Jak nagrzewa się suszarka? Niesamowite fakty, które musisz wiedzieć!

Jak nagrzewa się suszarka? Jego temperatura może wzrosnąć, sto siedemdziesiąt sześć stopni Fahrenheita. W takim przypadku większość suszarek ma średnią temperaturę od temperatury pokojowej do stu trzydziestu pięciu stopni Fahrenheita.

Jeśli weźmiesz pod uwagę różne cykle, a cykl kłaczków jest wykluczony, suszarka ma temperaturę od stu dwudziestu pięciu stopni Fahrenheita & sto trzydzieści pięć stopni Fahrenheita.

Suszarka, która osiąga wyższą temperaturę, usuwa bakterie i zarazki z odzieży. Pamiętaj jednak, że suszarki różnią się temperaturą i nigdy nie są takie same. Suszarka rzeczywiście suszy odzież i ogrzewa ją grzałką. Podrzuca również sukienkę, dlatego pojawia się dźwięk stukania. Po prostu zbadaj ciepło suszarki i odkryj, jak wpływa na sukienkę.

Sposób działania suszarki

Jak więc nagrzewa się suszarka? Suszarka wykorzystuje ciepło, powietrze i ruch podczas suszenia odzieży. Suszarka do ubrań emituje ciepło z ogrzewaniem, które znajduje się pod komorą suszarniczą. Jego element grzejny jest wykonany z metalowych cewek, podczas gdy ogrzewa powietrze w komorze suszącej. Suszarka elektryczna działa podobnie z piekarnikiem wykorzystującym metalowe cewki. Suszarka gazowa wykorzystuje również światło pilotujące do ogrzewania powietrza w komorze suszącej.

Suszarka nagrzewa się, ponieważ wytwarza więcej ciepła za pomocą elementów grzejnych. Dlatego suszarka posiada termostat, który najlepiej reguluje temperaturę. Suszarka wykorzystuje ciepło i powietrze podczas suszenia i usuwania cząstek wody. Usunięta woda jest przekształcana z wody. Następnie zamienia się w parę wodną. Efekty przewracania powodują, że powietrze przepływa przez każdy element odzieży. A połączenie ruchu, ciepła i powietrza może wysuszyć ubrania. Dlaczego Twoja suszarka nie działa, rozwiązania problemów.

Jak nagrzewa się Twoja suszarka?

Temperatura suszarki różni się w zależności od ustawień. Większość suszarek ma kilka zestawów, które odpowiadają na różne potrzeby suszenia. Te trzy ustawienia to delikatny, standardowy i puszysty. I zmieniają sposób suszenia ubrań. Ustawienie typu puch nie wykorzystuje ciepła ani niewielkiej ilości ciepła, co zapobiega marszczeniu się i spulchnianiu odzieży. Metka odzieżowa poleca zestaw, w którym należy go wysuszyć.

W tym przypadku postępuj zgodnie z kilkoma prostymi zasadami. Ustawienie standardowe jest odpowiednie dla spodni dresowych, dżinsów, prześcieradeł, ręczników i koców. Delikatne ustawienie nadaje się również do odzieży z bawełny, sztucznego jedwabiu i jedwabiu. Inne suszarki mają również ustawienia typu trwałego prasowania, idealne do suszenia zwykłej odzieży, takiej jak bluzy, koszule i płaszcze. Skorzystaj z termometru, gdy jesteś ciekawy, jak gorąca jest suszarka w każdym ustawieniu, ponieważ może to pomóc w narysowaniu odczytu w temperaturze. Jeśli jest powyżej stu pięćdziesięciu stopni Fahrenheita, suszarka może wydawać się przegrzana.

Suszarka do dezynfekcji termicznej odzieży

Używaj suszarki do suszenia ubrań, a nie tylko pozwól im wyschnąć na powietrzu. Suszarka może wyeliminować bakterie, kurz i szkodliwe rzeczy z odzieży. Użyj suszarki, aby usunąć te zanieczyszczenia, jednocześnie poprawiając zdrowie i zapobiegając zużyciu odzieży i; łza. Suszarka usuwa pluskwy, roztocza, zarazki, & bakteria.

#1. Pluskwy

Pluskwy to zwierzęta, które mogą przetrwać kilka warunków, a także szybko się rozmnażać. Tylko pojedyncza pluskwa domowa może spowodować plagę w domu. Chodzi o to, że suszarka pomaga uniknąć tego problemu. Usuń pluskwy w suszarce, która osiąga sto dwadzieścia stopni Fahrenheita. Nie przekraczaj tej temperatury jak trzydzieści minut, bo zabije to dorosłe pluskwy. Eliminacja tych jaj wymaga godziny, ponieważ najlepiej radzą sobie w trudniejszych warunkach.

#2. Bakterie i zarazki

Usuń bakterie i zarazki, gdy podkręcisz ciepło i ugotujesz je z ubrania. Wiele bakterii może całkowicie wyginąć w suszarce, która osiąga temperatury powyżej stu trzydziestu stopni Fahrenheita, ponieważ przez długi czas nie radziły sobie z wysokimi temperaturami. Przedłuż sezon suszenia, aby wyeliminować więcej bakterii i przetrwać wysoką temperaturę przez długi czas. Ustaw suszarkę na sto czterdzieści dziewięć stopni Fahrenheita, aby zabić bakterie. Żywe organizmy i bakterie umrą w tym środowisku.

#3. Roztocza

Te roztocza mogą powodować kilka problemów zdrowotnych; i otocz swoje szaty, jeśli jest ich wiele. Wiele suszarek jest wyposażonych w ustawienia ogrzewania, które eliminują roztocza z sukienki. Ma sto trzydzieści pięć stopni Fahrenheita, które usuwają roztocza z sukienki. Co więcej, suszarka pomaga w dezynfekcji odzieży, ale nie jest zbytnio zależna od suszarki. W ten sposób Twoje ubrania pozostaną czyste i odkażone.

Możliwość przegrzania suszarki

Ustaw suszarkę z nieodpowiednimi ustawieniami temperatury, aby mogła prawidłowo obsługiwać ciepło. Przegrzanie w suszarce powoduje uszkodzenia i kurczenie się odzieży. Suszarka może się przegrzać, ale prosta naprawa spowoduje wadliwy termostat, uszkodzenie ogrzewania i zablokowanie przepływu powietrza.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak nagrzewa się suszarka. Wiedz, że suszarka ma różne ustawienia temperatury w zależności od modelu. Przeciętna suszarka nagrzewa się w zakresie stu dwudziestu pięciu i stu czterdziestu stopni Fahrenheita. Suszyć ubrania w zakresie temperatur, aby nie napotkać problemów. Tak więc odzież jest do przyjęcia. Jeśli sukienka kurczy się lub jest uszkodzona, sprawdź, czy suszarka jest gorąca. Dlatego pamiętaj o tych wszystkich cennych informacjach podczas korzystania z suszarki! Możesz również zainteresować się tym, jak obkurczać dżinsy bez suszarki i jak naprawić suszarkę, która się nie obraca.