Jak odblokować suszarkę Whirlpool? 5 najlepszych sposobów!

Głównie użytkownicy Whirlpool cierpią i chcą odpowiedzi na swoje pytanie, jak odblokować suszarkę Whirlpool. Gdy suszarka do ubrań zostanie przypadkowo zablokowana, nie możesz jej włączyć, dopóki nie poznasz wszystkich tych funkcji. Artykuł będzie w całości zwięzły i stanie się dla Ciebie owocną dyskusją. Zanim zaczniemy mówić o funkcji odblokowywania suszarki, Po pierwsze, musimy znać aktywację blokady. Dostęp do kłódki można uzyskać, klikając jej ikonę wyświetlaną na panelu sterowania.

Ten powszechny problem napotykają osoby, które korzystały z suszarek Whirlpool. Ta funkcja bezpieczeństwa czasami sprawia, że ​​powód do frustracji podczas znajdowania takiej sytuacji jest łatwy, ale nie możesz i wygląda to na okropną sytuację. Użytkownicy Whirlpool muszą nauczyć się jego obsługi pod każdym względem.

Ponieważ jest to funkcja bezpieczeństwa obecna w nowoczesnych suszarkach, blokada sterowania zapobiega niepożądanym operacjom, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci. Jest to potrzeba poznania wszystkich aspektów tej funkcji, aby nie wpaść w straszną sytuację. Chociaż niezbędna jest odpowiednia wiedza, ponieważ jest to era technologii, nasze życie stanie się bałaganem, jeśli nie będziemy w stanie zapewnić sobie możliwości korzystania z tak zdrowych urządzeń.

Sposoby odblokowania suszarki Whirlpool

Wygląda na problematyczne, ale jest łatwym sposobem na poznanie sposobu odblokowania suszarki Whirlpool. Porozmawiamy dogłębnie i znajdziemy szybkie rozwiązanie tego problemu, jeśli Twoja suszarka jest w trybie pauzy lub suszarki. Wszystkie przyciski oparte na rozwiązaniach będą działać, gdy suszarka jest uszkodzona lub wyłączona. Tutaj poznasz kilka praktycznych podejść do odblokowania suszarki.

#1. Proste podejście do naprawy

Powinieneś najpierw wykonać, aby sprawdzić, czy blokada sterowania jest zablokowana. Zwykle dzieje się tak, gdy nie masz zaawansowanego modelu i kontroli za pomocą przycisków. Ale jeśli posiadasz najnowszy model oparty na ekranie dotykowym, nie możesz zastosować tego podejścia. Po prostu przejdź do poniższej procedury. Oto kroki, które należy wykonać, aby kłopoty stały się pociechą.

1-Po prawej stronie suszarki należy rozpoznać przycisk kłódki o nazwie sygnał końca cyklu. Znajduje się po prawej stronie suszarki

2-Wciśnij klawisz przez trzy sekundy

3-Proces jest zakończony, a Twoje suszarki zostaną odblokowane.

#2. Zbliżają się inne zablokowane przyciski sterujące

Wykorzystanie powyższych informacji do odblokowania suszarki nie jest konieczne. Mogą mieć różne klucze, które są używane do blokowania lub odblokowywania. Musisz pomóc swojemu profesjonalnemu instalatorowi w znalezieniu dodatkowych informacji na temat tej funkcji; pomoże ci znaleźć odpowiedni przycisk, aby szybko uzyskać tę funkcję. Jest to przypisany klucz, który zbudowałeś w tym celu.

#3. Podejście do ekranu wyświetlacza

Funkcja blokowania/odblokowywania to zaawansowana wersja suszarki Whirlpool. Jest to trochę wyraźne, ale łatwe do wykonania, gdy się wyłącza. Dostępna jest kłódka, która jest pokazana graficznie, że blokada jest wyłączona. Pomogłoby, gdybyś przesunął palcem w górę po ekranie dotykowym, aby odblokować suszarkę.

#4. Resetowanie podejścia suszarki

W tych urządzeniach zastosowano technologię informacyjną, aby ich obsługa była tak prosta, jak i wygodna. Jednak technologia czasami ma pewne błędy operacyjne. Dlatego musisz zresetować urządzenie, aby rozwiązać problem i pozwolić, aby te błędy zniknęły. Przeczytaj, jak mogę zresetować pralkę.

Odłącz suszarkę

Suszarka zresetuje swoją główną płytę sterującą po odłączeniu przełącznika i odczekaniu około pół godziny. Po pół godzinie zobaczysz, że blokada suszarki jest wyłączona. Jeśli tak się nie stanie, musisz postępować zgodnie z innymi omówionymi instrukcjami.

#5. Sprawdź i wymień podejście do głównej tablicy kontrolnej

Wreszcie, gdy wszystkie podejścia zawiodą, musisz pomyśleć o wymianie głównej tablicy sterowniczej, ponieważ steruje ona funkcjami suszarki. Podaje instrukcje do centralnej tablicy sterowniczej zawierające wszystkie części suszarki. Należy więc zauważyć, że jeśli tablica sterownicza nie działa wydajnie, a przycisk sterowania nie zostanie odblokowany, należy rozważyć następujące kroki.

  • Narzędzie to pierwszy krok po zdjęciu płyty głównej dowolnym śrubokrętem.
  • Musisz wyłączyć suszarkę.
  • Musisz otworzyć jego panel, który jest otwarty od tyłu.
  • Odłóżmy panel.
  • Uwolnij panel.
  • Odkręć wszystkie nakrętki przymocowane do głównego panelu sterowania.
  • Ustaw nowy panel w naturalnej pozycji, aby przywrócić funkcje wznawiania.
  • Podłącz również wiązki przewodów i tylną pokrywę.
  • Zamocuj pokrywę tak, jak była.

To okładka!

W finale nauczyłeś się, jak odblokować suszarkę Whirlpool. Jak już przyznaliśmy, blokada sterowania jest doskonałym zabezpieczeniem i najnowszą funkcją, ale często przyprawia o ból głowy tych, którzy używają jej po raz pierwszy. Tymczasem jest to szybka i poręczna funkcja suszarki. Musisz nacisnąć przycisk, aby odłączyć tę blokadę bezpieczeństwa; w przeciwnym razie naprawienie tej funkcji po jej zablokowaniu i zablokowaniu zajmuje trochę czasu.

Nie wahaj się też wiedzieć o tych rzeczach; przeczytaj, ile kosztuje pralka i suszarka Whirlpool Cabrio i jak odblokować pralkę Whirlpool duet.