Jak rozpocząć pulę darowizn na DeviantArt

Jak uruchomić pulę darowizn na DeviantArt? Darowizny w DeviantArt są wyrażane za pomocą systemu punktowego, a wszystko, co musisz zrobić, to ustawić kwotę celu i utworzyć przycisk darowizny na swojej stronie.

Jeśli nie wszyscy, to prawdopodobnie niektórzy z was są albo entuzjastami sztuki, albo artystami, którzy chcą zebrać fundusze na wasze prace w DeviantArt. Tak, możesz być jednym z tych, którzy żyją z miłości do sztuki, a kolory i formy są Twoją pasją.

Jak rozpocząć pulę darowizn na DeviantArt

Niezależnie od przypadku, będziesz potrzebować punktów, które pomogą Ci w podróży w DeviantArt. Nawiasem mówiąc, czym jest DeviantArt? Co rozumiemy przez system punktowy? Na wszystkie te pytania odpowiemy w tym artykule.

DeviantArt

DeviantArt to platforma internetowa, na której większość artystów lub entuzjastów sztuki pokazuje swoją miłość i siebie poprzez sztukę. Jest to kontekst kulturowy, w którym sztuka jest tworzona, rejestrowana lub udostępniana. Platforma została założona w sierpniu 2000 roku i do dziś jest jedną z najbardziej rozbudowanych sieci społecznościowych dla artystów i osób związanych ze sztuką. Mogli wystawiać, udostępniać lub promować swoje prace z osobami, które mają te same zainteresowania – czyli sztuką.

Tak więc po ponad dekadzie miliony i miliony stały się członkami i odwiedzającymi stronę. Członkowie — dewianci, codziennie publikują dziesiątki tysięcy unikalnych dzieł sztuki, od malarstwa, sztuki cyfrowej, anime i wszelkiego rodzaju form sztuki, o których można pomyśleć.

System punktowy

Jeśli jesteś nowy w DeviantArt, mają system punktów, w którym możesz kupić członkostwo podstawowe lub prowizje wsparcia. Ale co możesz zyskać dzięki gromadzeniu punktów?

#1. Kup produkty Deviantart

Tak, dobrze słyszałeś, używając punktów; możesz kupić fajne rzeczy od swoich ulubionych dewiantów. Wymienianie punktów na DeviantArt Marketplace, takich jak członkostwo, prowizje i odbitki od ulubionych artystów.

#2. Udostępnij znajomym

Dzielenie się punktami to jeden z najskuteczniejszych sposobów wspierania ulubionego, zboczonego artysty. Możesz go szybko przelać na prowizję lub po prostu jako prezent. Równie łatwe jak udostępnianie, możesz również spróbować poprosić nieznajomych o punkty.

Uruchamianie puli darowizn

Jak więc uruchomić pulę darowizn na DeviantArt? Istnieją dwa sposoby dodawania punktów do konta. Czyli poprzez system transferu punktów lub wykupywanie spraw z Twojej waluty.

#1. Konwersja pieniędzy

Jednym ze sposobów szybkiego gromadzenia punktów jest finansowanie ich pieniędzmi. Dolar to 80 punktów. Możesz przejść do formularza na stronie Punkty, aby rozpocząć transfer.

#2. Darowizny

Tak, pomoc innego artysty może być świetnym sposobem na zwiększenie liczby punktów. Możesz poprosić znajomych o tematy lub założyć pulę darowizn na DeviantArt. Cóż, jeśli planujesz utworzyć pulę darowizn, oto kilka prostych kroków do wykonania. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zalogowanie się na swoje konto na stronie DeviantArt. Przejdź do ustawień swojego profilu. Zobaczysz przycisk „Edytuj stronę” po prawej stronie ekranu, tuż obok Twojej nazwy użytkownika.

Następnie przewiń strony i znajdź opcję Przekaż punkty na lewym panelu bocznym. Przeciągnij go i upuść na górze Strefy osobistej, gdzie Twoi widzowie lub odwiedzający mogą go zobaczyć. Następnie kliknij gotowe, aby zapisać ustawienie. Nie możesz jeszcze otrzymać darowizny, jeśli nie ustawiłeś swojego celu. Więc najpierw ustaw miejsce docelowe. Cel punktowy odnosi się do liczby punktów, które chcesz zgromadzić. Ustaw informacje o darczyńcach, czy będą widoczne ich imiona, czy tylko awatary, i kliknij Zapisz.

Po zapisaniu użytkownicy DeviantArt mogą teraz przekazywać Ci punkty anonimowo lub prywatnie. Tak czy inaczej, nadal będziesz otrzymywać powiadomienia, kiedy to zrobią i ile zaprezentowali. Zwróć uwagę, że jeśli Twój cel jest ustawiony na 200 lub osiągnął prawie plan, kwota, którą wydasz, zostanie odjęta tylko od Twojego salda, a otrzymana kwota pozostanie taka sama, jak podana na Twojej stronie darowizny.

Wytyczne dotyczące punktów

Oczywiście istnieją zasady związane z systemem punktowym DeviantArt. Ma to na celu utrzymanie porządku i uczciwość wobec wszystkich. Jeśli to dla Ciebie nowość, to szansa na lepsze poznanie tych wskazówek, aby zmaksymalizować swoje punkty bez łamania jakichkolwiek zasad.

#1. Tylko członkowie DeviantArt

Punkty DeviantArt mogą być wykorzystywane wyłącznie przez członków DeviantArt. Mając to na uwadze, jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, nie masz prawa do systemu punktowego. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i założyć konto.

#2. Brak przelewu zwrotnego

Jeśli zdecydujesz się przekazać swoje punkty, działania nie można cofnąć, więc musisz upewnić się, że wszystko jest w porządku. To samo dotyczy wymiany pieniędzy na punkty. Punkty można dodać, jeśli kupisz je za swoje pieniądze, ale punktów nie można wymienić z powrotem na twoją walutę.

#3. Ograniczony transfer punktów

Jeśli wspierasz konkretnego artystę, możesz przesłać maksymalnie 3500 punktów w ramach jednego przelewu lub 20 000 punktów za tę samą osobę w ciągu roku. Więc nie możesz wysyłać punktów w nieskończoność, chyba że masz ich tak dużo.

#4. Bezpieczeństwo

DeviantArt zawsze będzie przechowywać osobiste transakcje punktami w tajemnicy. Ale zrób też swoją część. Po każdym zakończeniu transakcji prowadź rejestr swojego salda i poświęć trochę czasu na zapoznanie się z pełnym Regulaminem systemu punktowego.

Wniosek

Teraz, gdy już wiesz, jak rozpocząć pulę darowizn na DeviantArt, mam nadzieję, że osiągniesz swój cel i mądrze wykorzystasz punkty. Skonfiguruj teraz przycisk darowizny, aby zebrać fundusze i kupić prace ulubionego artysty na DeviantArt.