Jak nosić kombinezon na wesele: wskazówki dla gości

Goście weselni ciekawi, jak założyć kombinezon na wesele, mogą rozważyć dwie porady stylizacyjne. Najpierw porozmawiamy o odpowiednim stylu kombinezonu w zależności od rodzaju wesela, w którym uczestniczysz, oraz odpowiednich akcesoriach do ubierania kombinezonów.

Możesz też sprawdzić, jak założyć spodnie na wesele dla kobiet, które nienawidzą spódnic i sukienek.

Jak nosić kombinezon na wesele: wskazówki dla gości

Jak nosić kombinezon na wesele: dwie najlepsze porady dotyczące stylizacji

Wskazówka nr 1. Dopasuj kombinezon do motywu ślubu

Kombinezony są dostępne w różnych fasonach i kolorach, co oznacza, że ​​można znaleźć najlepszy kombinezon do tematu i rodzaju wesela, w którym bierzesz udział. Niektóre kombinezony mogą być również swobodne, podczas gdy inne wyglądają bardziej na formalny dress code.

Dlatego sprawdź zaproszenie na ślub, aby poznać strój, motyw ślubny i paletę kolorów, aby wybrać kombinezon, który powinieneś nosić jako gość weselny. Na przykład nieformalne wesela plenerowe, takie jak te, które odbywają się na plaży lub w parku, mogą mieć kwieciste kombinezony, które mogą odsłaniać trochę skóry, niezależnie od tego, czy jest to bez rękawów, czy z dekoltem w szpic.

Wręcz przeciwnie, goście uczestniczący w formalnym weselu w domu, takim jak ceremonie religijne i konserwatywne otoczenie, muszą wybrać ciemny kombinezon, który wygląda skromnie i wyrafinowanie. W razie potrzeby możesz chcieć założyć na nią coś, co zakryje obszar klatki piersiowej lub ramion.

Wskazówka nr 2. Noś odpowiednie akcesoria do stylizacji kombinezonu

Jako gość weselny nie powinnaś nosić niczego zbyt przyciągającego wzrok lub rozpraszającego, aby nie sprawiać wrażenia, że ​​przysłaniasz pannę młodą. Dlatego z dużym prawdopodobieństwem wybierzesz na wesele prosty kombinezon.

Jednak może to wyglądać zbyt prosto i ryzykujesz, że będziesz mieć swobodny wygląd, który nie pasuje do ślubnego ubioru. Aby więc ubrać kombinezon, musisz wyposażyć go w klasyczne dodatki i biżuterię.

Na przykład możesz dodać kształt kombinezonowi za pomocą paska, założyć marynarkę na kombinezon, aby uzyskać natychmiastową formalną atmosferę i wybrać delikatną biżuterię, aby dodać kontrastu do koloru kombinezonu. Możesz też połączyć kombinezon z elegancką torebką lub kopertówką, a następnie wybrać szpilki lub sandały z paskami, które pasują do motywu ślubu.

Czy kombinezon jest dopuszczalny na wesele?

Kombinezony są dopuszczalne na wesela, ponieważ występują w różnych stylach i kolorach, w zależności od ubioru i motywów. Co więcej, kombinezony są ogólnie wygodne w niektórych miejscach weselnych w porównaniu ze spódnicami i sukienkami.

Musisz jednak wybrać kombinezon dla gości weselnych, który nie będzie wyglądał zbyt seksownie, rozpraszająco ani nieformalnie. Unikaj białych kombinezonów, podobnie jak innych białych ubrań dla panny młodej, i noś nakrycie na kombinezon, jeśli odsłania zbyt dużo skóry na konserwatywną ceremonię ślubną.

Czy panna młoda może nosić kombinezon ślubny?

Panna młoda może nosić kombinezon, jeśli woli go od tradycyjnej sukni ślubnej lub sukni. Nawet projektanci i sklepy specjalizują się w kombinezonach ślubnych, aby wyróżnić się z tłumu.

Kombinezony ślubne zazwyczaj są w kolorze białym lub pokrewnym, z detalami, krojem i fasonami, które nadają temu elementowi klasy i elegancji. Dodatkowo kombinezon może mieć sznurówki, błyszczące ozdoby, a nawet pelerynę zamiast welonu ślubnego.

Jak ubrać kombinezon na wesele

Biżuteria

Możesz użyć biżuterii, aby dodać wyrafinowania do swojego ślubnego kombinezonu. Na przykład warstwowy lub masywny naszyjnik może dodać formalności, a nawet osłony kombinezonowi z lekko niskim dekoltem.

Jeśli Twój kombinezon nie ma ciekawego dekoltu, który eksponowałby naszyjnik, możesz użyć kolczyków jako elementu wyróżniającego. Kolczyki wiszące zawsze świetnie prezentują się na uroczystym wydarzeniu, nie wyglądając jednak zbyt odważnie.

Akcesoria

Jednym z najlepszych akcesoriów do kombinezonu jest pasek. Uciska talię, aby nadać kombinezonowi kształt, co może sprawić, że ogólny strój będzie bardziej dopasowany do Ciebie.

Ponieważ kombinezony z długimi i szerokimi nogawkami pasują do większości formalnych ślubów, ryzykujesz utratę sylwetki. Możesz jednak uwydatnić swoje krzywe paskiem, a jego styl, materiał i szerokość mogą również uzupełniać motyw ślubny.

Torba

Kombinezony dobrze pasują do większości toreb. Kluczem do sukcesu jest dobranie utworu pasującego do formalności wesela.

Na przykład możesz zdecydować się na szczegółowe lub skórzane kopertówki, torebki, torby na ramię z łańcuchem, a nawet na co dzień. Kolor może również pasować do twoich butów lub paska.

Buty

Wybierz buty ślubne zgodnie ze stylem kombinezonu. Codzienne i krótkie kombinezony na wesela w plenerze i nieformalne wesela mogą mieć gości w sandałach z paskami, a nawet wygodnych wysokich cholewkach na wymagający teren.

Jeśli chcesz wyglądać formalnie lub fantazyjnie, zawsze możesz zdecydować się na sandały ze stringami, szpilki w szpic, obcasy na słupku, klapki, a nawet kozaki. A jeśli nie lubisz szpilek, przeczytaj, jak założyć płaskie buty na wesele.

Wniosek

Czy ten poradnik stylizacji był pomocny? Właśnie dowiedzieliśmy się, jak nosić kombinezon na wesele, wybierając odpowiedni styl, kolor i dodatki, aby ubrać go zgodnie z weselnym dress codem.

Formalne wesela mogą mieć ciemne kombinezony, ciekawą biżuterię, szpilki i ozdobną kopertówkę. Możesz nawet narzucić marynarkę na swój kombinezon, aby uzyskać dodatkową klasę.

A na niezobowiązujące wesela dopuszczalne powinny być wzorzyste, a nawet nieco krótkie kombinezony z sandałami lub na płaskim obcasie. Mamy nadzieję, że to pomoże; daj nam znać, jak nosisz swój ślubny kombinezon.