Jak edytować imię i nazwisko na Gofundme Donation? Najłatwiejszy sposób!

Czy chcesz wiedzieć, jak edytować nazwę darowizny GoFundMe? Nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ ten artykuł pokaże Ci szybki i łatwy proces, który właśnie to zrobi. W GoFundMe łatwo jest wprowadzić zmiany, gdy na przeszkodzie staną nieprzewidziane okoliczności. Zdarza się to często w przypadku platform używanych do przelewów i zbierania pieniędzy.

Czy chcesz również wiedzieć, jak uruchomić GoFundMe? Nie martw się, ponieważ mamy to również w tym artykule. Ułatwiliśmy zrozumienie, przełamaliśmy oczekiwania i krok po kroku, co możesz zrobić z GoFundMe. Z tego artykułu można się dowiedzieć o wiele więcej, więc przejdźmy dalej!

Jak edytować imię i nazwisko na Gofundme Donation? Najłatwiejszy sposób!

Co to jest Gofundme?

Jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na zebranie funduszy na projekt lub cokolwiek, potrzebujesz GoFundMe. Działa to również dla tych, którzy chcą po prostu zebrać pieniądze dla swojej rodziny, przyjaciół lub dla siebie. Każdy może przekazać darowiznę na Twoje GoFundMe i wierz lub nie, tak się dzieje i nikt nie myśli o tym dziwnie. Możesz nawet założyć GoFundMe dla kogoś, kogo nie znasz osobiście, a dzieje się tak często w przypadku osób mających wpływ w mediach społecznościowych i innych osób, które poznały się przez Internet lub są znane z powodu waśni wirusowych.

Oczywiście istnieje wiele powodów, dla których ktoś może założyć GoFundMe dla kogoś, kogo nie zna, ale teraz tak się dzieje. Czym więc jest GoFundMe? Jest to platforma internetowa, na której ludzie, a raczej nieznajomi, mogą przekazywać darowizny. Zakładając GoFundMe, musisz opowiedzieć swoją historię na stronie darowizny. Otrzymasz miejsce, w którym możesz opowiedzieć swoją historię na swoim GoFundMe, co może dać ludziom wyobrażenie o tym, co chcieliby sfinansować. Następnie możesz opowiedzieć o swoim celu dla GoFundMe, aby wszyscy wiedzieli, jakie są dotychczasowe postępy. Nawet jeśli nie osiągniesz swojego celu, nadal możesz wypłacić darowizny.

Jak wypłacić pieniądze z Gofundme

Aby odebrać środki ze swojego GoFundMe, potrzebujesz konta bankowego. Nie, nie akceptują PayPal ani żadnej innej platformy do przesyłania pieniędzy online. Aby wypłacić środki z GoFundMe, musisz założyć oficjalne konto bankowe. Oto kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jeśli chodzi o wypłatę.

#1. Szczegóły konta bankowego

Aby wypłacić środki z GoFundMe, musisz podać informacje o swoich danych bankowych. W niektórych przypadkach, gdy np. ktoś inny został wysłany przez właściciela rachunku bankowego do dokonania wypłaty w jego miejsce, należy przedstawić dokumenty. Wszelkie uzasadnione dowody, że rzeczywiście zostały wysłane przez prawowitego właściciela konta GoFundMe. Będzie to zawierać kilka zdjęć do dowodu tożsamości, podpisany wyciąg bankowy lub podpisany list.

#2. Wycofaj się wcześniej niż to konieczne

W przypadku wypłaty środków z GoFundMe należy zweryfikować wypłaty na tydzień przed otrzymaniem środków. Czas oczekiwania na otrzymanie wypłat trwa średnio około 2-5 dni roboczych przed dotarciem na konto bankowe.

#3. Zasada 90 dni

Ktoś przekazał pierwszą darowiznę na Twoje GoFundMe. Gratulacje! Będziesz musiał oznaczyć ten dzień, ponieważ jest to niezbędne, gdy chcesz wypłacić swoje środki. Twoje wypłaty muszą zostać zweryfikowane w ciągu 90 dni od pierwszej darowizny. Jest to procedura bezpieczeństwa, dzięki której darowizny na nieaktywne lub porzucone konto nie pójdą na marne. Po 90 dniach i braku weryfikacji wypłat prezenty zostaną odesłane do odpowiednich darczyńców. Ponieważ potwierdzenie wypłaty również zajmuje trochę czasu, nie zaleca się robienia tego w okolicach 90. dnia.

#4. Nadal możesz wypłacić ponownie

Po dokonaniu wypłaty i otrzymaniu środków możesz w przyszłości ponownie wypłacić pieniądze z tego samego GoFundMe. Oznacza to, że nadal możesz otrzymywać darowizny ze swojego konta. Tak długo, jak będziesz aktywny i aktualizujesz swoje konto. Możesz nawet wybrać częstotliwość przyjmowania darowizn. W ustawieniach możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać je codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Jak edytować swoje imię i nazwisko w ramach darowizny Gofundme

Jak więc edytować nazwę darowizny GoFundMe? Wysyłając darowizny, będziesz musiał podać imię i nazwisko. Jeśli popełniłeś błąd lub musisz zmienić imię, nie martw się, ponieważ nadal możesz to zmienić, nawet po dokonaniu wpłaty. W kolejnych akapitach dowiesz się, jak edytować tytuł darowizny GoFundMe.

Przejdź do strony logowania lub logowania do GoFundMe. W prawym górnym rogu strony kliknij trzy widoczne wiersze. Następnie rozwinie się menu i będziesz musiał wybrać „wpłacone darowizny”. Następnie możesz przeglądać przekazaną darowiznę, którą chcesz edytować. Po znalezieniu wybierz „zarządzaj” poniżej. Znajdź „wyświetlaną nazwę i komentarz”, aby wprowadzić żądane zmiany. Zapisz zmiany po zakończeniu edycji. Dowiedz się więcej o zmianie imienia i nazwiska przy darowiźnie.

To okładka!

Wiesz już, jak działa GoFundMe, w czym może Ci pomóc i jak edytować nazwę darowizny GoFundMe. Mamy nadzieję, że ten artykuł ułatwił Ci rozwiązanie problemu i lepsze zrozumienie GoFundMe. Dziękujemy za przeczytanie! Wydaje mi się, że warto przeczytać o tym, jak umieścić przycisk darowizny na swojej stronie internetowej i jak zbudować pudełko na darowiznę.