Jak korzystać z podgrzewacza do wosku? 3 niesamowite typy!

Zastanawiasz się, jak korzystać z podgrzewacza do wosku? Przestań się zastanawiać i zacznij czytać ten artykuł. Aby rozpocząć, włącz podgrzewacz wosku i ustaw temperaturę na ustawienie maksymalne (102C). Odczekaj około dwudziestu minut, aż garnek się podgrzeje.

Następnie ustaw tarczę na około 70 stopni Fahrenheita i zostaw ją tam. Rozpocznij wirowanie wosku na zewnętrznej krawędzi doniczki, aby zaczął ponownie nagrzewać wosk żywiczny pośrodku.

Jak korzystać z podgrzewacza do wosku? 3 niesamowite typy!

Można dodać więcej perełek wosku do obszaru, aby znacznie zamrozić wosk. Mieszaj każdą chwilę, aż blok wosku w środku całkowicie się rozpuści. W zależności od reakcji wosku może być konieczna zmiana temperatury w ciągu dnia. Gdy wosk jest gotowy do użycia, powinien poruszać się jak miód. Wyłącz teraz pokrętło i wyłącz garnek, gdy skończysz na jeden dzień. Następnie dokładnie przykryj wosk, przykryj brzeg i gotowe! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co to jest podgrzewacz do wosku?

Podgrzewacz do wosku wydaje się być maszyną, która wypala twardy lub miękki wosk i utrzymuje go w odpowiedniej temperaturze do aplikacji. Każdy terapeuta estetyczny i przenośny, który chce świadczyć usługi wysokiej jakości, musi mieć grzałkę; jakikolwiek inny sprzęt lub techniki podgrzewania wosku będą mniej niż optymalne. Eksperci mogą wybierać spośród różnych podgrzewaczy do wosku w zależności od rodzaju wosku, z którym będą pracować, a także liczby klientów, których będą obsługiwać, a Beauty Image ma wybór urządzeń, które ładnie pasują do rachunku.

Jak działa podgrzewacz do wosku?

Większość podgrzewaczy do wosku zawiera przełącznik „On/Off”, żarówkę, która wskazuje, kiedy garnek się nagrzewa, oraz miernik, który pokazuje intensywność ciepła. W przeciwieństwie do wielu innych podgrzewaczy do wosku, mają wyświetlacz miernika temperatury. Jest to cenna funkcja, ponieważ będziesz w stanie zobaczyć dokładną temperaturę naczynia z woskiem.

Jak używać różnych typów podgrzewaczy do wosku?

Podgrzewacze do wosku mają trzy różne typy: podgrzewacze rolkowe, podgrzewacze Combo i europejskie podgrzewacze do wosku. Poniżej przedstawiamy cechy i zasadę działania takich podgrzewaczy, co również pomaga w nauce obsługi podgrzewacza do wosku.

#1. Podgrzewacze wosku roll-on

To poręczne narzędzie idealnie nadaje się do nakładania miękkiego wosku bezpośrednio na skórę. To łatwy, szybki i wydajny system woskowania, który nie robi bałaganu. Obsługa tego urządzenia jest stosunkowo prosta. Podłączyć przewód wlotowy aplikatora do wylotu. Następnie zdejmij nasadkę i nałóż Beauty Image Roll-on. Eksperci sugerują, aby używać na tym urządzeniu tylko rolek Beauty Image, ponieważ zostało ono opracowane dla nich, a wszelkie różnice w dostawcy mogą powodować problemy.

Upewnij się, że rolka jest dobrze umieszczona w urządzeniach i odpowiednio dopasowana. Wosk będzie gotowy w 30 minut, jeśli będziesz czekać tak długo. Po tym czasie odłącz aplikator; nigdy nie należy go używać, gdy jest podłączony. Nawet w przypadku większości operacji woskowania, do 30 minut to wystarczający czas, aby wosk osiągnął optymalną temperaturę. Jeśli po tym czasie musisz użyć aplikatora, włóż go z powrotem do gniazdka i podgrzewaj przez 10 minut. Podczas korzystania z rozgrzanego aplikatora nie odłączaj roll-on! Zrobi się chłodno.

#2. Podgrzewacz do wosku Combo

Beauty Image stworzyło idealny ocieplacz. To wielofunkcyjne urządzenie pozwala na jednoczesne przygotowanie wielu rodzajów wosku. Jeden miękki wosk i trzy kulki można podgrzewać jednocześnie i osobno. Pierwszym krokiem w korzystaniu z tego grzejnika jest podłączenie go do źródła zasilania. Wskaźnik świetlny z boku może zostać włączony, podobnie jak inne podgrzewacze do wosku.

Po prostu włóż roll-ony do szczeliny i pozwól im się nagrzać przez około trzydzieści minut. Możesz wyjąć je z przestrzeni i umieścić w plastikowym pojemniku do leczenia po podgrzaniu. Umieść miękką puszkę z woskiem prosto w garnku i przekręć regulator temperatury na najwyższe ustawienie, aby ją podgrzać. Odczekaj około 20 minut, aby puszka się nagrzała. Ustaw tarczę w pozycji środkowej, aby wosk był podgrzany.

#3. Europejski podgrzewacz do wosku

Grzejniki woskowe z Europy to tradycyjne grzejniki. Są proste i łatwe w użyciu, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego salonu. Takie poręczne gadżety potrafią podgrzewać miękki i twardy wosk oraz utrzymywać je w odpowiedniej temperaturze do aplikacji. Części i wskazówki dotyczące europejskiego podgrzewacza do wosku o pojemności 2,1 galona są stosunkowo identyczne jak w przypadku klasycznego europejskiego podgrzewacza do wosku. Ich istotnym wyróżnikiem jest to, że potrafią rozgrzać większe ilości wosku na raz, co idealnie sprawdza się w ruchliwych salonach. Aby użyć grzałki, przekręć pokrętło termostatu na najwyższe ustawienie i odczekaj piętnaście minut w przypadku miękkiego wosku lub 25 minut w przypadku twardego wosku, aby uzyskać odpowiedni poziom i temperaturę. Pamiętaj, aby przekręcić tarczę do połowy w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wosk był rozgrzany podczas pracy z nim. Możesz również przeczytać o wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa nagrzewnicy propanowej.

To okładka!

Cieszymy się, że nauczyłeś się korzystać z podgrzewacza do wosku. Te grzałki są łatwe w użyciu, a te grzałki mają trzy typy codziennego użytku, które można wykorzystać do stopienia twardego i miękkiego wosku. Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak ustawić termostat grzejnika i jak wymienić element grzejnika wody. Dziękuję, przyjaciele, za bycie z nami.