Jak prać Converse w pralce? 3 proste sposoby!

Chcesz nauczyć się prać Converse w pralce? Jeśli tak, wykonaj proste czynności, aby najpierw usunąć sznurowadła i wkładki, otrzepnąć luźny brud, nałożyć odplamiacz, włożyć buty do siateczkowego worka na pranie, uruchomić pralkę w ciepłej i chłodnej wodzie i niskim, delikatnym cyklu.

Buty marki Converse to rzeczywiście doskonały wybór obuwia wśród ludzi, zwłaszcza nastolatków. Zamierzają zaistnieć w swoim stylowym stroju i wyglądzie.

Jak prać Converse w pralce? 3 proste sposoby!

Jeśli chodzi o twoją parę conwersów, nadal powinieneś je utrzymywać. Sprzątanie jest jednym z kluczowych elementów, aby to zrobić. Umyj Converse wewnątrz pralki i wykonaj poniższe czynności. Więc jesteś podekscytowany tym, jak? Bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Sposoby prania Converse w pralce

Oto sposoby na pranie converse w pralce:

#1. Umyj Converse używając rąk

Przygotuj się na rozwiązanie podczas prania butów Converse. Może to być zwykły detergent, zmywarka, szampon lub płyn do mycia szyb. Następnie przygotuj miskę z odrobiną ciepłej wody, ale odmierz ją kubkiem. Dodaj do miski dwie czwarte filiżanki proszku do prania i wody. Stwórz więcej rozwiązań na nadmierne zabrudzenia. Następnie przygotuj miskę z wodą. Napełnij małą miskę wodą. Następnie użyj ciepłej lub słodkiej wody. Użyj tej wody podczas spłukiwania roztworu. Następnie w zmieszanym roztworze wklep czystą szmatkę. Połóż swoje buty Converse na stole. Przechodź od jednego do drugiego. Następnie zanurz ściereczkę w wymieszanym roztworze. Przekręć delikatnie, jeśli chcesz.

Wyszoruj buty szmatką. Zacznij od gumowych podeszw butów. Szukaj tam brudnych miejsc.

Dodaj trochę nacisku na szmatkę, aby wyczyścić ciemne miejsca. Wymieszany roztwór nanieść na górną część butów. Oczyść obszar w łatwy sposób. Następnie zastosuj tę samą procedurę dla następnego buta. Postępuj zgodnie z tym procesem, ponieważ jest doskonały dla koloru twojego buta. Weź świeżą szmatkę i zanurz ją w małej misce w słodkiej wodzie. Przetrzyj buty szmatką zanurzoną w roztworze. Po prostu użyj świeżej wody podczas czyszczenia roztworu. Upewnij się, że nie ma ani jednego znaku, że rozwiązanie nadal jest w butach. Następnie wysusz buty, zanim je założysz, więc umieść je na świeżym powietrzu. Naturalne wysuszenie zajmuje dwadzieścia cztery godziny. Możesz również zainteresować się tym, jak prać ręcznie ubrania.

#2. Użyj pędzla i odplamiacza do czarnych i kolorowych Converse

Zdobądź magiczną gumkę, która może być pomocna podczas usuwania plam i ciemnych plam na gumie. Ta gumka współpracuje z gumową podeszwą. Następnie przygotuj się na rozwiązanie. Jako roztworu używaj najpopularniejszych składników, takich jak woda sklepowa, detergent, nadtlenek wodoru i soda oczyszczona. Są skuteczne, gdy są używane do prania butów. Jeśli chcesz, zignoruj ​​nadtlenek wodoru i sodę oczyszczoną.

Następnie zamocz magiczną gumkę. Zanurz magiczną gumkę w wymieszanym roztworze i używaj jej tylko w gumce. Nigdy nie nakładaj go na górną podeszwę buta. Wyczyść gumę, szorując ją magiczną gumką. Następnie zanurz pędzel. Umyj cały but Converse, ale zanurz pędzel w wymieszanym roztworze. W takim przypadku użyj starych pędzli i upewnij się, że są wystarczająco czyste. Wyszoruj Converse za pomocą pędzla. Tylko nie naciskaj tak bardzo. Nadmierny nacisk uszkadza tylko staw buta. Więc wyszoruj go gładko. Następnie spłucz but świeżą wodą. Użyj trochę ciepłej wody, jak chcesz i umieść je w powietrzu. Następnie wysusz buty w naturalny sposób. Przeczytaj także, jak używać wybielacza w pralce.

#3. Użyj podkładki podczas prania Converse

Przygotuj buty. Usuń sznurowadła buta. Przygotuj buty, jeśli są plamy lub ciemne plamy i postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania plam i ciemnych plam. Następnie umieść buty w zmywalnej torbie. Chwyć kilka toreb do prania na lokalnym rynku, często wykonanych z materiałów siatkowych. Włóż sznurowadła i buty do torby. Ta torba ochroni buty przed możliwymi uszkodzeniami. Umieść zmywalny worek w pralce. Upewnij się, że opróżniłeś pralkę i delikatnie włóż do niej worek. Uruchom pralkę po podgrzaniu wody. Temperatura powinna wystarczyć do prania butów. Następnie ustaw go w regularnym cyklu i posyp trochę proszku do prania. Wysusz to. Pozwól słońcu na zewnątrz wysuszyć Twoje buty tam, gdzie czujesz powietrze. Nie martw się, ponieważ nie spowoduje to uszkodzenia butów. Możesz chcieć wiedzieć, jak korzystać z pralki.

Wskazówki, jak chronić swoje Converse

Skoro już wiesz, jak prać converse w pralce, to może zastanawiasz się również, jak chronić ją przed plamami i zabrudzeniami. Nie ma jednego produktu ochrony butów, który Converse sprzedaje, ale wspiera produkty. Wiele osób korzystało z produktów Scotchguard, zarówno tapicerskich, jak i tkaninowych. Najpierw zdejmij sznurowadła przed spryskaniem butów. Oklej gumę buta taśmą malarską, ponieważ Scotchguard może zmienić kolor na żółtawy po wielokrotnym użyciu. Następnie spryskaj buty długimi i równomiernymi pociągnięciami, jak 6 cali od niego. Pokryj je całkowicie. Wysuszyć, aby stał się w pełni odporny na plamy i wodoodporny.

To okładka!

Teraz nauczysz się prać Converse w pralce, więc nie popełnij błędu w pośpiechu. Umyj buty, czy to czarne, białe czy kolorowe. Następnie umieść je na świeżym powietrzu, gdzie naturalny wiatr nie zniszczy materiału obuwia. Następnie wyczyść buty Converse, aby stać się stylowe!