Jak roztopić kredki za pomocą suszarki do włosów? 7 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak roztopić kredki w suszarce do włosów? Możesz stopić kredkę, ustawiając suszarkę na niską temperaturę i trzymając kredkę z drugiej strony; kontynuuj podgrzewanie kredki, aż kredki całkowicie się rozpuszczą.

Aby zrobić abstrakcyjne zdjęcia, lepiej przesunąć ręką po stronie. Eksperymentuj z różnymi schematami kolorów i nakładaniem kolorów na kolory. Najlepiej stopić kredki w dobrze prosperującym miejscu. Wykonywanie rysunku stopionymi kredkami wygląda pięknie, szczególnie dzieciom podoba się malowanie kredkami poprzez topienie ich. Jeśli interesuje Cię ten artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak roztapiać kredki za pomocą suszarki do włosów, przeczytaj ten artykuł. Przyjrzyjmy się bliżej sposobom topienia kredek w Twojej suszarce.

Jak roztopić kredki za pomocą suszarki do włosów? 7 prostych kroków!

Kroki stopienia kredek za pomocą suszarki do włosów

Sztuka za pomocą stopionych kredek to prosta i przyjemna czynność dla osób, które lubią być kreatywne. To całkiem proste, ale ostateczny produkt może zapierać dech w piersiach. Nie jest niespodzianką, że trend jest tak popularny! Właśnie użyłeś suszarki do produkcji topionych kredek, a także kredek i płótna. Bez wątpienia procedura ma bałagan i nieco inne wyniki, ale może być również przyjemna dla oko. Oto kilka kroków, jak stopić kredki za pomocą suszarki do włosów:

Krok 1. Zdobądź swoje rzeczy

Aby stopić kredki, najpierw zdobądź materiały, takie jak płótno o dowolnej grubości i kredki o dowolnym rozmiarze w zależności od długości płótna; wymagana jest suszarka do włosów i pistolet do kleju. Przykryj płótno koszulką, gazetą i kocem, aby uniknąć woskowych plam. Owiń powierzchnię nad każdym miejscem, które Twoim zdaniem stanie się brudne. Pamiętaj też, aby się zakryć! Ta procedura nie powinna obejmować gorących wosków na dłoniach i skórze ani pięknych ubrań.

Krok 2. Posortuj kredki

Podziel kredki na grupy. Sortuj według tego, czego szukasz. Zachód słońca jest popularnym wzorem, więc ułóż kredki według wzoru zachodu słońca, gdy wybierzesz z nim. Wiele osób używa różnych odcieni tego odcienia, podczas gdy inne układają swoje kredki od najjaśniejszego do najciemniejszego. Masz pełną kontrolę nad konfiguracją. Pamiętaj tylko, że masz więcej niż wystarczająco, aby pokryć standardowy wierzch płótna. To prawie tak samo piękne, jak używać w kółko tych samych kolorów.

Krok 3. Używając gorącego kleju

Większość ludzi zostawia nakładki, podczas gdy inni je zdejmują, ale obie metody działają. Możesz podzielić kredki na pół po ich rozpakowaniu. Daje to bardziej naturalny wygląd i zapobiega zakryciu kredkami 3 cali od góry płótna.

Krok 4. Pochyl płótno

Popularnym pojęciem jest opieranie kredek o ścianę. Jeśli zdecydujesz się położyć go na ścianie, przywiąż gazetę do ściany, aby uniknąć wpadek.

Krok 5. Użyj suszarki do wydmuchiwania kredek

Najłatwiejszym sposobem na spłynięcie wosku z kredek jest skierowanie pod nimi osuszacza powietrza. Pamiętaj, że to będzie brzydka sytuacja! Jednak zależy to od tego, jak długo twoje gazety są odpowiednio rozłożone i nie powinno obchodzić ich, jak bardzo są nieporządne. Możesz użyć świeczek urodzinowych, aby przyspieszyć proces topienia. To trochę bardziej ryzykowne, ponieważ wosk ze świec rozlewa się wszędzie. Świeca byłaby lepszym rozwiązaniem, chyba że wolisz być brudny niż zestresowany w pośpiechu. Opalarka, którą można znaleźć w większości kreatywnych sklepów specjalistycznych, jest rzeczywiście szybszą opcją. Dowiedz się, jak topić kredki za pomocą suszarki do włosów.

Krok 6. Ustaw temperaturę suszarki

Podnieś płótno pionowo pod łagodnym kątem po przyklejeniu wszystkich kredek. Pochodzi ze szklanki wody. Upewnij się, że dolna krawędź papieru jest zakryta. Włącz suszarkę do włosów. Ustaw niższą prędkość suszarki w suszarce lub możesz również użyć dyfuzora na dyszy suszarki; w przeciwnym razie wosk będzie rozpryskiwał się po całym miejscu. Skoncentruj swoje ciepło na kolorach. Szybko zmokną i zaczną spływać po płótnie. Możesz regulować prędkość kapania, przechylając płótno. Gdy będziesz zadowolony z tego, jak wygląda, odłóż go na bok do wyschnięcia na kilka chwil, zanim pokażesz go komukolwiek.

Krok 7. Posprzątaj pracę

Oczyść kredki i zbierz zestalony wosk, który kapie w mniej niż idealne miejsca. Jeśli chcesz, pokoloruj wszystko, co chcesz. Pochwal się swoją pracą! Umieść go w mediach społecznościowych lub poproś członka rodziny, aby go zobaczyć. Niech Twoja oryginalność wie, że on ją pokocha! Tak samo będzie z dziećmi!

To okładka!

Cieszyliśmy się, że wszyscy dowiedzieliście się, jak roztapiać kredki za pomocą suszarki do włosów. Jeśli chcesz zmiękczyć kredki za pomocą suszarki do włosów, a nie wiesz, jak z niej korzystać, nie panikuj; wymieniliśmy wszystkie kroki, które pomagają stopić kredki za pomocą suszarki do włosów. Przeczytaj powiązane artykuły; wiedzieć, jak korzystać z suszarki do włosów i jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.