Jak sobie radzić ze szkodnikami 101: Ile kosztuje Orkin Pest Control?

Orkin jest jedną z najlepszych profesjonalnych firm zajmujących się zwalczaniem szkodników i dlatego trzeba wiedzieć, ile kosztuje Orkin. Przeczytaj ten przewodnik, aby odpowiedzieć na to pytanie i uzyskać więcej istotnych informacji.

Co to jest Orkin?

Istnieje kilka firm zajmujących się zwalczaniem szkodników, do których możesz zadzwonić, jeśli masz problemy ze szkodnikami i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić. Jednak nie wszystkie zapewniają te same usługi, ceny lub stopień doskonałości.

Jak sobie radzić ze szkodnikami 101: Ile kosztuje Orkin Pest Control?

Orkin ma wieloletnie doświadczenie w radzeniu sobie z szeroką gamą szkodników i używa wiodącego w branży sprzętu. Orkin walczy z termitami od ponad 70 lat i ma ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie pluskiew.

Technicy zajmujący się zwalczaniem szkodników muszą ukończyć 160 godzin specjalistycznego szkolenia, a organizacja obsługuje ponad 1,7 miliona klientów mieszkaniowych i komercyjnych na całym świecie.

Orkin oferuje kompleksową usługę zwalczania szkodników, która chroni Twój dom przed typowymi szkodnikami domowymi, takimi jak mrówki, karaluchy, gryzonie i kłujące owady. Oferują również konkretne, ukierunkowane plany leczenia termitów i pluskiew.

Do tego pakietu można dodać pchły i inne kłujące szkodniki, w zależności od unikalnych potrzeb w zakresie zwalczania szkodników. Możesz również wybrać, czy w tym planie chcesz włączyć kontrolę komarów wewnątrz i na zewnątrz domu.

W zależności od miejsca zamieszkania, ogólny plan zwalczania szkodników jest przeprowadzany kwartalnie, co dwa tygodnie lub co miesiąc.

Aby uzyskać podstawową wiedzę na temat podstaw zwalczania szkodników, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jakich chemikaliów używają tępiciele do zwalczania pluskiew.

Punkty obsługi firmy Orkin

Orkin bada czynniki, które przyciągają szkodniki, zabijają obecne plagi i przerywają cykl życia owadów, aby powstrzymać potencjalne infekcje w celu ogólnego zwalczania szkodników. Punkty obsługi to sześcioetapowy proces realizowany przez firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników.

Przede wszystkim Orkin prowadzi śledztwo. Orkin przeprowadza dokładną inspekcję całego domu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, pod kątem istniejących lub przyszłych problemów z owadami.

Orkin zajmie się otoczeniem Twojej posesji i wyeliminuje wszelkie widoczne gniazda os lub pajęczyny.

Aby wypędzić szkodniki, Orkin wypełnia, uszczelnia, zakrywa i zamyka szczeliny i szczeliny. Następnie Orkin dba o wnętrze Twojego domu i ustawia monitoring szkodników w strategicznych miejscach, takich jak garaż, pomieszczenia gospodarcze, łazienki i kuchnia.

Przygotowują kompletny raport szczegółowo opisujący świadczone usługi, a także przyszłe sugestie dotyczące utrzymania domu w stanie wolnym od szkodników. Wreszcie, Orkin pozostaje w kontakcie między planowanymi spotkaniami, aby ekspert mógł odpowiedzieć na każdą pilną potrzebę.

Kontrola termitów Orkina

Płynne środki termitowe Termidor, sucha piana i pianka Orkin oraz przynęta Sentricon i nadzór są używane przez Orkin do zwalczania inwazji termitów.

1. Płyn Termidor

Płynne roztwory Termidor można umieścić na twojej podstawie, aby utworzyć warstwę ochronną wokół twojej nieruchomości i są nieszkodliwe zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.

To podejście działa na dwa sposoby: zapewnia natychmiastową ochronę, a jednocześnie zapewnia konserwację zapobiegawczą. Orkin dostarcza dokładną ilość za pomocą przepływomierza aplikacyjnego.

2. Orkfoam i sucha pianka

Orkinfoam to opatentowany materiał stosowany do wypełniania pustych przestrzeni wokół przewodów grzewczych i rur wodociągowych, a także pod podłogami, w ścianach wewnętrznych i zewnętrznych oraz na innych powierzchniach.

Ochronę termitów zapewnia rozszerzająca się pianka, która dociera do ważnych miejsc. Orkinfoam ma niską zawartość wilgoci, więc właściciele domów nie muszą się obawiać, że spowoduje szkody.

3. Przynęta i śledzenie Sentricon

Zaburzając cykl linienia termitów i ograniczając rozwój, terapia ta wstrzymuje okres wzrostu termitów. Za pomocą tego zabiegu Orkin traktuje najbardziej wrażliwe części domu, takie jak ściółka, większość gleby, stare pnie drzew, głowice zraszaczy i rury spustowe.

Po każdej wizycie Twój człowiek Orkin wypełni bilet na usługę Kontroli termitów, wyszczególniając, co zostało osiągnięte i kiedy wznowi, aby sprawdzić rozwój.

4. Podział cen Orkin

Koszty leczenia mogą się znacznie różnić w zależności od wielu czynników. Przed podaniem ceny za problemy z termitami lub pluskwami ​​domowymi, Orkin będzie musiał przeprowadzić bezpłatną ocenę w domu, aby określić zakres inwazji i stworzyć dostosowaną strategię.

Leczenie będzie droższe w przypadku poważnej infestacji. Leczenie kosztuje więcej w większym domu, a niektóre lokalizacje są droższe niż inne.

Niektóre błędy wymagają intensywniejszego leczenia, które może być droższe. Wydaje się, że niektóre intensywne kuracje są również droższe niż zwykłe kuracje.

Wreszcie, infestacje, które wymagają dodatkowego leczenia, będą obciążać cię wyższymi opłatami.

Proces z Orkin

Większość rozmów telefonicznych związanych z wycenami trwa krócej niż 10 minut. Po otrzymaniu wyceny i zaplanowaniu inspekcji specjalista Orkin oceni Twoją piwnicę lub przestrzeń pod kątem wilgoci, bazę pod kątem resztek drewna i innych problematycznych miejsc, które mogą zwabić plagę.

Aby przeprowadzić inspekcję domu, eksperci wykorzystają mierniki wilgotności, systemy wykrywania termitów i inne narzędzia. Gdy specjalista zakończy inspekcję, napisze dostosowany raport opisujący wszelkie znalezione problemy i zalecenia dotyczące leczenia dla Twojego domu.

Jeśli masz problem z pluskwami, przeczytaj ten artykuł o tym, czego możesz się spodziewać po leczeniu pluskiew.

Wniosek

Wiedza o tym, ile kosztuje zwalczanie szkodników Orkin i inne powiązane rzeczy na ten temat, z pewnością uratuje ci życie! W związku z tym, gdy staniesz w obliczu tego samego problemu w przyszłości, wiesz, dokąd wrócić.