Jak rozciągnąć włosy bez suszarki? 6 łatwych sposobów!

Zastanawiasz się, jak rozciągnąć włosy bez suszarki? Witamy, trafiłeś we właściwe miejsce. Istnieją różne metody przedłużania włosów bez użycia suszarki.

Możesz użyć węzła Bantu, ananasa, wątku afrykańskiego, twist and retwist i wielu innych.

Jak rozciągnąć włosy bez suszarki? 6 łatwych sposobów!

Wszystkie te metody są proste i łatwe do zrozumienia. Ważne jest, aby zrozumieć, jak konieczne jest rozciąganie włosów. Kurczenie się włosów lub metoda, w której włosy kurczą się i wyglądają na krótsze, gdy wysychają lub tracą wilgoć, mogą drastycznie zmienić wygląd niektórych fryzur. dodaje włosom długości. Inne metody testowania nie obejmują urządzeń generujących ciepło, takich jak lokówki, prostownice i suszarki. Wejdźmy w głębiny!

Sposoby rozciągania włosów bez suszarki

Aby naciągnąć włosy bez suszarki, zastosuj się do wszystkich poniższych metod, a dowiesz się, jak rozciągać włosy bez suszarki.

#1. Afrykańska metoda gwintowania

Nić afrykańska to metoda stosowana od wieków. Jest szeroko stosowany w całej Afryce, ponieważ daje doskonałe efekty nawet na wybranych uczestnikach naturalnych loków, udowadniając, że wysiłek zawsze się opłaca. Jest to fryzura profilaktyczna, która pozwala na rozciąganie włosów bez użycia ciepła.

Załóżmy, że nie masz do czynienia z wilgocią. Następnie podziel włosy. Zawiąż grubą nitkę, taką jak ta używana do przędzenia, wzdłuż i wzdłuż linii dla każdej części. Zacznij od korzenia i idź do końcówki, zabezpieczając wątek na bieżąco.

Umieść nici bardzo blisko siebie, aby uzyskać bardziej znaczące wyniki, być może gwarantując, że kabel całkowicie pokryje nici włosów. Zamiast kompletować swoje elementy w sposób przypadkowy, wykaż się wyobraźnią i zaprojektuj je. Możesz także łączyć jeden obszar okładu z drugim, aby uzyskać wyrafinowany efekt. Włóż nić do fryzury na dzień lub na noc, a nawet dłużej, jeśli chcesz, aby wyglądała idealnie. Rozplątaj linkę i gotowe! Masz gładkie, długie włosy, które błyszczą.

#2. Węzły Bantu

Węzły bantu to ochronny styl noszony przez afrykańskie kobiety z określonych grup etnicznych. Młode feministki przyjmują je teraz jako najbardziej eleganckie i najbardziej eleganckie wzory ochronne.

Przed założeniem węzłów Bantu upewnij się, że Twoja skóra głowy jest czysta i nawilżona, ponieważ zazwyczaj odsłaniają one znaczną jej część. Skręć segment włosów w jednym kierunku, a następnie owiń go wokół siebie, aż utworzy węzeł i zabezpieczy go, wkładając pod niego resztę włosów. Pozwól splątanym włosom wyschnąć, owijając je szalikiem.

#3. Użyj skrętu i amp; metoda przekręcania

Innym prostym, ale skutecznym sposobem na zminimalizowanie nadmiernego kurczenia się podczas dni mycia, jest dzielenie i skręcanie włosów podczas mycia. Przygotowując się do mycia włosów, podziel je na duże kawałki i obróć każdy. Kiedy nadejdzie czas, aby dodać szampon, krem ​​nawilżający lub spłukać, usuń skręt.

Podczas czesania włosów wyciągnij jedną skrętkę na raz, nawet po wyjściu spod prysznica. Następny krok ma kluczowe znaczenie dla skuteczności techniki. Twist & skręć ponownie po 2-3 godzinach, osiągając bardziej znaczące rozciągnięcie za każdym razem, gdy cofasz i skręcasz ponownie. Kiedy włosy są całkowicie suche i osiągnięta zostanie pożądana odległość, przestań skręcać.

#4. Użyj dużego wałka

Użyj około 6 do 10 wałków Jumbo i podziel suche włosy na szerokość wałków, jeśli masz długie włosy. Rozczesz włosy i owiń je płasko na wałku w drugim etapie. Na koniec przymocuj każdą stronę klipsem do dziobaka. Aby uzyskać gładsze wykończenie, użyj plastikowych wałków zamiast wałków piankowych. Samo spanie w wałkach i umożliwienie im ciągnięcia i rozciągania włosów może zapewnić proste włosy przez noc.

#5. Użyj gumowych płytek

Choć mogą się wydawać dziwne, gumowe płyty sprawiają, że rozciąganie jest dziecinnie proste. Dopasuj porcje świeżo umytych włosów do płytek i przymocuj je spinkami. podłączenie płytek do mokrych włosów może zająć całą wieczność, więc upewnij się, że twoje włosy są wilgotne, a nie mokre.

Niektórzy ludzie używają suszarek, ale to podejście nie wymaga żadnego ciepła. Te instrumenty są wystarczająco elastyczne, aby umożliwić ci spanie.

#6. Użyj metody ananasa

Ananas to luźny kok lub kucyk noszony na czubku czaszki, aby uniknąć wilgoci, załamań i zgniecionych loków spowodowanych spaniem na poduszce lub łóżku. Podejście ananasowe nie tylko utrwala fryzurę dzięki spaniu z naturalnymi włosami, ale także wydłuża loki. Ta technika jest idealna, jeśli masz długie włosy, które można swobodnie zebrać na czubku włosów.

Odbywa się to poprzez uzyskanie całych włosów przed głową, co pomaga rozpuścić się u nasady i wydłużyć wygląd afro. Uchwyt w kucyk powinien być na tyle luźny, aby można go było zawiązać wokół włosów, jeśli to możliwe. Zapobiega to tworzeniu się zagnieceń z dnia na dzień. Użyj satynowego kucyka, aby uniknąć łamania włosów lub wyrywania ich podczas rozwiązywania. Najlepiej też poznać 15 kreatywnych sposobów korzystania z suszarki do włosów.

To okładka!

Cieszymy się, że nauczyłeś się rozciągać włosy bez suszarki; wiele metod zostało omówionych powyżej. Musisz uważnie przeczytać każdą technikę i wybrać najlepszy sposób myślenia. Możesz również przeczytać, jak szybko suszyć włosy bez suszarki do włosów i jak suszyć włosy bez suszarki.