Jak rozciągnąć perwersyjne włosy bez suszarki? 6 najlepszych metod!

Chcesz zrozumieć, jak rozciągnąć kręcone włosy bez suszarki? Trafiłeś we właściwe miejsce; nauczymy Cię kilku typowych technik, które można stosować na mokrych lub suchych włosach, dzięki którym można uzyskać rozciągliwe włosy bez używania suszarki.

Wyciąganie lub prostowanie włosów pozwala wyświetlić ich dokładną długość. Ułóż włosy w taki sposób, aby wyeliminować niektóre ich kurczenie się i usunąć wszelkie kołtuny.

Jak rozciągnąć perwersyjne włosy bez suszarki? 6 najlepszych metod!

Chyba wszyscy wiemy, że suszarka do włosów wytwarza ciepło, przepuszczając prąd przez drut, tak jak toster. A ponieważ ciepło niszczy włosy, przygotowaliśmy listę najczęstszych i najprostszych sposobów przedłużania włosów bez użycia suszarki. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy! Musisz tylko czytać dalej, dobrze?

Metody rozciągania włosów bez suszarki

Chociaż suszenie suszarką jest najczęstszą i najszybszą metodą rozciągania włosów, musisz zwrócić uwagę na wszystkie wymienione poniżej metody testowania włosów, aby je wyrywać bez użycia suszarki. Ponadto ustalisz lub nauczysz się rozciągać kręcone włosy bez suszarki.

Metoda nr 1. Afrykańska metoda gwintowania

Afrykańska metoda nitkowania jest metodą stosowaną od wieków. Jest to najczęściej stosowane w całej Afryce, aby dać wyselekcjonowane uczestniczki naturalnych loków doskonałe rezultaty i udowodnić, że wysiłki zawsze są pomocne. Jest to fryzura profilaktyczna, zapewniająca sposób na porost włosów bez użycia ciepła.

Aby uzyskać bardziej znaczące wyniki, umieść nić bardzo blisko i upewnij się, że sznurek całkowicie zakrywa linię włosów. Użyj wyobraźni, aby ukończyć pracę, zamiast kończyć ją nieplanowaną. Możesz także łączyć jeden obszar okrążenia z drugim, aby uzyskać zaawansowany efekt. Jeśli chcesz, aby wyglądała idealnie, ale nitka we fryzurze na noc lub dzień lub dłużej, jeśli złamiesz linię, jest tam! Masz lśniące, proste i długie włosy.

Metoda nr 2. Węzły Bantu

Musisz mieć pewność, że Twoja skóra głowy jest nawilżona i czysta przed zrobieniem węzła Bantu, ponieważ jest ona wystawiona na znaczną część. Po pierwsze, musisz skręcić obszar włosów tylko w jednym kierunku, owinąć go, aż do utworzenia węzła, a następnie naprawić ten węzeł, wpychając pod niego resztę włosów. , Na koniec pozwól swoim splecionym włosom wyschnąć, przykrywając je szalikiem.

Metoda nr 3. Twist & metoda ponownego skręcania

Trzecią najpopularniejszą metodą jest skręcanie i przekręcanie, które jest prostsze i skuteczniejsze w zmniejszaniu nadmiernego kurczenia się włosów podczas dnia mycia włosów. W tej metodzie, gdy jesteś gotowa do umycia włosów, ułóż część włosów na dużą objętość, a następnie przekręć ją. Zapewnia bardziej zauważalne rozciąganie za każdym razem, gdy rozwiązujesz i obracasz go ponownie. Przestań skręcać, gdy twoje włosy są całkowicie suche.

Metoda nr 4. Korzystanie z dużego wałka

Jeśli masz długie włosy, użyj 6-10 wałków jumbo i owiń suche włosy na szerokość wałka. Najpierw uczesz włosy i złóż je poziomo na wałku w następnym kroku. Na koniec, za pomocą klipsa do dziobaka, przymocuj każdą stronę. Użycie plastikowego wałka zamiast wałka piankowego to najlepszy sposób na uzyskanie płynnego wykończenia. Stosowanie tej metody przez noc może dać ci mocne włosy.

Metoda nr 5. Korzystanie z gumowych płytek

Może to wyglądać dziwnie, ale łatwiej rozciągnąć włosy za pomocą gumowej płytki. Najpierw wyrównaj świeżo umyte włosy za pomocą płytek i przypnij je na miejscu. Jeśli połączysz mokre włosy z pojemnikiem, wyschnięcie może zająć lata. Więc twoje włosy muszą być wilgotne lub wilgotne, a nie mokre.

Metoda nr 6. Korzystanie z metody ananasa

Ta ostatnia metoda jest pomocna dla osób, które mają długie włosy. Ta ananasowa metoda to najlepszy sposób na ochronę fryzury podczas snu, ale może też wydłużyć Twoje loki. Odbywa się to poprzez zebranie wszystkich włosów z przodu głowy, które pomogą rozłożyć korzenie, co sprawi, że Twoje afro będzie wyglądać dłużej. Jeśli to możliwe, uchwyt kucyka musi być wystarczająco luźny, aby raz zawinąć włosy. Pomoże to zapobiec powstawaniu zmarszczek w ciągu nocy, używając wypolerowanego lub gumowego kucyka, aby zapobiec łamaniu się i ciągnięciu włosów podczas rozwiązywania.

Dowiedz się, jak rozciągnąć włosy bez suszarki.

To okładka!

Do tej pory musiałaś nauczyć się rozciągać kręcone włosy bez suszarki. Możesz teraz rozciągnąć włosy nawet bez suszarki, stosując jedną z sześciu wyżej wymienionych metod, niezależnie od tego, co chcesz zastosować, i wybierz najlepszy sposób na rozciąganie włosów bez użycia suszarki.

Możesz również zainteresować się tym, jak suszyć włosy bez suszarki i jak szybko suszyć włosy bez suszarki.