Jak mocny jest materac puszysty: czy jest dla Ciebie najlepszy?

Odpowiedź na to, jak twardy jest materac Puffy, jest średnio twardy, więc jest idealny dla wszystkich śpiących. Ale ponieważ Puffy ma trzy modele materacy, omówimy ogólny styl każdego rodzaju. Co więcej, zarobisz, jeśli ten materac z czasem zmięknie.

Zalecamy szybkie przeczytanie naszego artykułu dotyczącego tego, jak długo materac Puffy ma się rozszerzać. Dobrze jest wiedzieć, czego się spodziewać po pojawieniu się nowego łóżka w pudełku. W końcu najlepiej byłoby, gdybyś pozwolił jej się napompować i powrócić do swojego autentycznego wyglądu i kształtu.

Jak mocny jest materac puszysty: czy jest dla Ciebie najlepszy?

Jaka jest twardość materaca puchowego?

Materac Puffy jest średnio twardy, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania. Na przykład osoby śpiące na boku mogą nadal uzyskać pewną miękkość, aby odciążyć barki i biodra, podczas gdy osoby śpiące na plecach i brzuchu mogą nadal korzystać z twardej powierzchni do spania, aby kręgosłup był neutralny. Ale w porównaniu z innymi materacami, materac Puffy jest dostępny tylko w jednym poziomie twardości i nie można dodawać innych warstw, aby był twardszy lub bardziej miękki.

Jak ocenia się materac Puffy?

Materac Puffy to materac piankowy z pamięcią kształtu o twardości od 6 do 8. Oznacza to, że jest średnio twardy i nigdy nie jest zbyt miękki ani twardy. Jeśli nadal nie wiesz, jak działa skala twardości, mamy bardziej szczegółowy przewodnik dotyczący wyboru twardości materaca.

Różne typy ciała i pozycje do spania wymagają różnych poziomów twardości, aby zapewnić osobie komfort i wsparcie. Ale ogólnie rzecz biorąc, średnio twarde łóżko byłoby idealne, jeśli chcesz kupić materac na ślepo, ponieważ pasuje do większości osób śpiących. Wypróbuj nasz osobny artykuł, który omawia wszystko, co musisz wiedzieć o średnio twardym łóżku, jeśli masz zamiar kupić materac Puffy.

Który materac jest twardszy, Puffy czy Puffy Lux?

Materac Puffy jest twardszy niż materac Puffy Lux. Ten pierwszy ma ocenę 6 do 8 w skali jędrności, podczas gdy Puffy Lux to łóżko hybrydowe ocenione na 5 do 7 i jest bardziej średnio miękkie niż średnio twarde. Dlatego osoby śpiące na boku i lekkie osoby czułyby się bardziej komfortowo z Puffy Lux.

Należy oczekiwać, że Puffy Lux będzie bardziej miękki niż materac Puffy, ponieważ jest to hybryda. System spiral dodaje miękkości łóżka. Co więcej, ma pluszową warstwę wierzchnią i warstwę komfortu przejścia o dużej gęstości niż materac Puffy, który jest tylko pięć warstw i dwa cale cieńszy niż Puffy Lux.

Czy materac Puffy staje się bardziej miękki?

Materac Puffy staje się bardziej miękki w tym sensie, że z czasem będzie się czuł bardziej komfortowo i konturowo. Nie oznacza to, że się zużywa i traci swoją strukturę, ale jest to piankowe łóżko z pamięcią kształtu, które przechodzi i kończy okres docierania. Ponadto pamiętaj, że wszyscy mamy okres przystosowania się do nowego łóżka.

Ponieważ nowo otwarty materac Puffy jest sztywny, możesz ulec pokusie, aby natychmiast go zwrócić. Jednak Puffy zaleca wypróbowanie go przez co najmniej 30 nocy i umożliwienie dopasowania materaca, aby uzyskać jego prawdziwy wygląd i kształt. A jeśli łóżko nadal będzie niewygodne, masz 101 nocy na rozważenie zwrotu materaca Puffy.

Jak szybko włamać się do materaca Puffy?

 • Pozwól piance rozciągnąć się, obciążając ją, umieszczając książki na materacu lub nawet czołgając się wokół niego
 • Pianka pamięci jest wrażliwa na temperaturę i możesz przyspieszyć okres docierania, ogrzając pomieszczenie
 • Możesz używać materaca Puffy, gdy tylko skończy się on rozszerzać po dwóch godzinach, ponieważ ciągłe używanie to doskonały sposób na włamanie się do nowego łóżka
 • Jak gruby jest puffy Royal Materac?

  Puffy ma również inne łóżko hybrydowe i jest to Puffy Royal. Ma 14 cali grubości, dzięki czemu jest grubszy niż materac Puffy Lux i Puffy. Puffy Royal jest również najbardziej miękkim materacem Puffy, ponieważ jest wyjątkowo miękki w porównaniu ze średnio twardym materacem Puffy i średnio miękkim materacem Puffy Lux.

  Czy materac Puffy Royal jest tego wart?

  Puffy Royal to najdroższy model firmy Puffy, którego cena wywoławcza wynosi 1649 USD. Jednak jest to warte swojej ceny, ponieważ dostaniesz trwałe łóżko hybrydowe, które zapewni Ci bezbolesność i chłód. Funkcje ekskluzywne dla Puffy Royal obejmują półtoracalową warstwę chłodzącą i markową technologię Cloud Air, która rozwiązuje problem zatrzymywania ciepła, zapewniając jednocześnie pięć stref wsparcia dla różnych obszarów ciała.

  Czy możesz odwrócić puszysty materac?

  Nie można odwrócić materaca Puffy, ponieważ Puffy zaprojektował go tak, aby był łatwy w utrzymaniu, ale trwały. Posiada wyznaczone warstwy z każdej strony, a obracanie łóżka nie jest nawet konieczne. Jeśli jednak interesują Cię materace składane, sprawdziliśmy najlepsze marki materacy dwustronnych, które możesz sprawdzić.

  Wniosek

  I to wszystko! Podsumowując, jak twardy jest materac Puffy, jest on średnio twardy z oceną od 6 do 8 w skali twardości. Oznacza to, że jest kompatybilny ze wszystkimi podkładami, chyba że potrzebujesz czegoś bardziej miękkiego lub twardszego z powodu innych zmiennych.

  Jeśli chcesz czegoś bardziej miękkiego, możesz wypróbować łóżka hybrydowe Puffy. Puffy Lux jest średnio pluszowy, a Puffy Royal jest najbardziej miękki. Mamy nadzieję, że ta recenzja była pomocna; możesz zostawić nam pytanie poniżej.