Jak nosić rocznicową obrączkę z zestawem ślubnym

Nauczymy Cię, jak nosić rocznicową obrączkę z kompletem ślubnym, układając je w jednym palcu, rozkładając na innych palcach lub przekładając jeden na drugi. Dowiesz się również więcej o etykiecie noszenia opasek na wesela i rocznice.

Mówiąc o pierścionkach, przejrzyj nasz blog, aby uzyskać więcej dyskusji i wskazówek dotyczących tych ważnych symboli ślubnych. Na przykład, czy wiesz, kto kupuje obrączki?

Poradnik, jak nosić rocznicową obrączkę z zestawem ślubnym

Ułóż pierścienie razem jednym palcem

Najpopularniejszym sposobem noszenia rocznicowej opaski z obrączką ślubną jest ułożenie ich razem na jednym palcu. Ta opcja będzie również przyjemna wizualnie, zwłaszcza jeśli pierścienie są małe lub cienkie.

Wygląd będzie wyglądał na pełniejszy i mniej prawdopodobne jest, że użytkownik zgubi lub zapomni jeden z pasków. Jednak ten styl noszenia razem rocznicy i obrączek sprawdzi się tylko wtedy, gdy wzory każdego pierścionka będą się wzajemnie uzupełniać w połączeniu.

Rozważ najpierw przetestowanie wyglądu na lewym palcu serdecznym za pomocą obrączki ślubnej, a następnie pierścionka rocznicowego na nim. Ta zasada podąża za tym samym zwyczajem przy łączeniu obrączki i pierścionka zaręczynowego, więc ta pierwsza jest bliższa sercu.

Użyj różnych palców dla każdego zespołu

Jeśli obrączka ślubna i pierścionek rocznicowy są za duże, ułożenie ich razem będzie wyglądać niezręcznie; zamiast tego umieść je na różnych palcach lewej ręki.

Jeśli oba pierścienie są grube i ciężkie, noszący również będzie niewygodny. W tym stylu trzymaj obrączkę na lewym palcu serdecznym, a następnie wybierz dowolny palec na obrączkę rocznicową.

Daje to znacznie większą swobodę stylizacji użytkownikowi, a nawet może codziennie zamieniać go między innymi palcami, aby dopasować się do okazji. Możesz również nosić inne pierścionki w tym stylu, jeśli lubisz mieć wiele biżuterii ręcznej.

Włóż jeden pierścień na drugą rękę

Niektórzy wolą nosić rocznicową obrączkę na prawej ręce, a obrączkę trzymać na lewej. Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać ten styl, w tym osobiste preferencje modowe, w których możesz nie lubić wyglądu więcej niż jednego pierścionka w jednej ręce.

Oba pierścienie mogą być również stosunkowo duże, a zamiast tego pokażesz je osobno na każdym i. Ale innym powodem, dla którego niektórzy woleliby mieć rocznicową obrączkę z obrączką po prawej, a nie po lewej, jest sentyment.

Wszyscy wiemy, że tradycja kładzenia ślubnego palca lewej ręki wynika z tego, że uważa się, że jest on bliski sercu. Być może osoba nosząca ten dzień postrzega swój ślub jako święty i wyjątkowy, więc nie należy go łączyć z innymi pamiątkami z innego kamienia milowego.

Czy nosisz obrączkę z pierścionkiem rocznicowym?

Nie ma zasady, że obrączkę ślubną należy lub nie należy nosić z pierścionkiem rocznicowym. Noszenie obu pierścionków jest wyłącznie kwestią osobistych preferencji.

Żadna etykieta nie dyktuje, jak nosić i łączyć te pierścionki. Możesz umieścić je na jednej ręce, na jednym palcu lub rozdzielić na każdą rękę.

Jak nosi się obrączkę rocznicową?

Noszenie opaski rocznicowej zależy od Twoich osobistych preferencji. Możesz zastanowić się, jak będzie wyglądać lub jaka stylizacja będzie dla Ciebie komfortowa.

Na przykład godne pokazania są rocznicowe zespoły, które są duże lub misternie zaprojektowane. Ponieważ obrączka jest już na twojej lewej ręce, rozważ założenie opaski rocznicowej na prawą.

Jeśli połączenie pierścionków nie sprawi, że twoja lewa ręka będzie zatłoczona, możesz również nosić rocznicową opaskę na dowolnym wolnym palcu lewej ręki. Wręcz przeciwnie, prostsze rocznicowe obrączki często można połączyć z obrączką, układając je na wierzchu.

Jaką rękę nosisz rocznicową obrączkę?

Większość ludzi nosi rocznicową obrączkę na prawej ręce, ponieważ lewą rezerwują na obrączkę ślubną i pierścionek zaręczynowy. Jednak żadna reguła nie zabrania ci noszenia rocznicowej opaski na lewej ręce.

Czy nosisz obrączkę na górze czy na dole?

Zwykle będziesz nosić obrączkę ślubną na dole, jeśli układasz ją z innym pierścionkiem. Ten styl opiera się na idei, aby obrączka była bliżej serca, ergo, na dole palca.

Czy to źle oświadczać się z zespołem weselnym?

Nie ma nic złego w oświadczeniu z obrączką ślubną. Jednak najlepiej poznasz swoją przyszłą pannę młodą, więc możesz zdecydować, czy powinnaś podarować osobny pierścionek zaręczynowy.

Niektórzy mówią o swoim budżecie na ślub, a jeśli są ograniczenia finansowe, to można wykorzystać jeden pierścionek na ślub i oświadczyny. Niektóre panny młode są również minimalistyczne, ponieważ nie potrzebują osobnego pierścionka na zaręczyny i wesele.

Czy jesteś też ciekaw, kto trzyma obrączki na weselu? Przeczytaj, czego możesz się spodziewać po tym zwyczaju.

Wniosek

I to wszystko! Nauczyłeś się nosić rocznicową obrączkę z kompletem ślubnym na trzy sposoby. Możesz je ułożyć na lewym palcu serdecznym, położyć rocznicową opaskę na wybrany palec lewej ręki lub nosić rocznicową opaskę na prawej ręce.

Nie ma żadnych konkretnych zasad, których należy przestrzegać. Ale oczywiście pamiętaj o ogólnym wyglądzie i ogólnym komforcie.