Jak prać poduszkę Snoogle: przewodnik w 3 krokach

Ucząc się, jak prać poduszkę Snoogle, możesz zawsze utrzymywać poduszkę w czystości, ponieważ poduszka Snoogle będzie gromadzić cząsteczki oleju, kurz i pot.

Co to jest poduszka Snoogle?

Jeśli szukasz poduszki, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić najwyższy komfort, poduszka Snoogle byłaby darem niebios. Ponieważ ma zdolność naturalnego dopasowywania się do kształtów ciała, możesz spodziewać się poprawy jakości snu. Jej kształt podkowy sprawia, że ​​poduszka z łatwością uformuje niepowtarzalny kształt Twojego ciała.

Długi odcinek środkowy jest idealny do podtrzymywania pleców lub brzucha, w zależności od tego, jak używasz poduszki Snoogle. Zakrzywiony kształt zapewnia chłód i wygodę podczas snu oraz zapewnia wsparcie i wygodę niezależnie od pozycji do spania. Jeśli masz problemy ze snem, możesz zainwestować w poduszkę Snoogle, aby poprawić swój sen.

Korzystanie z pralki do prania poduszki Snoogle

Poduszkę można prać w pralce lub ręcznie. Ale zanim umyjesz poduszkę, przeczytaj najpierw etykietę pielęgnacyjną, aby nie przegapić żadnych ważnych informacji.

Dzieje się tak, ponieważ instrukcje dotyczące prania są zwykle zawarte na metce pielęgnacyjnej, zwłaszcza na unikatowych przedmiotach. Ale jeśli poduszka jej nie ma, możesz zamiast tego przejść do trybu online i przeczytać tam opis produktu poduszki.

Oprócz tego upewnij się, że poduszka dobrze przylega do pralki. Chcesz mieć pewność, że jest wystarczająco dużo miejsca na poruszanie się podczas mycia.

Jeśli musisz mocno popychać poduszkę, może być za duża dla pralki. W przeciwnym razie użycie siły może doprowadzić do uszkodzenia podczas prania. Jeśli poduszka jest za duża, najlepiej wyprać ją ręcznie, ręcznie.

Zwróć uwagę, że poduszki bawełniane, syntetyczne i puchowe można prać w pralce. Z drugiej strony poduszki z pianki memory należy prać ręcznie. Jeśli poduszkę Snoogle można prać w pralce i mieści się w pralce, to jest to wyjątek i możesz przejść do następnego kroku.

Krok 1. Sprawdź, czy pokrowiec należy prać oddzielnie

Pierwszym krokiem do uprania poduszki Snoogle jest zdjęcie pokrowca i sprawdzenie, czy należy go prać osobno. Jeśli poduszka ma luźne wypełnienie, takie jak mikrokulki lub orzeszki ziemne styropianu, upewnij się, że jest dobrze zapięta na czas prania.

Pozostawienie go spowoduje więcej bałaganu niż zaniechanie mycia. Możesz również przypiąć zamek błyskawiczny do poduszki za pomocą agrafki, aby zapewnić jej zamknięcie i dodatkowe bezpieczeństwo. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest utrudnianie prania.

Krok 2. Umieść poduszkę w pralce i dodaj detergent o łagodnej formule

Następnie włóż poduszkę do pralki i dodaj łagodnego detergentu. Upewnij się, że do detergentu nie dodano żadnych środków chemicznych ani zapachów, aby uniknąć uszkodzeń podczas prania. Silne detergenty mogą również powodować podrażnienia skóry, dlatego używaj takich o łagodnej formule.

Umyj poduszkę w delikatnym cyklu. Upewnij się, że używasz do tego ciepłej wody. Nie używaj wybielacza ani nie pierz poduszki z innymi ubraniami, ponieważ oba mogą uszkodzić poduszkę.

Krok 3. Wypłucz poduszkę zimną wodą przed wysuszeniem

Wypłucz poduszkę zimną wodą i umieść w suszarce. Silne bębnowanie i wysoka temperatura mogą powodować kurczenie się, odkształcanie lub topienie poduszki, więc wysusz poduszkę przy najniższym możliwym ustawieniu temperatury.

Wrzucenie dwóch piłek tenisowych do suszarki razem z poduszką pomoże skrócić czas suszenia i dodatkowo zmoczyć poduszkę. Możesz wyjąć poduszkę, aby upewnić się, że wysycha równomiernie. Jeśli nie wyschnie, możesz włożyć go z powrotem do suszarki i powtórzyć proces.

Ręczne mycie poduszki Snoogle

Ta metoda działa najlepiej w przypadku poduszek bawełnianych, puchowych i syntetycznych. Jeśli poduszka nie zmieści się w pralce lub chcesz być z nią delikatna, zawsze możesz prać ją ręcznie. Na początek przygotuj dwie wanny.

Napełnij jeden z pojemników ciepłą wodą, a następnie dodaj łagodny detergent. Następnie namocz poduszkę przez kilka sekund. Możesz również ugnieść poduszkę rękami lub użyć małej szczotki do tapicerki, aby usunąć przebarwienia lub plamy.

Wyjmij poduszkę z wody z mydłem i ściśnij ją. Umieść go w drugiej wannie zawierającej zimną wodę i moczyć przez kilka sekund. Wypłucz poduszkę kilka razy, aż usuniesz wszystkie mydliny.

Możesz również użyć czystego ręcznika, aby osuszyć poduszkę. Pomoże to skrócić czas schnięcia i pozwoli poduszce zachować swój kształt. Możesz powiesić go na sznurku do bielizny, aby umożliwić wyschnięcie.

Inną opcją jest rozłożenie poduszki na płaskiej powierzchni i pozostawienie jej do wyschnięcia. Przesuń lub obróć poduszkę kilka razy, aby upewnić się, że jest całkowicie sucha. Nie chcesz, aby poduszka pozostawała mokra przez długi czas.

Ostatnie przemyślenia na temat prania poduszki Snoogle

Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami i krokami dotyczącymi prania poduszki Snoogle z pewnością pomoże Ci przedłużyć jej trwałość i utrzymać ją w dobrym stanie. Ponadto będziesz mieć nie tylko trwałą poduszkę, ale także wygodną.