Jak duży jest materac dmuchany w rozmiarze queen. Najlepszy przewodnik

Odpowiedź na pytanie, jak duży jest dmuchany materac typu queen size ma wymiary 60 na 80 cali. Zwróć uwagę, że są to standardowe wymiary, a niektóre marki mogą używać innego rozmiaru. Pamiętaj, aby sprawdzić rzeczywisty wymiar swojego łóżka, aby uniknąć problemów przy zakupie pokrowców i nakładek.

Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego o materacach typu Queen Air, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chodzi o dmuchane materace, musisz znać rozmiary, aby wiedzieć, czego się spodziewać po ich napompowaniu lub opróżnieniu. Ale jeśli nie masz pewności, co masz, zawsze możesz zmierzyć materac, który masz w domu.

Jak duży jest materac dmuchany w rozmiarze queen. Najlepszy przewodnik

Jakie są wymiary materaca dmuchanego w rozmiarze queen?

Wymiary materaca dmuchanego typu queen-size nie różnią się od standardowego materaca typu queen-size z pianki. Możesz oczekiwać, że będzie to 60 na 80 cali, ale niektórzy producenci mogą mieć pewne odchylenia w tym rozmiarze. Najlepiej jest sprawdzić dokładne wymiary dmuchanego materaca typu queen-size, aby uniknąć problemów z ramą lub akcesoriami.

Czy materac dmuchany w rozmiarze queen jest dla Ciebie?

Wszystkie typy śpiących i właścicieli domów mogą używać materaca dmuchanego typu queen size, ponieważ jego rozmiar nie ogranicza ani nie wymaga przestrzeni. Każdy produkt jest inny, więc możesz wziąć pod uwagę jakość materiałów i nośność materaca, aby dowiedzieć się, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Na koniec upewnij się, że Twój pokój będzie mógł wygodnie pomieścić materac dmuchany typu queen-size.

Królowa kontra bliźniak vs pełna kontra król

Jak wypada dmuchany materac typu queen-size w porównaniu z innymi rozmiarami dmuchanych materacy? Najmniejsze łóżko, jakie możesz dostać, to podwójne łóżko, więc jest idealne, jeśli masz ograniczoną przestrzeń lub chcesz zabrać materac na kemping i inne zajęcia. Jego wymiary to 39 na 75 cali, więc jeśli chcesz czegoś większego, możesz zdecydować się na pełnowymiarowy dmuchany materac.

Ma wymiary 54 na 74 cale, co może być alternatywą, jeśli nie masz miejsca na łóżko typu queen-size. A jeśli chcesz pozwolić sobie na coś przestronnego, dmuchany materac typu king size ma wymiary 76 na 80 cali. Nie jest to typowy rozmiar łóżka powietrznego, ponieważ jego napompowanie może być trudne, ale możesz sprawdzić, czy oferują go sprzedawcy.

Czy materac dmuchany w rozmiarze queen pasuje do namiotu dla 4 osób?

Podwójny dmuchany materac to prawdopodobnie najwygodniejszy rozmiar, jaki można zabrać w podróż. Jednak ci, którzy chcą dzielić namiot, powinni dostać coś większego. Czy nadmuchiwane łóżko typu queen-size będzie odpowiednie w namiocie 4-osobowym?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​materac dmuchany typu queen-size sprawdza się dobrze w tej sytuacji. Pamiętaj, że namiot dla 4 osób ma zazwyczaj 60 stóp kwadratowych podłogi, na której można wygodnie zmieścić łóżko typu queen-size. Następnym razem, gdy wybierzesz się na kemping z przyjaciółmi lub rodziną, czteroosobowa grupa może skorzystać z dmuchanego łóżka typu queen-size.

Ile funtów wytrzyma materac dmuchany w rozmiarze Queen?

Jak pokrótce wspomniano wcześniej, sam rozmiar materaca dmuchanego typu queen-size nie wystarczy do rozważenia, jeśli planujesz go kupić. Chcesz również wziąć pod uwagę jego nośność, aby zapewnić Ci wygodę, a sam materac nie ulegnie uszkodzeniu i nie opróżni się podczas użytkowania. Łóżko typu queen-size ma pojemność od 500 do 600 funtów, dzięki czemu jest przydatne nawet dla dwóch osób.

Obciążalność materacy podwójnych i pełnopowietrznych

Jeśli chodzi o mniejsze dmuchane materace, podwójne łóżko może pomieścić do 300 funtów, podczas gdy pełnowymiarowe ma pojemność 400 funtów lub więcej. Musisz pamiętać, że są to średnie obciążenia każdego rozmiaru łóżka powietrznego, więc możesz zdecydować, czy możesz dzielić łóżko powietrzne. Jeśli bliźniak może pomieścić do 300 funtów, może być dzielony przez dwa podkłady ważące 150 funtów, a nie dwa podkłady o masie 300 funtów.

A co z konstrukcją dmuchanego materaca? Twoje łóżko typu queen-size może wykorzystywać system cewek, belki powietrzne lub komory. Jeśli Twój materac wspomniał również, że jest to model o wysokim profilu, możesz oczekiwać, że będzie miał większą nośność.

Jaki jest najmniejszy dmuchany materac?

Podwójny dmuchany materac ma najmniejsze wymiary spośród różnych rozmiarów dmuchanych materacy. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do podróży lub osób mieszkających w małym mieszkaniu. Jednak niektórzy producenci mogą oferować nawet mniejsze wymiary, niż można się spodziewać po bliźniaku.

Na przykład niektóre marki mają wąskie nadmuchiwane materace, które można łatwo zmieścić w samochodzie lub SUV-ie. Ze względu na mniejszy rozmiar powinny być łatwe do nadmuchania i opróżnienia nawet bez pompy. Lub, jeśli masz dziecko, może ono używać podwójnego dmuchanego materaca jako własnego łóżka, dopóki nie będzie mogło przejść na pełnowymiarowe.

Wniosek

Szukasz dmuchanego materaca? Jeśli wiesz, jak duży jest dmuchany materac w rozmiarze queen, może on być właśnie dla Ciebie! To dmuchane łóżko ma takie same wymiary, jak inne materace typu queen, czyli 60 na 80 cali.

Zwykle ma udźwig od 500 do 600 funtów, więc może być dzielony przez dwóch lub więcej podkładów. Możesz nawet ładnie zmieścić ten materac w namiocie 4-osobowym. Ale jeśli chcesz czegoś mniejszego, wystarczy podwójne lub pełne łóżko powietrzne.