Jak stylizować męskie włosy za pomocą suszarki? 9 prostych kroków!

Większość mężczyzn ma suszarki, ale nie wie, jak stylizować męskie włosy za pomocą suszarek. Stylizacja za pomocą suszarki jest stosunkowo łatwa, jeśli znamy technikę i umiejętności lub postępujemy zgodnie z sugestiami.

Mężczyźni już używają różnych akcesoriów, kremów i żelek, aby ładnie ułożyć włosy, ale użycie suszarki może błyskawicznie ułożyć włosy w pożądanym kierunku i stylu. Suszarka oszczędza czas i ilość innych używanych produktów, nadając objętość, świetny styl i przystojny wygląd.

Technika zaczyna się od prawidłowego trzymania dyszy suszarki. To wygląda inaczej, w zależności od objętości, jaką ma mężczyzna. Na przykład, jeśli dana osoba ma cienkie włosy, lepiej jest podnieść górę, ponieważ nadaje jej zdrowszy, gęstszy i pełniejszy wygląd. Wydaje się dość dziwne, jak mała maszyneria może dokonać takiego cudu, zmieniając cały wygląd mężczyzny. Każdy chce mieć taką samą objętość i pełnię, jak tego pragnie. Dlatego, aby spełnić indywidualny cel, suszarka jest zawsze dostępna, ale jeśli jest odpowiednio obsługiwana.

Kroki stylizacji męskich włosów za pomocą suszarki do włosów

Na początku ludzie mogą czuć się wyczerpani, gdy nie mogą osiągnąć pożądanego, niepowtarzalnego stylu, ale staje się to łatwe i przyjemne, gdy tylko nauczą się stylizować męskie włosy za pomocą suszarki. Nadaje męskim włosom idealny kształt i wygląd, aby nie przetłuszczały się. Wykonaj poniższe kroki:

Krok 1. Mycie i nakładanie odżywki

Po pierwsze, mycie włosów przed użyciem suszarki jest koniecznością; w przeciwnym razie nie będzie działać poprawnie, a proces dmuchania się nie powiedzie. Po drugie, lepsza odżywka i szampon nawilżający również mają wiele do zrobienia, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Urządzenia takie jak prostownice i suszarki uwalniają ciepło, które obiecuje zdrowie i jakość włosów, powodując ich puszenie się i osłabienie. Używanie nawilżającego szamponu i odżywki pozwala zachować jakość, uwalniając naturalne olejki, powiedzmy z awokado i kokosa. Oto jak głęboko kondycjonować włosy.

Krok 2. Blotowanie

Jak wiemy, suszarka uwalnia bezpośrednie ciepło, narażając włosy, jeśli są mokre. Aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych przez suszarkę, lepiej wysuszyć powietrze przed suszeniem. Obejmuje to używanie ręczników do usuwania wody. Oprócz tego preferowane jest używanie ręcznika z mikrofibry, ponieważ usuwa on nadmiar wody, nie obciążając go i nie uszkadzając. Teraz sprawdź końcówki włosów. Jeśli woda nie kapie, oznacza to, że są gotowe do suszenia.

Krok 3. Jak czesać

Wybrany jest kierunek łączenia spraw w celu uzyskania lepszych wyników. Mężczyźni powinni czesać w kierunku, w którym już leżą włosy. Używanie grzebienia zamiast szczotki zapobiega uszkodzeniom i wypadaniu włosów, ponieważ szczotki powodują, że włosy się puszą i są kłopotliwe.

Krok 4. Ochrona przed ciepłem

Produkty ochrony termicznej są stosowane, aby uniknąć poważnego uszkodzenia ciepła. Produkty te mogą być dostępne w sprayu i piance i powinny pokrywać każde pasmo.

Krok 5. Ustawianie suszarki

Najpierw jest ustawienie ciepła, aby uzyskać lepsze wrażenia i uniknąć szkód spowodowanych nadmiernym ciepłem, jeśli suszarka ma trzy opcje: wysoki, średni i niski. Powinniśmy wybrać średnią, ponieważ jest niewrażliwa na wszystkie rodzaje włosów. Poza tym użycie niższej opcji jest lepsze, jeśli dana osoba ma słabe i kręcone włosy i nie idzie na kompromis z jakością.

Krok 6. Utrzymywanie odległości suszarki

Umiejętnością jest również używanie suszarki z odpowiedniej odległości. Trzymanie go bliżej włosów oznacza wykorzenienie ich. Zalecana odległość między suszarką a włosami powinna wynosić od 6 do 8 cali. Nigdy nie trzymaj suszarek w jednym miejscu przez długi czas. Spróbuj dmuchać w kierunku równoległym do wydmuchiwanych włosów. Pozycja suszarki do tyłu i do przodu może chronić wszystkie obszary przed bezpośrednim ciepłem.

Krok 7. Pchanie w żądanym kierunku

Dość łatwo uformować kierunek włosów. Nacisk dmuchawy w odpowiednim kierunku może pomóc w skierowaniu ich w ten sposób. Co więcej, używanie palców i pędzli do ustawiania ich w pożądanym kierunku jest również produktywne. Dysza koncentratora kontroluje przepływ powietrza dmuchawy. Wybaczając włosom objętość z przodu, unosimy włosy palcami. W ten sposób dmuchawa sprawi, że włoski uniosą się do góry. Korzystanie z okrągłej szczoteczki to najlepsza opcja do unoszenia w górę, nadawania większej objętości i trzymania ich na dystans.

Krok 8. Suszenie nadmuchem od spodu

Dmuchanie od spodu i obracanie włosów do przodu to lepsza technika, jeśli się spieszymy i nie mamy dużo czasu. Proces polega na przytrzymaniu suszarki na czubku głowy, a następnie delikatnym pociągnięciu włosów u nasady palcami.

Krok 9. Ostateczny wygląd

Podobnie jak używamy ciepłego powietrza, aby nadać pożądany kierunek naszym włosom, możemy użyć zimnego ustawienia suszarki, aby utrwalić ten styl i usztywnić go przez rozsądny czas. Następnie lakier do włosów nadaje włosom doskonały wygląd. Spray należy trzymać na wyciągnięcie ręki od włosów.

To okładka!

Wszystkie powyższe sugestie wyjaśniają wszelkie wątpliwości dotyczące stylizacji męskich włosów za pomocą suszarki. Konsekwentne poruszanie palcami to najlepszy sposób na uzyskanie większej objętości, a także jest konieczne przy stosowaniu lakieru do włosów, ponieważ nadaje połysk i sprawia, że ​​są lżejsze niż wcześniej. Przeczytaj więcej artykułów; wiesz, jak prostować włosy suszarką i jaka jest najlepsza suszarka do czarnych włosów.