Jak schudnąć na ślub: nakazy i zakazy

Ci, którzy chcą wiedzieć, jak schudnąć na wesele, mogą rozważyć dietę jako najbezpieczniejszą, ale najskuteczniejszą metodę. Omówimy również wszystko, czego można się spodziewać po odchudzaniu na ślub, na przykład jak szybko musisz zacząć i ile możesz schudnąć realistycznie.

A mówiąc o przygotowaniach do ślubu, panna młoda lub pan młody mogą stresować się zmarszczkami na twarzy. Jeśli jest to dla Ciebie problem, rozmawialiśmy również o tym, kiedy wziąć botox przed ślubem.

Jak schudnąć na ślub: nakazy i zakazy

Jak szybko schudnąć na ślub: najlepszy i najbezpieczniejszy sekret

Sekretem utraty tłuszczu jest stworzenie weselnej diety. Pamiętaj, że to co jemy wpływa na utratę wagi bardziej niż intensywność naszych ćwiczeń.

Co więcej, kluczem do skutecznego zrzucania tłuszczu jest spożywanie tylko tych kalorii, które możesz spalić. Ryzykujesz zniechęcenie do spalenia zbyt dużej ilości kalorii poprzez zwiększenie aktywności fizycznej.

Pamiętaj, że dla młodej pary nierealistyczne będzie poświęcanie ogromnej ilości czasu na przepracowywanie swoich grafików, ponieważ do ślubu jest dużo przygotowań. Dlatego skup się na tym, co jesz, zmniejszając kalorie, aby promować utratę wagi i osiągnąć pożądaną wagę w dniu ślubu.

Jak realistycznie schudnąć na ślub?

 • Popraw dietę, pomijając produkty spożywcze o wysokiej zawartości cukru i tłuszczu i zastępując je czystszymi składnikami, takimi jak owoce i warzywa
 • Wybierz mięso i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i ogranicz spożycie węglowodanów
 • Zarządzaj porcjami, które jesz, aż przyzwyczaisz się do spożywania mniejszych posiłków
 • Uważaj na kalorie, które spożywasz, w tym te zawarte w napojach i napojach
 • Bądź cierpliwy dla siebie i powoli wprowadzaj te nawyki żywieniowe, aż się do nich przyzwyczaisz
 • Zarządzaj zachciankami, jedząc sycące potrawy, takie jak przepisy o wysokiej zawartości błonnika
 • Wypróbuj alternatywne i zdrowsze przepisy do swoich ulubionych posiłków, dzięki czemu nie poczujesz się ograniczony i zagrożony przerwaniem diety z frustracji
 • Gotuj więcej w domu niż jedzenie na mieście czy zamawianie posiłków na wynos
 • Trzymaj się harmonogramu śniadania, lunchu i kolacji
 • Upewnij się, że zawsze jesteś nawodniony i śpisz co najmniej 8 godzin
 • Oprócz zdrowego odżywiania, bądź aktywny, wykonując co najmniej 25-minutowe ćwiczenia aerobowe trzy razy w tygodniu
 • Poproś partnera o zmianę tego stylu życia ze sobą, abyście mogli się wzajemnie motywować

Czego nie jeść w tygodniu ślubu, aby schudnąć?

Aby skuteczniej zredukować wagę, musisz zachować zdrowe nawyki żywieniowe nawet w tygodniu ślubu. Zrozumiałe jest, że im bliżej dnia ślubu, tym bardziej się stresujesz, co sprawia, że ​​masz ochotę na niezdrowe przekąski i przełamujesz swoją passę.

Możesz także umawiać się i spotykać z różnymi ludźmi, takimi jak sprzedawcy weselni, co może spowodować, że pominiesz posiłki. Aby więc przewidzieć te potencjalne niepowodzenia, rozważ przygotowanie posiłku lub przechowuj w lodówce łatwe i szybkie do przyrządzenia składniki.

Kluczem jest jedzenie, zanim staniesz się bardzo głodny, że zachcianki stają się trudniejsze do opanowania. Mimo to unikaj przekąsek o wysokiej zawartości cukru i tłuszczu, takich jak cukierki, chipsy, napoje gazowane, napoje alkoholowe lub fast foody, ponieważ mogą one również negatywnie wpływać na nastrój i skórę.

Zamiast tego wypełnij spiżarnię składnikami, które można szybko ubić w zdrowy, ale sycący przepis, takimi jak sałata, marchewka, pomidory, łosoś, pierś z kurczaka, indyk, jogurt grecki, orzechy, jagody i owies.

Kiedy zacząć odchudzać się na ślub?

Możesz zacząć chudnąć na swój ślub już od roku do sześciu miesięcy przed przewidywanym dniem ślubu. Sześć miesięcy przed ślubem to realistyczny punkt wyjścia, ponieważ prawdopodobnie zabezpieczyłeś większość elementów i szczegółów ślubu w porównaniu do rozpoczęcia podróży odchudzającej rok przed ślubem.

Kolejną zaletą rozpoczęcia na sześć miesięcy przed dniem ślubu jest to, że masz wystarczająco dużo czasu, aby zwolnić i dostosować się do zmiany stylu życia bez żadnej presji. Zobaczysz wyniki w zdrowym tempie, a nie będziesz sfrustrowany swoimi nawykami, ale nadal nie zauważysz żadnej zmiany tłuszczu.

Co możesz zrobić w ciągu tych sześciu miesięcy?

 • Ogranicz dietę do 1500 kalorii dziennie lub porozmawiaj z lekarzem o jego zaleceniach
 • Ćwicz, aby spalić 500 kalorii dziennie, jeśli chcesz stracić funta lub dwa na tydzień
 • Przełącz się na samą wodę i nigdy nie spożywaj słodkich napojów, takich jak napoje gazowane
 • Utrzymuj regularną rutynę spania

Jeśli planowanie Cię stresuje, oto jak zaplanować ślub bez konsultantki ślubnej.

Czy mogę szybko schudnąć na mój ślub?

Ustalenie realistycznych oczekiwań dotyczących utraty wagi ślubnej jest niezbędne, aby uniknąć poczucia frustracji i potencjalnie powstrzymać zmiany stylu życia. A jeśli chcesz uzyskać rozsądną liczbę, na początek większość ludzi może stracić jednego funta tygodniowo.

Jak mogę schudnąć 2 tygodnie przed ślubem?

 • Śledź, co jesz, ale nie stosuj drastycznie innej diety na dwa tygodnie przed ślubem
 • Bądź aktywny nawet przy prostych aktywnościach fizycznych, takich jak spacery lub treningi w domu
 • Rozważ zabieg RF, jeśli chcesz wyszczuplić twarz

Wniosek

I to wszystko! Właśnie nauczyłeś się, jak zdrowo, bezpiecznie i realistycznie schudnąć na ślub.

Odpowiedzią jest dieta, ponieważ spożywanie tylko kalorii, które możemy spalić, jest bardziej skuteczne w odchudzaniu niż ćwiczenia i spalanie wielu kalorii. Ważne jest również, aby dobrze spać i być aktywnym, aby wspomóc utratę tłuszczu na sześć miesięcy przed dniem ślubu.