Jak pozbyć się zagnieceń z buta za pomocą suszarki do włosów? 5 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak pozbyć się zagnieceń z buta suszarką do włosów? Istnieje sześć prostych kroków, które możesz wypróbować; te kroki są łatwe do wykonania, więc jestem pewien, że możesz to zrobić z wiatrem.

Suszarka do włosów jest doskonałym szybkim lekarstwem w szczególności na usuwanie zagnieceń z buta. Chodzi o to, że możesz użyć suszarki, aby wysuszyć pomarszczony obszar na bucie. Ciepło suszarki pomoże wyeliminować zagniecenia z ścierki do butów, a można również spryskać ją wodą, aby rozluźnić zagniecenia, aby można je było łatwo usunąć.

Jak pozbyć się zagnieceń z buta za pomocą suszarki do włosów? 5 prostych kroków!

Ale przed użyciem suszarki upewnij się, że suszarka nie znajduje się zbyt blisko butów, w przeciwnym razie ciepło suszarki może uszkodzić tkaninę buta, zwłaszcza skórzany but, który jest bardzo wrażliwy na ciepło. Tak, moi przyjaciele, to wszystko prawda o usuwaniu zagnieceń z buta, ale to nie wystarczy. Aby dobrze zrozumieć, przeczytaj ten artykuł na pamięć. Przyjrzyjmy się bliżej temu procesowi!

Metody usuwania zagnieceń za pomocą suszarki do włosów

Marszczenie jest nieoczekiwanym prezentem, gdy masz ulubionego buta na duże wydarzenie. Możesz wierzyć, że twoje modne i być może drogie buty są skazane na to, że nie wyjdą ze złych celów, ale nie martw się, możesz usunąć zagniecenia z butów.

Mimo że większość zagnieceń można usunąć, czyszcząc obuwie olejem z drzew lub detergentem, istnieje kilka innych opcji. Możesz szorować buty, używając alkoholu, aby szybko naprawić. Jeśli masz uporczywe zagniecenia na kolorowych butach, które są wrażliwe na plamy, dobrze jest je wysuszyć.

Jeśli twoje buty mają uporczywe zagniecenia, lepiej je podgrzać suszarką do włosów. Gdy materiał ugina się na twoich stopach, twoje buty będą się marszczyć, jeśli będziesz ich używać przez długi czas, ale możesz je zdjąć, aby zachować buty w doskonałej formie. Jeśli nie wiesz, jak pozbyć się zagnieceń z buta za pomocą suszarki do włosów, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Oto następujące kroki:

Krok 1. Rozciągnij but

Skorzystaj z największego prawidła, jakiego potrzebujesz. Włóż go, aby przywrócić normalną formę buta, gdy go nie używasz. Należy jednak zapobiegać wychodzeniu poza jego pierwotne wymiary, ponieważ może to skutkować dodatkowymi zmarszczkami, które są znacznie trudniejsze do usunięcia. Możesz użyć suszarki do każdego rodzaju obuwia, ale najlepiej usuwa uporczywe zagniecenia, których nie da się wyeliminować w żaden inny sposób. Wypełnij obuwie papierem i drewnem, jeśli nie masz prawidła. Uważaj, aby wypełnienie nie nagrzewało się zbyt mocno podczas wyciskania zmarszczek! Suszenie nadmuchowe wymaga staranności i mocnego dotyku, ponieważ jedno pomyłkowe pociągnięcie może spowodować katastrofalne zniszczenie buta.

Krok 2. Utrzymuj suszarkę na małym ustawieniu grzania

Postaw but na równej, solidnej podłodze z pewną swobodą manewrowania. Pamiętaj, że masz dostęp do gniazdka elektrycznego. Po włączeniu suszarki należy odczekać sekundę, aby się rozgrzała. Aby zapobiec przypaleniu buta, należy używać minimalnej dostępnej temperatury.

Krok 3. Trzymaj suszarkę kilka cali od buta

Suszarka do włosów powinna być skierowana w stronę załamania. Trzymaj go w odległości 3-6 cali od butów, gdy zaczynasz nagrzewać materiał na bucie, zachowaj ostrożność podczas suszenia skórzanego buta. Jeśli zbliżysz go zbyt blisko, ciepło może spowodować spalenie buta. Weź buty pod prysznic, jeśli chcesz zrobić to bezpieczniej. Wyjmij but z wody i umieść go w pobliżu bieżącej baterii prysznicowej. Para i ciepło mogą pomóc w rozluźnieniu tych uporczywych zagnieceń, ale nie są tak skuteczne, jak używanie suszarki bezpośrednio na obuwiu.

Krok 4. Przesuwaj suszarkę na zagnieceniach

Przesuwaj suszarkę nad zagnieceniem nieprzerwanie przez 3-5 minut. Sprawdź zagniecenie i czy po kilku powtórzeniach będzie się rozgrzać lub poluzować. Przesuń suszarkę na nią jeszcze kilka razy, jeśli nadal jest chłodna. Upewnij się, że ciepło nie dmucha również bezpośrednio na szmatkę. Aby rozgrzać szmatkę, w razie potrzeby ponownie ją podgrzej. Kiedy na dworze jest chłodno, nie będzie się przedłużać. Możesz nawet podnieść temperaturę o stopień, ale rzadko jest to wymagane. Dowiedz się, jak naprawić zagniecenia w butach.

Krok 5. Powiadom delikatnie swój but

Wyjmij palnik z pomieszczenia i odłóż go. Jak najszybciej zacznij masować fałdkę skóry, zanim but zacznie stygnąć. Zacznij głaskać go na okrągło, a następnie ściskać szmatkę od wewnętrznej strony wypełnienia buta. Dopasuj obuwie do jego pierwotnej struktury. Postaraj się dopasować go do krzywizny stóp. Posiadanie prawidła do butów było o wiele prostsze. Jeśli obuwie stwardnieje i ostygnie, zanim zdążysz pozbyć się zagnieceń, lekko je podgrzej i jeszcze raz masuj skórę. Po wykonaniu wszystkich tych czynności zostaw buty na noc, aż całkowicie wyschną.

To okładka!

Jeśli masz idealną parę butów, a wewnątrz tworzą się zagniecenia. Nie martw się; wymieniliśmy wszystkie kroki, jak usunąć zagniecenia z buta za pomocą suszarki do włosów. Po prostu przeczytaj i wykonaj powyższe kroki. Moi przyjaciele, dziękuję, że nareszcie jesteście z nami! Przeczytaj powiązane artykuły; wiedza, jak roztapiać kredki za pomocą suszarki do włosów i jak usunąć wosk z dywanu za pomocą suszarki do włosów.