Jak mocny jest materac Casper: czy jest dla Ciebie najlepszy?

Dla tych, którzy zastanawiają się, jak twardy jest materac Casper, omówimy bardziej szczegółowo dotyk ich łóżek, ponieważ konstrukcja dyktuje, jak staje się średnio twardy. Zawsze pomocne jest zrozumienie twardości każdego materaca, który chcesz kupić, aby zapewnić dobre podparcie. A propos, jak dobrze znasz oceny jędrności?

Rozważ przeczytanie tego przewodnika na temat materaca ILD. W tym osobnym przewodniku dowiesz się więcej o tym, co producenci materacy mają na myśli, nazywając swoje łóżka miękkimi, średnimi lub twardymi.

Jak mocny jest materac Casper: czy jest dla Ciebie najlepszy?

Jaka jest twardość materaca Casper?

Materac Casper jest średnio twardy, co oznacza, że ​​nie jest ani zbyt miękki, ani zbyt sztywny. Jednak Casper oferuje różne modele, które różnią się ogólnym odczuciem, jakie mogą zapewnić śpiącemu. Przyjrzyjmy się najlepiej sprzedającym się modelom Casper Original i innym modelom materacy, aby określić, jak twardy jest materac Casper znacznie lepszy.

Czy Casper Original jest firmą?

Casper Original to materac o średniej twardości w skali twardości lub ma ocenę 5 na 10. Wykorzystuje trzy warstwy pianki, podczas gdy wersja Casper Original Hybrid ma warstwę podtrzymującą cewkę zamiast pianki. Niemniej jednak Casper Original Hybrid ma również średnie wrażenie, ale oczywiście zauważysz pewną sprężystość ze względu na cewki.

Warto również zauważyć, że Casper Original to strefowy materac piankowy. Pozwala to na ukierunkowanie wsparcia na całe ciało i utrzymanie neutralnego kręgosłupa. Ponadto w łóżku zastosowano bardziej miękką piankę wokół ramion i twardszą piankę w talii, dolnej części pleców i biodrach.

Czy materace Casper są twarde czy miękkie?

Materace Casper skłaniają się raczej w kierunku średnio twardych niż twardych lub miękkich. Na przykład użytkownicy opisują Casper Wave Hybrid jako średnio twardy lub 6,5 na 10 z bardziej miękkim odczuciem w okolicach ramion. W tym konkretnym modelu Casper wykorzystuje piankę poliuretanową z materiałem chłodzącym na górze, następnie naturalny lateks, strefową piankę z pamięcią kształtu, piankę poliuretanową z żelowymi kapsułkami, a na końcu bazę z pianki poliuretanowej z osłoniętymi sprężynami.

Kolejnym materacem Casper jest Casper Nova Hybrid, który użytkownicy opisują również jako środek w skali twardości. Jednak Casper opisuje Nova Hybrid jako swoje najbardziej pluszowe łóżko z aksamitnie miękką warstwą, tkaniną przypominającą poduszkę i 7 strefami ergonomicznymi. I wreszcie, materac Casper Element jest średnio twardy lub 6 na 10 użytkowników dzięki dwóm warstwom pianki poliuretanowej.

Interesuje Cię, z czego wykonane są materace Casper? Napisaliśmy dobrze zbadany przewodnik dotyczący ich materiałów, który możesz sprawdzić dla swojego spokoju.

Czy materace Casper są wystarczająco twarde?

Ogólnie rzecz biorąc, materace Casper są wystarczająco twarde, ponieważ marka zaprojektowała wszystkie swoje łóżka tak, aby wspierały i zmniejszały nacisk. Co więcej, użytkownicy zauważają, że materace Casper mają od 5 do 6,5 na 10 punktów w skali twardości, co oznacza, że ​​Casper jest średnio lub średnio twardy.

Pamiętaj, że niektóre materace Casper to również strefowe łóżka piankowe, w których niektóre obszary są bardziej miękkie dla amortyzacji, podczas gdy inne strefy są twardsze, aby utrzymać kręgosłup w jednej linii. Jeśli nie rozumiesz jeszcze skali i ocen twardości, wypróbuj ten kompletny przewodnik dotyczący wyboru twardości materaca.

Czy materac Casper staje się twardszy?

Materac Casper może być twardszy, w zależności od pozycji spania. Na przykład materac Casper Original wykorzystuje trzy strefy, w których strefa wokół ramion jest wykonana z bardziej miękkiej pianki, a obszar pod dolną częścią pleców, talią i biodrami jest twardszy. Środek warstwy przejściowej również wydaje się twardy, więc jeśli śpisz na plecach lub brzuchu, materac Casper może być twardszy, ale będzie bardziej miękki, jeśli śpisz na boku.

Czy musisz włamywać się do materaca Casper?

Podobnie jak w przypadku wszystkich łóżek piankowych, nowy materac Casper będzie wymagał włamania. Oznacza to, że nowy materac Casper będzie wymagał okresu przystosowania się, ponieważ przez pierwsze noce będzie on inny, a nawet zbyt twardy. Według Caspera trzeba czekać około 30 nocy.

Włamywanie się do materaca Casper polega w zasadzie na codziennym używaniu go do zmiękczania i rozluźniania materiałów. Firma zaleca również sprawdzenie orientacji nowego łóżka, gdzie logo Casper jest czytelne od dołu do góry i znajduje się po lewej stronie. Ponadto użyj mocnej i płaskiej podstawy, aby utrzymać nowy materac Casper.

Dlaczego mój materac Casper pachnie?

Materace Casper wykonane są z pianki syntetycznej, co oznacza, że ​​po rozpakowaniu będą pachnieć. Jednak nie ma się czym martwić, ponieważ pianki Casper posiadają certyfikat CertiPUR-US, który potwierdza, że ​​nie są toksyczne. Po prostu napowietrz nowy materac Casper, aby pozbyć się zapachu i przejdź po nim, aby jeszcze bardziej uwolnić nieprzyjemny zapach.

Wniosek

I to wszystko! Przypomnijmy, jak twardy jest materac Casper, prawie wszystkie łóżka mają średni dotyk. Mają jednak pluszowy materac, jakim jest Nova Hybrid.

Niemniej jednak średni dotyk materaca Casper jest idealny dla prawie wszystkich rodzajów podkładów. Możesz nawet wybrać ich łóżka ze strefowym podparciem, aby zmniejszyć nacisk na ramiona i utrzymać kręgosłup w jednej linii. Mamy nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na Twoje ciekawostki dotyczące twardości materacy Casper, ale zachęcamy do sprawdzania ich łóżek na ich stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej o ich konstrukcji.