Jak się ogrzać bez grzejnika kosmicznego? 7 niesamowitych wskazówek!

Czy wiesz, jak utrzymać ciepło bez grzejnika? Oto kilka niesamowitych wskazówek, w tym ubieranie się w warstwy, picie ciepłych napojów, używanie kubka zupy, używanie nawilżacza, odwracanie wentylatorów sufitowych, używanie szalików, robienie czegoś aktywnego i wiele innych.

Wykonywanie czegokolwiek może być trudne, jeśli w Twoim miejscu pracy jest zimno. To, co nosisz, to Twoja pierwsza warstwa ochrony przed zimnem. Możesz także się ogrzać, zmieniając kilka otaczających cię przedmiotów.

Jak się ogrzać bez grzejnika kosmicznego? 7 niesamowitych wskazówek!

Co więcej, możesz użyć technik, które pozwolą ci się nie palić podczas pracy. Utrzymanie ciepła bez podnoszenia temperatury w chłodniejszych miesiącach roku może być trudne. Na szczęście wydaje się, że istnieją sposoby na utrzymywanie ciepła, które nie wymagają zwiększania kosztów energii elektrycznej. Aby utrzymać ciepło w pracy, można zastosować kilka środków, a niektóre z nich to sugestie, jak sprawić, by Twoje biuro było bardziej komfortowe. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Wskazówki, jak zachować ciepło bez ogrzewania przestrzeni

Praca w biurze w zimne dni jest trudna, zwłaszcza jeśli nie masz grzejników. Ludzie muszą pomyśleć o tym, jak utrzymać ciepło bez grzejnika. Poniżej kilka niesamowitych wskazówek, które pomogą Ci się ogrzać.

#1. Ubieranie w wielu warstwach

Kiedy na dworze jest chłodniej, każdy rozumie, że należy zakładać na siebie kurtkę, sweter i inne rzeczy. Możesz użyć tej samej koncepcji również w środku. Warstwy pomagają zakryć ciało i utrzymać temperaturę ciała. Aby zachować przytulność, w razie potrzeby usuń lub dodaj dodatkowe warstwy.

#2. Noś jedwabny szalik

Noszenie szalika na kołnierzu zapewni Ci ciepło. Pomaga w dodaniu energii cieplnej do twojego ciała, szczególnie pleców i szyi. Możesz również użyć wysokiej klasy szalika, który zachowuje przyzwoity wygląd. Przechowuj go w swoim miejscu pracy, aby używać go zgodnie z wymaganiami. Chusta, którą można założyć z prawej strony ciała, to kolejny wybór do biura. Zawsze będzie wyglądać profesjonalnie, a jednocześnie będzie Ci przyjemnie, jeśli wybierzesz ten wykonany z wysokiej jakości rzeczy (w tym kaszmiru lub jedwabiu). Możesz po prostu zawinąć w miejscu pracy wąski, ciepły szal, jeśli wybierzesz taki wykonany z takiego materiału.

#3. Noś skarpetki lub kapcie

Całe twoje ciało nagrzewa się, jeśli masz gorące stopy. Załóż zestaw ultraciepłych wełnianych skarpet dla dodatkowego komfortu. Ewentualnie miej pod ręką parę butów lub butów do noszenia w biurze, zwłaszcza jeśli twoja podłoga jest lodowata.

#4. Użyj gorącej filiżanki zupy

Zupa to świetny sposób na odpoczynek po długim dniu pracy. Możesz ogrzać się od wewnątrz, oprócz ogrzewania obszaru. W sezonie zimowym wybieraj potrawy rozgrzewające, takie jak filiżanka zupy. Pomyśl także o stworzeniu domowej zupy. Przygotowanie zajmuje dużo czasu, a ciepło wytwarzane przez wrzący garnek nagrzewa się od wewnątrz i od zewnątrz. Być może zainteresuje Cię również informacja o zaletach i wadach grzejników kosmicznych.

#5. Używaj gorących napojów

Możesz użyć tego samego podejścia, aby ogrzać się w środku z wyborem napojów, jak w przypadku gorących potraw. Miej trochę herbaty, kawy, wina, gorącego kakao lub innych gorących płynów, gdy czujesz się źle. Napój będzie ciepły, gdy przechodzi przez usta, a ciepły kubek jest idealny do ogrzania dłoni, gdy są zimne.

#6. Użyj poduszek grzewczych lub słuchawek

Użyj poduszki grzewczej, aby złagodzić dyskomfort. Innym podejściem jest rozgrzanie obszarów ciała za pomocą poduszki grzewczej. Musisz zaopatrzyć się w zasilacz do zasilania za pomocą tych poduszek grzewczych; pomoże Ci ogrzać plecy i pod nim. Nie używaj uszkodzonej lub pękniętej poduszki grzewczej. Czerwone plamy to kolejna oznaka problemu. Jeśli pozostawisz poduszkę grzewczą w jednym miejscu na zbyt długo, może ona poparzyć twoje ciało. Chociaż słuchawki douszne są niepozorne, nie rozgrzewają. Wybierz większe słuchawki, które otaczają całe ucho. Daje poczucie przytulności w pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie doskonałą akustykę.

#7. Użyj podgrzewanych podkładek na krzesła

Podgrzewana poduszka na krzesło może być dobrym rozwiązaniem. Rozgrzej się podgrzewaną nakładką na krzesło, jeśli ubrania nie wystarczają. Takie podkładki są podobne do podkładek masujących, ponieważ ślizgają się po oparciach wielu z tych krzeseł i stołów, a następnie wpadają do siedzenia. Ramiona i plecy są wtedy utrzymywane w cieple. O ile to możliwe, ruszaj się. Nie możesz wykonywać pajacyków przez jeden dzień, jeśli masz pracę przy biurku. Z drugiej strony regularne chodzenie po miejscu pracy może pomóc w utrzymaniu przepływu krwi. Spróbuj podnosić nogi w dół i w górę podczas pracy przy komputerze, aby pozostać aktywnym.

To okładka!

Mamy nadzieję, że ten artykuł daje odpowiedź, jak utrzymać ciepło bez grzejnika. Powyżej omówiliśmy kilka niesamowitych wskazówek, które pomogą Ci ogrzać się od środka. Przeczytaj powiązane artykuły; wiedzieć, jak bezpiecznie korzystać z grzejnika i jak chronić go przed przepięciami. Dziękuję przyjaciele, że jesteście z nami do końca!