Jak spakować poduszkę do walizki? 6 prostych wskazówek!

Planujesz wyprawę, długie wakacje lub przeprowadzkę do nowego domu i zastanawiasz się, jak spakować poduszkę do walizki na długo oczekiwaną przeprowadzkę?

Najpierw zapakuj poduszkę na dole. Ponieważ jest więcej miejsca na inne rzeczy, możesz użyć ruchomych toreb lub możesz zwinąć lub złożyć poduszkę.

Jak spakować poduszkę do walizki? 6 prostych wskazówek!

Gapienie się w pustą walizkę byłoby ekscytujące, ale jednocześnie zastanawiałoby się, jak zapakować do niej poduszkę.

Poduszki mogą być nieporęczne i mogą wydawać się dość denerwujące, ponieważ mogą zajmować dużo miejsca i nie ma już miejsca na inne ważne rzeczy.

Na szczęście dla Ciebie, istnieje wiele wskazówek i trików, które pozwolą Ci bezproblemowo spakować poduszkę i sprawią, że zdasz sobie sprawę, że poduszka to jeden z najwygodniejszych artykułów gospodarstwa domowego do spakowania!

Wskazówki, jak spakować poduszkę do podróży lub przenoszenia

Pakowanie może być trochę trudne, więc oto kilka wskazówek, jak spakować poduszkę do walizki i jak spakować poduszkę do przeprowadzki:

Wskazówka nr 1. Użyj worka próżniowego

Istnieje wiele rodzajów i sztuczek związanych z pakowaniem, ale użycie worka próżniowego to doskonały sposób na jego użycie.

Worki próżniowe to tańszy i bardzo skuteczny sposób inwestowania pieniędzy.

Zmniejszenie objętości poduszki pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i zmieści więcej rzeczy w walizce lub torbie bagażowej i pudełkach.

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić worek próżniowy poduszką i zmniejszyć objętość, usuwając z niego powietrze.

Inni producenci twierdzili, że wytwarzają produkt, który może znacznie zmniejszyć objętość poduszki o 80%.

Niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie, zmniejszanie poduszki za pomocą przechowywania próżniowego z pewnością może zająć mniej miejsca podczas pakowania i zapewnić więcej miejsca na inne niezbędne przedmioty.

Porada nr 2. Użyj plastikowej torby

Możesz również zapakować poduszkę w plastikową torbę, aby uzyskać bardziej kompaktową przestrzeń i chronić przed kurzem i brudem.

Plastikowa torba to jeden z najczęstszych sposobów pakowania poduszki, zwłaszcza podczas przeprowadzki do innego domu i miejsca.

Przygotuj duże plastikowe torby, w szczególności czyste worki na śmieci, które są wystarczająco trwałe, aby pomieścić poduszki.

Upewnij się, że plastik jest całkowicie suchy, zmniejsz nadmiar powietrza w środku, a po zakończeniu zamknij i uszczelnij taśmą pakową.

Trzymałeś poduszki w plastikowej torbie, aby chronić je przed wilgocią i brudem.

Wskazówka nr 3. Rzuć

Zwijanie poduszki może również zmniejszyć jej objętość, a tak naprawdę zwijanie może zaoszczędzić dużo miejsca na walizki i bagaż.

Tocząc go, możesz go układać w stos lub możesz użyć go jako ochrony swoich urządzeń lub zestawu kosmetyków przed jakimkolwiek uderzeniem.

Co więcej, możesz dodać kolejną poduszkę do swojej walizki na poduszkę, jeśli lepiej ją zwijasz, aby zminimalizować jej objętość.

Wskazówka nr 4. Pakowanie poduszki w ruchome pudełko

Ten rodzaj opakowania jest jednym z powszechnych sposobów pakowania wszystkich poduszek, jeśli przeprowadzasz się do nowego domu.

Korzystając z dużych pudeł kartonowych, możesz ułożyć wszystkie poduszki również razem z kocami.

Umieść kilka arkuszy czystego papieru na tyle, aby zakryć dolną część kartonowego pudełka.

Ponownie upewnij się, że jest sucha, aby uniknąć zawilgocenia, ponieważ nawet najmniejsza wilgotność pościeli może pogorszyć ją, gdy jest zapakowana.

Po włożeniu papieru połóż poduszkę; następnie połóż na nim kolejną poduszkę.

Ściśnij ją tak mocno, jak to możliwe, aby wypuścić powietrze z dwóch miękkich poduszek. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, możesz dodać kolejną poduszkę lub koc.

Wskazówka nr 5. Zapakuj poduszki kilkoma łamliwymi rzeczami

Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę, możesz również użyć poduszek w niektórych delikatnych przedmiotach, takich jak wazony z kwiatami i figurki.

Ze względu na swoją miękkość może zminimalizować wpływ, który może spowodować dodatkowe wyściełanie rzeczy.

Po prostu przykryj te delikatne rzeczy papierem i włóż je między poduszki i koce.

Wskazówka nr 6. Użyj kostki do pakowania

Zaleca się używanie kostki do pakowania do oddzielania rzeczy w walizce i do mniej potrzebnego bałaganu.

Kostki do pakowania mają zamek błyskawiczny i szeroki zamek, który otwiera szerokie otwarcie, co jest bardzo przydatne do łatwego wkładania dużych i nieporęcznych rzeczy, takich jak poduszki.

Również pakowanie kostek to najłatwiejszy sposób na włożenie do walizki, a poza tym ma rączkę, aby ją chwycić, kiedy tylko chcesz.

Ale jeśli kupujesz jeden, musisz upewnić się, że wybierzesz trwałą kostkę do pakowania, ponieważ nie wszystkie kostki do pakowania są sobie równe.

Ostatnie słowa

Poduszki to nieporęczne przedmioty, które mogą wydawać się zbyt trudne do spakowania do walizki.

Niemniej jednak poduszki są niezbędne, zwłaszcza gdy wybierasz się w podróż samochodową, długie wakacje z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu przeprowadzasz się ze starego domu do nowego.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci spakować poduszkę do walizki i pamiętać o wyborze tego, co jest dla Ciebie najlepsze.