Jak naładować piłkę do suszarki do wełny? 2 najlepsze sposoby!

Szukasz odpowiedzi, jak naładować kulę suszarki do wełny? Opowiem Ci kilka łatwych, możliwych do zastosowania i szybkich sposobów na odświeżenie kulek do suszenia wełny. Ale zanim ci to powiem, przedstawię krótki przegląd tego, czym są kule suszące i do czego są używane. Czym są kule suszące i jak działają?

Kulki do suszenia są wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, guma i wełna. Podstawowy cel tych piłek jest prosty. Przeznaczone są do pracy z ubraniami i trzymania ich osobno podczas suszenia. W ten sposób twoje ubrania nie szarpią się i nie zwijają się ze sobą.

Dzięki temu łatwo je wyjąć z suszarki i złożyć. Ponadto rzadsze szarpanie oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz mieć mniej zmarszczek niż wcześniej. Kulki do suszenia wełny są najlepszym wyborem do pochłaniania wilgoci i skrócenia czasu suszenia o około 25%. Kulki te zatrzymują ciepło w swoich ciałach, dzięki czemu skracają czas suszenia ubrań. Oprócz tych wszystkich fantastycznych funkcji kulek do suszenia, pomagają one również skrócić czas prania. Wszyscy chcemy robić swoje rzeczy tak szybko, jak to możliwe. Użycie wełnianych kulek jako przedmiotu do prania jest niesamowite i oszczędza czas.

Dlaczego ładowanie wełnianych kulek jest ważne?

Ładowanie kulek suszarki do wełny jest łatwe, ale niezbędne, ponieważ kulki stają się kruche i twarde przy nadmiernym użytkowaniu. I jak odświeżamy nasze telefony, a nawet siebie podczas wycieczki lub aktywności sportowej. Kulki wełniane również muszą być doładowywane, aby zwiększyć ich wydajność.

Kiedy trzeba naładować wełniane kulki?

Nie ma konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Czujesz jednak, że czas schnięcia wydłużył się o około 10-25% więcej niż wcześniej. Lub minęło 4-6 miesięcy odkąd używasz kulek, a one wyglądają na kruche i przypalone. Następnie naładuj je, ponieważ nie trzeba ich wymieniać przed 1000 wsadów prania. Wszyscy potrzebujemy lat, aby używać naszych suszarek i kulek suszących do tak dużego obciążenia.

Sposoby ładowania kulek do suszenia wełny

W tej środkowej części naszego artykułu zebraliśmy kilka łatwych do zrozumienia metod, które odpowiedzą na Twoje pytanie, jak naładować kulę suszarki do wełny.

#1. Naładuj przez moczenie w wodzie

Po użyciu piłek przez sześć miesięcy lub dłużej, poczujesz, że potrzebują dawki, aby naładować swoją wydajność pracy. Ta prosta praktyka pomoże ci to zrobić. Weź miskę i napełnij ją ciepłą wodą. Kulki moczyć przez około 20-30 minut. Możesz również wlać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, aby uzyskać przyjemny zapach w kulkach, które przeniosą się również na twoje ubrania.

#2. Umyj i wysusz kulki

Pomogłoby, gdybyś miał kilka par starych skarpet i możesz nie wymyślić metody recyklingu, aby ich użyć. Mamy cię w zasięgu ręki. Weź wąż i włóż do środka kulkę. Następnie zawiąż otwór. Zrób to dla wszystkich kulek i wrzuć je do pralki. Uruchom pralkę na ustawieniach gorącej wody, aby kulki mogły wchłonąć dużą ilość ciepła i wilgoci. Po zakończeniu prania wysusz chmiel w suszarce. Nie zaleca się suszenia piłek ubraniami, ponieważ wełna jest bardzo wydajna i chłonie wodę. Suszenie ich razem z ubraniami wydłuży czas suszenia niż wcześniej.

Jak dodać zapach do kulek?

Kulki do suszenia są całkowicie naturalne i wolne od chemii. Ale jeśli chcesz dodać przyjemny zapach swoim ubraniom. Polej kulki kilkoma kroplami ulubionego olejku eterycznego. Możesz również mieszać różne olejki, takie jak cytrynowy i pomarańczowy lub dowolny inny.

Dlaczego warto wybrać wełniane kule do suszenia?

Powód, dla którego powinieneś wybrać wełniane kulki zamiast plastikowych i gumowych, jest oczywisty. Wełna to naturalny materiał, który wytwarzamy z owczego włosia. Całkowicie naturalne rzeczy ulegają biodegradacji, a cały świat stara się przejść na materiały, które można poddać recyklingowi. Wełniane kulki to błogosławieństwo dla nas wszystkich. Są wielokrotnego użytku, lekkie i trwałe.

Kulki do suszenia wełny są pomocne w usuwaniu elektryzowania się z ubrań. Musisz przypiąć agrafkę do jednej z kulek przed włożeniem jej do suszarki. Metalowa szpilka zakłóci cały prąd statyczny. Co więcej, nadmierne wysuszenie jest ważnym powodem, dla którego wewnątrz ubrania wytwarzają się ładunki elektrostatyczne. Dlatego należy zachować ostrożność i zdjąć ubrania zaraz po zakończeniu cyklu suszenia. Oto jak używać kulek do suszenia wełny.

To okładka

Rozwiązanie twojego problemu, jak naładować kulę suszarki do wełny, nie jest wielkim problemem. Teraz możesz naładować i odświeżyć zużyte kulki suszarki. Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiem, jak podłączyć pralkę i suszarkę i dlaczego moja suszarka schnie tak długo.