Jak sfałszować darowizny na YouTube? 3 proste sposoby!

Jak fałszować darowizny na YouTube? Istnieje więcej niż jeden sposób na sfałszowanie darowizny na YouTube, czy to za pomocą wrogich StreamLabs, SuperChats czy StreamElements.

Jeśli chodzi o marketing kampanii pozyskiwania funduszy, jaki rodzaj strategii marketingowej uważasz za najlepszy? Rozdajesz ulotki, plakaty lub publikujesz w mediach społecznościowych? W dzisiejszych nowoczesnych trendach myślę, że oglądałeś już film na YouTube, prawda? Czy wiesz, że możesz skorzystać z platformy, aby zebrać fundusze na swoją sprawę?

Jak sfałszować darowizny na YouTube? 3 proste sposoby!

Za pośrednictwem tej platformy możesz uzyskać dobrą kwotę pieniędzy na swoją organizację charytatywną. Wiem, że samo opublikowanie filmu i zarabianie pieniędzy może zabrzmieć dziwnie. Cóż, niektórzy streamerzy mają takie rzeczy na myśli. Dlaczego nie porozmawiamy o więcej w tym artykule?

Zbieranie funduszy podczas zarabiania na platformach internetowych

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy na jakiś cel, dobrym pomysłem może być zorganizowanie strony internetowej. Możesz jednak potrzebować dobrej strategii marketingowej, która pomoże Ci osiągnąć potrzebną kwotę. Niektórzy twórcy YouTube korzystają z platformy, aby zyskać sławę charytatywnie, przekazując darowizny przypadkowym osobom lub komuś, kogo znają. Jeśli chcesz być jednym z tych twórców, musisz zdawać sobie sprawę z fałszywych wkładów.

Sposoby fałszowania darowizn w YouTube

Zastanawiasz się, jak fałszować darowizny na YouTube? Danie się oszukać fałszywą darowizną jest bardzo kłopotliwe, więc powinieneś wiedzieć, jak to robią i jak przeciwdziałać okolicznościom.

#1. Superczaty

Nie wszystkie fałszywe darowizny są niewystarczające; czasami pomagają zarabiać na koncie YouTube. Jednym z tych sposobów jest korzystanie z programów partnerskich YouTube. Weźmy na przykład Superczaty. Jeśli jesteś streamerem na żywo w YouTube, jednym ze sposobów na przyciągnięcie Twojej uwagi jest przypięcie komentarzy fanów na górze sekcji komentarzy. Jak zrobią to twoi fani lub publiczność?

Dzięki Superczatom mogą przekazać pieniądze, a ich imię i nazwisko wraz z kwotą zostaną przypięte w sekcji komentarzy. Sprawiają, że wygląda bardziej atrakcyjnie dla oczu, ponieważ ich słowa są podkreślone. Wiedząc, że zobaczysz ich komentarze i darowizny, chcą, abyś wymienił ich nazwiska i wiedział, że są Twoimi największymi fanami. Zyskałeś nie tylko czas oglądania, ale także przekazałeś darowizny. Uważaj jednak, że może to być oszustwo, ponieważ czasami podczas darowizny nie są zaangażowane żadne pieniądze.

#2. Korzystanie ze StreamElements

Jeśli jesteś twórcą treści na YouTube, prawdopodobnie możesz powiedzieć, że jest to bardziej test niż fałszywa darowizna. Jeśli korzystasz z Stream Elements, możesz sprawdzić, czy przycisk darowizny w Twojej transmisji na żywo działa. Najpierw musisz wejść na stronę StreamElements i połączyć swoje konto YouTube. Wybierz konto Google kanału, z którym chcesz się połączyć. Wybierz kanał wycieczki i zezwól StreamElements na zarządzanie Twoim kontem.

Po zalogowaniu będziesz musiał skonfigurować platformę odbiorczą, którą jest Paypal. Wpisz swój adres e-mail Paypal i zapisz go. Możesz również skorzystać z kont bankowych, jeśli masz jakieś. Utwórz nakładkę i dodaj bota do swojego kanału. Jeśli jesteś nowy w StreamElements, będziesz musiał utworzyć nową nakładkę. Po prostu kliknij kartę „Moje nakładki” znajdującą się na pasku bocznym ekranu. Utwórz nowy i nazwij go. Wprowadź preferowaną rozdzielczość i kliknij Prześlij.

Możesz także zaimportować wiele kont na StreamElement. Importujesz z Twitcha, YouTube i wielu innych. Możesz także użyć SuperThemes, aby Twoja praca była jeszcze bardziej pouczająca. Jeśli uznasz to za bardziej wartościowe, oto kompletny przewodnik po witrynie StreamElement. Możesz również chcieć wiedzieć, jak przesyłać strumieniowo na YouTube za pomocą OBS na żywo.

#3. StreamLabs

To samo z StreamElements, StreamLabs działa tak samo. Jednak StreamLabs najlepiej działa na Twitchu. Twitch to kolejna platforma podobna do YouTube, ale różnią się priorytetem dla swoich twórców treści. Na Twitchu zalecane są tylko najpopularniejsze streamery, a nowo założony streamer może być zmuszony do pracy ze wszystkimi popularnymi, aby stał się wirusowy.

YouTube ma jednak o wiele więcej do zaoferowania. Możesz przechowywać filmy online, kazać im oglądać utworzone filmy, możesz też przesyłać strumieniowo na żywo, a jeśli chodzi o rekomendacje filmów, istnieje szansa, że ​​zostanie zasugerowany nowy film z mniejszą liczbą wyświetleń. Więc na początek jest to lepsza platforma.

Jeśli chcesz przesłać fałszywą darowiznę za pośrednictwem czatu, możesz zacząć od zmiany koloru czcionki swojej nazwy użytkownika. Darowizny w sekcji komentarzy są bardziej widoczne i mają oznaczenia kolorystyczne. Aby to zrobić, będziesz potrzebować PrimeGaming i przejść do ustawień. Zmień kolor czcionki swojego imienia i nazwiska, a następnie zapisz je. Następnie znajdź streamer, z którym chcesz wykonać test.

Użyj polecenia czatu „/ ja”. Polecenie podąża za Twoim imieniem, oszczędzając Ci kłopotów z przepisywaniem Twojej nazwy użytkownika. Po przekazaniu śledź kanał, aby zgłosić alert. Dzięki temu Twoja darowizna będzie brzmiała bardziej naturalnie. Przeczytaj także o tym, jak zmienić GIF z darowizn Streamlabs.

To okładka!

Wiedza o tym, jak fałszować darowizny w YouTube, może być pomocna w wiedzy o tym, jak zapobiegać oszustom. Wiele osób ma tendencję do przechodzenia przez te platformy internetowe tylko po to, by dać się oszukać, ale mam nadzieję, że wybierzesz mądrze, niż marnujesz czas na robienie żartów komuś innemu. Przeczytaj także, jak sfałszować darowiznę na Twitchu.