślubne warkocze?

Stylizacja warkoczy na wesele może być przytłaczająca ze względu na liczne opcje. Jednak warkocze doskonale nadają się do ujarzmiania, jeśli masz grube lub naturalne włosy, które są po prostu niesforne.

Rozważ skręcone warkocze, warkocze łukowe lub warkocze, jeśli masz grube i kręcone włosy. Z drugiej strony warkocze Fishtail i warkocze francuskie mogą stworzyć obszerny wygląd dla panien młodych, które mają cienkie włosy.

Jeśli nie chcesz wyglądać bardzo elegancko, nosisz włosy w warkocz wodospadu lub splecione węzły. Następnie wyjmij kilka pasm włosów, aby oprawić twarz, aby uzyskać styl bez wysiłku.

Klasyczne fryzury, takie jak upięcia i połówki, można również ulepszyć za pomocą warkoczy. Zamiast opuszczać cię, możesz stylizować swoje ślubne warkocze w te ukochane fryzury ślubne.

Ponadto zachęcamy do przeczytania, jak nosić moje włosy na mój ślub, aby pomóc Ci zdecydować, która fryzura będzie pasować do Twojego ślubnego wyglądu.

Jak stylizować warkocze bez węzłów na wesele?

Warkocz ślubny, który możesz rozważyć, jeśli wolisz gładki wygląd z płaskimi korzeniami, to warkocz bez węzła. W porównaniu ze zwykłymi warkoczami w pudełku, warkocze bez węzłów wyglądają bardziej naturalnie i używasz tylko splecionych włosów dodanych do twoich naturalnych włosów.

Możesz stylizować warkocze bez węzłów na wesele, dodając koraliki lub pierścionki. Inną opcją, jeśli chcesz trzymać włosy z dala od twarzy, jest zebranie ich w kok na czubku głowy.

Wniosek

Czy te plecione fryzury nie są wspaniałe? Aby przypomnieć, jak stylizować skręcane warkocze na wesele, rozważ pięć sposobów.

Są to pół-up, updo, kok, niski warkocz i warkocz fishtail. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, co najlepiej Cię uzupełnia; daj nam znać poniżej, który jest Twoim ulubionym!