Jak korzystać z suszarki z dyfuzorem? 5 prostych kroków!

Jak korzystać z suszarki z dyfuzorem? Podstawowe czynności obejmują mycie włosów, suszenie włosów ręcznikiem, czesanie włosów, suszenie włosów za pomocą dyfuzora do włosów i używanie go od nasady włosów.

Ułóż włosy na czubku dyfuzora i zgnij je do góry i do dołu. Zrób to samo, co suszarka, która suszy włosy w jeden z najczęstszych sposobów.

Jak korzystać z suszarki z dyfuzorem? 5 prostych kroków!

To utrzymuje włosy w pierwotnej strukturze podczas suszenia włosów i sprawia, że ​​są mniej podrażnione. Odwróć głowę do góry i rozprowadź włosy skierowane w dół, ponieważ pomaga to nadać im bogatą objętość podążając za korzeniami włosów. Ale moi przyjaciele, jest więcej rzeczy, o których powinniście wiedzieć, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Kroki korzystania z suszarki do włosów z dyfuzorem

Poniżej znajdują się podstawowe kroki korzystania z suszarki z dyfuzorem.

Krok 1. Mycie włosów

Umyj włosy, jeśli są tłuste lub brudne. Używaj wody, która zmiękcza włosy, zamiast je szamponem. Umyj go, ale użyj zwykłej odżywki i szamponu. Zmień odżywkę i szampon, aby jak najlepiej ograniczyć puszenie się włosów. Utrzymuj piękne i gładkie włosy, jeśli są suche. Jeśli chcesz, skorzystaj z naturalnych zabiegów, ale myj je raczej olejem niż mydłem. Szampon z siarczanem wysusza włosy i sprawia, że ​​są pofalowane i pozbawione życia. Więc lepiej ich unikaj.

Krok 2. Suszenie włosów ręcznikiem

Użyj dodatkowej koszulki i miękkiego ręcznika, jeśli chcesz wysuszyć włosy. Delikatnie wmasuj go we włosy. Spuść ewentualną wodę, ale nie skręcaj ani nie wykręcaj włosów ręcznikiem. Nigdy nie traktuj włosów tak mocno, ponieważ może to spowodować złamanie korzenia włosów i niewyraźny wygląd.

Krok 3. Czesanie włosów

Delikatnie rozplątuj, gdy myjesz włosy opuszkami palców i przed skręceniem lub wyprostowaniem loków. Rozczesywanie włosów może zmienić naturalne loki powodujące puszenie się włosów. Tak więc nawilż wysuszone loki i pomóż utrzymać ich formę, gdy wyschną. Zastosuj żel, odżywkę lub olejek do loków na falowane włosy. Owiń mokre włosy opuszkami palców, aby uzyskać każdy wzór loków, tak jak chcesz, ponieważ gwarantuje to, że Twoje włosy będą się kręcić tak samo i wyglądać na lśniące.

Krok 4. Rozpocznij suszenie włosów za pomocą dyfuzora do włosów

Podczas suszenia włosów zacznij używać dyfuzora. Zamocuj dyfuzor na końcu suszarki. Ustaw urządzenie na niską prędkość, wysokie, a nawet średnie ustawienia, ponieważ oznacza to, że suszenie włosów jest trudniejsze. Mimo to nie puszy się i nie wysycha. Przesuń głowę w lewo, aby rozpocząć. Umieść dyfuzor u nasady włosów. Trzymaj go w odpowiednim miejscu, aż odwodnisz pasemka. Następnie wysusz włosy wokół trzonu spiralnym ruchem. Delikatnie pocieraj włosy haczykami dyfuzora, aby uzyskać piękne skręty i loki oraz grubość.

Krok 5. Korzystanie z suszarki z dyfuzorem rozpoczynającej korzenie włosów

Użyj dyfuzora podczas masowania włosów zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż się przypalą. Użyj dyfuzora, aby nacisnąć w dół, aby mocno docisnąć skręty. Włosy pozostają w swojej naturalnej formie, nadając im potrzebnego sprężystości. Dostosuj ustawienia dyfuzora do włosów kręconych i naturalnych. Pozwól lokom i naturalnym włosom wyschnąć na powietrzu, jeśli uważasz, że dyfuzor sprawia, że ​​są jeszcze bardziej puszące. Sprawdź i zobacz, czy to poprawia wyniki.

Podnieś każdy kosmyk włosów pod spodem podczas suszenia dyfuzorem, ponieważ zapewnia to lepsze uniesienie loków do nasady włosów i zapobiega wilgotnym włosom, gdy ciągną je w dół i wysychają. Chwyć kilka części warstwy włosów i umieść je na dyfuzorze. Zrób to dokładnie po korzeniach włosów. Używaj rąk w minimalnym stopniu, gdy rozprowadzasz włosy. Dotknij włosów i poczekaj, aż się puszą. Uruchom również kontur loków i fal włosów. Wydaje się, że zależy to od tego, jak długo używasz dyfuzora. Trzymaj dłonie kilka centymetrów od włosów, aby osiągnąć lepsze rezultaty.

Kilka profesjonalnych wskazówek dotyczących korzystania z suszarki do włosów z dyfuzorem

Warto zapoznać się z kilkoma profesjonalnymi wskazówkami, jak korzystać z suszarki z dyfuzorem. Po pierwsze, rozczesz włosy, gdy są już mokre, aby przygotować się na wielki dzień. Bądź delikatny i przeprowadź grzebień z szerokimi zębami przez te zamki. Wysusz włosy i uwolnij je na przeciwległych końcach. Ale wtedy nie szczotkuj go tak bardzo. Owiń włosy miękką szmatką, t-shirtem i ręcznikiem z mikrofibry, wytrząsając i usuwając nadmiar wody.

Zacznij od czystych i suchych włosów i użyj grzebienia z szerokimi zębami, aby odciągnąć górną warstwę włosów. Pracuj nad dyfuzorem, aby był wystarczająco duży, aby pokryć odrosty i całą długość włosów. Odwróć głowę do góry i do dołu, aby ciepłe powietrze unosiło włosy i suszyło je. Osiągnij tę fryzurę, ale upewnij się, że jest sucha w osiemdziesięciu procentach. Rozpylaj przez kilka minut i dokończ ostateczny wydmuch. Możesz również przeczytać o tym, jak wyrzucić suszarkę do włosów.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak korzystać z suszarki z dyfuzorem, wykonując wymienione czynności. Pomaga również postępować zgodnie z profesjonalnymi wskazówkami dotyczącymi korzystania z suszarki z dyfuzorem. Każda fryzura, którą chcesz uzyskać, jest możliwa, ponieważ zajmuje tylko kilka minut. Kompletne i ostateczne wydmuchanie do wykonania. Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiem dlaczego moja suszarka przestała działać i co to jest koncentrator do suszarki.