Jak spać na poduszce na szyję Tempur Pedic

Możesz nauczyć się spać na poduszce pod szyję Tempur Pedic w zależności od konkretnego powodu lub stanu. Pamiętaj, że ergonomiczną poduszkę pod szyję można w pełni wykorzystać tylko wtedy, gdy wiesz, jak jej używać, dostosowaną do swoich potrzeb. W porównaniu z pojedynczą poduszką pod szyję, poduszki Tempur Pedic oferują szeroką gamę wzorów.

Pamiętaj, że Tempur-Pedic to znana marka materacy, ale stały się też ulubieńcem osób poszukujących najwygodniejszej poduszki. We wszystkich poduszkach zastosowano piankę TEMPUR, która ma za zadanie zmniejszyć ucisk. Jednak używanie konkretnej poduszki Tempur Pedic wymaga wiedzy w określonych sytuacjach i warunkach.

5 sposobów na spanie na poduszce na szyję Tempur Pedic

1. Spanie na plecach

Ci, którzy wolą spać na plecach, mogą skorzystać z poduszki Tempur Pedic, ponieważ ma ona kontury wspomagające wyrównanie kręgosłupa. Pamiętaj, że spanie na plecach jest najlepszą pozycją do ułożenia układu mięśniowo-szkieletowego, ale nie wszyscy ludzie są do tego przyzwyczajeni i wolą inne pozycje. W tym miejscu możesz spać na poduszce pod szyję Tempur Pedic, która zapewnia podparcie szyi i utrzymuje neutralny kręgosłup.

Nie ryzykujesz późniejszego bólu szyi i nie musisz martwić się dyskomfortem wynikającym ze złego ustawienia kręgosłupa. Poduszki na szyję Tempur Pedic mają ergonomiczny kształt, który naturalnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu najlepiej podpiera głowę, szyję i ramiona. Pomaga to w rozluźnieniu mięśni szyi i ramion podczas snu na plecach.

2. Spanie na boku

Wsparcie, jakie zapewnia wyprofilowany kształt poduszki na szyję Tempur Pedic, jest nie tylko świetne dla osób śpiących na plecach. Możesz również spać w tej poduszce na boku, która powinna podtrzymywać i rozluźniać mięśnie. Pamiętaj, że chociaż spanie na boku jest bardziej naturalne niż spanie na plecach, musisz naturalnie ustawić głowę i plecy, aby uniknąć późniejszego dyskomfortu i bólu.

Kształt poduszki pod szyję Tempur Pedic otula te obszary ciała, zapewniając wygodę podczas snu na boku. Co więcej, odpoczynek w tej pozycji zwiększa nacisk na policzki, szyję, a czasem nawet nogi. Możesz użyć poduszki na szyję, aby złagodzić stres w tych obszarach.

3. Spanie na brzuchu

Niektórzy ludzie śpią na brzuchu, mimo że nie jest to najbardziej wspierająca i wskazana pozycja do spania. Trudno jest znaleźć wygodne miejsce do spania na brzuchu, ponieważ szyja jest ustawiona w nienaturalnym kierunku. Skręcona pozycja może obciążać szyję, a także możesz poczuć nacisk po stronie, w której się znajdujesz.

Możesz użyć poduszki na szyję Tempur Pedic, aby dopasować się do kształtu mięśni szyi i twarzy oraz uniknąć bólu i dyskomfortu. Pamiętaj jednak, że nie należy się spodziewać spania na brzuchu, ponieważ może to obciążać szyję i plecy.

4. Spanie z bólem szyi

Jak można wywnioskować, poduszka na szyję Tempur Pedic będzie doskonała dla osób, które potrzebują uśmierzyć ból szyi. Ergonomiczny kształt poduszki wspiera odcinek szyjny kręgosłupa, utrzymując go w naturalnej pozycji podczas snu. Co więcej, pianka poliuretanowa z pamięcią kształtu nie tylko wspiera kontury Twojego ciała.

Jest również wystarczająco miękki, aby zapewnić Ci komfort przez całą noc. To sprawia, że ​​ta poduszka może być przydatna nie tylko dla osób z przewlekłym bólem szyi, ale także w zapobieganiu problemom z postawą szyi. Mimo to należy położyć nacisk na konsultację z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz przewlekły ból szyi.

5. Spanie z problemami z oddychaniem

Wreszcie, spanie na poduszce pod szyję Tempur Pedic może pomóc osobom mającym problemy z oddychaniem. Jednym z powodów, dla których ludzie zwykle nie śpią na plecach, jest chrapanie lub bezdech senny. Jeśli poduszka nie jest wyprofilowana jak poduszka na szyję Tempur Pedic, podbródek jest wciskany, co zwęża drogi oddechowe.

To sprawia, że ​​spanie jest niewygodne, a nawet powoduje głośne chrapanie. Możesz temu zapobiec, stosując poduszkę na szyję Tempur Pedic, ponieważ zarówno głowa, jak i szyja pozostają neutralne. Jak już wcześniej przeczytałeś, nawet osoby śpiące na plecach mogą uniknąć dyskomfortu z taką wyprofilowaną poduszką.

Co to jest poduszka na szyję Tempur Pedic?

Poduszka na szyję Tempur Pedic to wyprofilowana poduszka, która wspiera Twoją głowę, szyję i ramiona, niezależnie od pozycji do spania. Wykorzystuje tak zwany wiskoelastyczny materiał Tempur o otwartych komórkach, znany z łagodzenia nacisku i dobrego utrzymywania temperatury. Ta poduszka na szyję ma również hipoalergiczną dzianinę poliestrową, zdejmowaną i nadającą się do prania osłonę, która zapewnia optymalny komfort i wygodę.

Jeśli chodzi o rozmiary, Tempur-Pedic oferuje cztery. Mały ma wymiary 20 x 12 x 3 cale, a następnie 20 x 12 x 4 cale dla średnich, 20 x 12 x 4,5 dla dużych i 10 x 12 x 4 cali dla podróży. Firma może pochwalić się nawet pięcioletnią ograniczoną gwarancją.

Wniosek

Poduszki na szyję to niewątpliwie jedne z najlepszych poduszek, które dodadzą Ci nocnego nawyku snu. Możesz nauczyć się pięciu sposobów spania na poduszce pod szyję Tempur Pedic i jak najlepiej wykorzystać tę ukochaną poduszkę na szyję. Ale dlaczego Tempur Pedic?

Tempur-Pedic to znana marka materacy i poduszek. Ma unikalny, ergonomiczny kształt z poduszką na szyję, która podtrzymuje i rozluźnia głowę, szyję i ramiona. Ta poduszka utrzymuje neutralny kręgosłup, dzięki czemu jest idealna do wszystkich pozycji do spania, nawet tych z bólem szyi i problemami z oddychaniem.