Jak przymocować pierścienie do poduszki na kółkach w 2 krokach

Możesz szybko opanować mocowanie pierścieni do poduszki na pierścionek w zaledwie dwóch krokach! Nic dziwnego, że zaciekawia się, jak zabezpieczony jest pierścionek w poduszce na pierścionek. Dlaczego nie zaimponować znajomym i rodzinie tą przydatną umiejętnością?

Jeśli właśnie wykonałeś samą poduszkę na pierścionek, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak założyć jej najważniejszy dodatek. Dowiesz się również więcej o poduszkach z obrączkami i o tym, jak je wykonać bez szycia. Kto by pomyślał, że przymocowanie pierścionka do poduszki nie jest ciężarem do zniesienia?

Jak zawiązać pierścionki z poduszką na okaziciela

Krok # 1. Miejsce docelowe

W zależności od projektu poduszki na pierścionek, na środku powinna znajdować się wstążka. Przytrzymaj jeden koniec tej wstążki, aby utworzyć pętlę i umieść w niej pierścień. Następnie jedną ręką trzymaj drugi koniec wstążki, a drugą pętlę, którą właśnie wykonałeś.

Krok # 2. Załącznik

Zrób węzeł wokół pętli i zaciągnij ją, ciągnąc za oba końce. Połóż poduszkę płasko na poduszce i powtórz ten sam proces wiązania z drugą stroną. Po zakończeniu wystarczy pociągnąć za pierścień, aby odłączyć go od poduszki.

Jak zrobić poduszkę na okaziciela bez szycia

Krok # 1. Wytnij

Jeśli nie przepadasz za szyciem, to czy wiesz, że poduszkę na pierścionek można zrobić bez nici i igły? Aby zrobić jeden, zmierz i wytnij dwa kwadratowe kawałki materiału, które będą pasować do motywu ślubnego. Pamiętaj, aby przyciąć wszystkie rogi tych materiałów o ćwierć cala, aby ukryć surowe krawędzie.

Krok # 2. Klej

Następnie odwróć każdą tkaninę tak, aby prawa strona była skierowana w stronę stołu. Złóż wszystkie krawędzie o ćwierć cala po niewłaściwej stronie i wyprasuj. Gdy już to zrobisz na obu kawałkach, możesz przykleić obszycia z jedną rozwiniętą krawędzią.

Krok # 3. Rzeczy

Pozwól klejowi tkaniny zastygnąć i sprawdź, czy na materiale nie strzępią się, zanim skleisz kwadraty. Umieść jedną z nich złą stroną do góry i ułóż drugą prawą stroną do góry. Przyklej wszystkie boki z wyjątkiem jednej do wypełnienia poduszki poliestrem lub pianką.

Uszczelnij ostatnią krawędź i sprawdź rozmieszczenie farszu. Na koniec możesz dodać wstążkę, aby ozdobić poduszkę-obrączkę bez szycia. Następnie możesz przymocować pierścienie za pomocą omówionej techniki.

Jak ozdobić poduszkę na okaziciela pierścienia

Bibeloty

Istnieje wiele sposobów na poprawienie wyglądu poduszki na pierścionek. Sama wstążka daje swobodę dodawania ozdób, od małych kwiatków po wdzięki. Te pozornie drobne szczegóły dodają bardziej spersonalizowanego akcentu twojej ceremonii, głównie jeśli używałeś bibelotów o specjalnym znaczeniu dla ciebie i twojego przyszłego małżonka.

Tkaniny

Jeśli chodzi o samą poduszkę, możesz dodać wycięcia z różnych materiałów i przymocować je do poduszki. Mogą mieć kontrastującą teksturę, wzór lub kolor, który doda szczegółów do pozornie monochromatycznej poduszki w kształcie pierścienia. Lub, aby uzyskać tradycyjny wygląd, dodaj szyfon lub koronkę, która pasuje do motywu twoich druhen.

Lamówki i hafty

Na koniec możesz ozdobić swoją poduszkę na pierścionek, tak jak przy projektowaniu innych ozdobnych poduszek. Oznacza to dodanie różnych wykończeń wzdłuż boków. Możesz nawet wyhaftować poduszkę, aby uzyskać elegancki dodatek do lnu, a nawet jedwabnych poduszek na obrączki.

Rodzaje poduszek na obrączki

Prawdę mówiąc, nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o pomysły na poduszki na pierścionek. Możesz wybrać klasyki, które wykorzystują białe tkaniny jedwabne i satynowe w kształcie serca, owalu i kwadratu. Jednak podczas ceremonii często używa się poduszek wiszących i ułożonych w stosy.

Sama poduszka może mieć różne akcenty, wzory i motywy pasujące do innych akcesoriów ślubnych. Podczas projektowania poduszki na pierścionek możesz również wziąć pod uwagę lokalizację.

Alternatywy dla poduszek dla okaziciela pierścienia na Twój ślub

Jeśli chcesz być nieco mniej tradycyjny, możesz użyć innych materiałów na obrączki. Na przykład kawałek drewna wygląda szykownie na rustykalną ceremonię ślubną na świeżym powietrzu. Możesz również czerpać inspirację z hobby siebie i swojego przyszłego małżonka.

Być może twoja miłość lubi buty, a ty sam jesteś szefem kuchni. Niektóre żetony za te pasje to kawałek buta lub ceramiczna miska do trzymania pierścionków. Podczas ceremonii możesz również użyć innych spersonalizowanych przedmiotów, takich jak chusteczki do nosa i ozdobne pudełka.

Wniosek

Przymocowanie pierścionka do poduszki nie jest czymś, czym powinieneś się onieśmielać. Możesz szybko zrozumieć, jak przymocować pierścienie do poduszki na pierścionek, zawiązując obie strony na końcu wstążki. Metoda omówiona w tym artykule jest niezawodna i wystarczy zdjąć pierścień, aby wyjąć go z poduszki na pierścionek.

Możesz również samodzielnie wykonać poduszkę na pierścionek i możesz to zrobić z szyciem lub bez! W tym drugim przypadku potrzebujesz tylko dwóch kawałków materiału, kleju i trochę wypełnienia do wykończenia. Najlepszą częścią samodzielnego wykonywania tych projektów jest wybranie tego, co będzie najlepiej pasować do tematu Twojego ślubu.