Jak duża jest poduszka w rozmiarze king? Fakty, które powinieneś wiedzieć!

Być może znasz rozmiary poduszek, ale czy zastanawiałeś się, jak duża jest poduszka typu king size?

Bez poduszki nie byłby to dobry sen. Ludzie używają wspomnianej pościeli do podparcia głowy i szyi podczas snu. Więc kiedy się budzimy, czujemy się wypoczęci.

Jak duża jest poduszka w rozmiarze king? Fakty

Rozmiary poduszek różnią się w zależności od rozmiaru łóżka. Ale w niektórych przypadkach ludzie wybierają rozmiar poduszki zgodnie ze swoimi preferencjami.

Niezależnie od tego, standardowy rozmiar jest powszechnie używany do poduszek. Dowiedzmy Się!

Jak duża jest poduszka w rozmiarze king-size

Więc jak duża jest poduszka w rozmiarze king? Poduszki typu king-size są największymi spośród poduszek w rozmiarze amerykańskim, dzięki czemu doskonale prezentują się na łóżku typu king-size. Mierzy 20 „x36”, co jest dość duże, wystarczająco duże, aby zmieściły się Twoje ramiona.

Dlatego większość ludzi umieściłaby na nim poduszkę o standardowym rozmiarze, służącą jako winda na wyższy loft.

Rozmiar poduszki królewskiej może być uciążliwy dla niektórych osób, zwłaszcza dla tych, którzy dużo się poruszają podczas snu; może wystąpić hiperlordoza, wypychająca głowę do przodu i potencjalnie także kręgosłup.

A jeśli śpisz na boku, twoja głowa zostanie zepchnięta w kierunku sufitu, nadając szyi niezręczną pozycję.

Tak więc dodatkowa długość i wysokość mogą być niepotrzebne, jeśli szukasz poduszki do spania, ponieważ poduszki King size są zwykle używane jako dekoracja.

Ale nie zrozum mnie źle, ponieważ niektórzy ludzie nadal wybierają duże poduszki, ponieważ uważają je za wygodne.

Dlatego wybór rozmiaru poduszki nadal zależy od Ciebie.

Kiedy poduszki w rozmiarze king są najlepsze?

Podobnie jak to, jak bardzo się od siebie różnimy, rozmiary poduszek różnią się w zależności od potrzeb każdej osoby. Widzisz, niektórzy ludzie chcą, aby ich poduszki były większe, podczas gdy inni wolą je małe.

Inni uwielbiają, że ich poduszki mają więcej wypełnienia, podczas gdy niektórzy są w porządku, mając niewiele piór. Niektórzy chcą twardych, a inni bardziej miękkich poduszek; każdy ma swoje zdanie na temat znalezienia idealnej poduszki dla siebie.

W końcu poduszki są po to, aby poprawić jakość snu. Dlatego kupując poduszki, musisz wiedzieć, czego chcesz.

Niemniej jednak poduszki w rozmiarze king mogą być niewygodne dla innych, ale niektórzy uważają je za wygodne i zapewniające wsparcie.

# 1. Śpiący na boku

Śpiący na boku potrzebują grubszej poduszki, która podpiera ich szyję i wypełnia lukę pod głową i szyją.

Osobiście spanie na boku jest wygodne, szczególnie dla moich pleców, co ma sens, ponieważ spanie na boku faktycznie sprzyja wyrównaniu kręgosłupa, zmniejszając punkty nacisku na ciele, takie jak biodra i ramiona.

Poduszki typu king-size byłyby dobrym rozwiązaniem; po prostu wybierz mniej grubą poduszkę, w zależności od preferencji.

# 2. Osoby z szerokimi ramionami

Podobnie jak osoby śpiące na boku, osoby z szerszymi ramionami potrzebują grubych poduszek, aby zapewnić przestrzeń między szyją a ramionami.

Co więcej, poduszka typu king size jest długa, dzięki czemu masz więcej miejsca na ramię, na którym możesz odpocząć lub może ją przytulić, ponieważ to właśnie robię, kiedy śpię.

Zresztą, właśnie dlatego grubość jest dla nich niezbędna, bo od tego najprawdopodobniej będzie zależeć Twój komfort, a wybór odpowiedniego pomoże zapobiec bólom karku i pleców.

# 3. Do dekoracji

Jeśli szukasz poduszki, która sprawi, że Twoje łóżko typu king size będzie luksusowe, odpowiedzią jest poduszka king size.

Z tego, co zauważyłeś, jeśli zameldujesz się w hotelu, zauważysz, że pokoje zawsze mają poduszkę typu king size. Sprawia, że ​​łóżko jest bardziej reprezentacyjne i wygodne, dzięki czemu chcesz spać po przyjeździe.

Najlepszy materiał na poduszkę typu king size

Zastanawiasz się, jakie materiały możesz wybrać na poduszkę w rozmiarze king?

Pianka z pamięcią

Znany materiał używany do produkcji materacy, poduszek i poduszek. Bez wątpienia ludzie wybierają ten rodzaj materiału na pościel, ponieważ jest on bardzo wygodny.

Pianka z pamięcią kształtu składa się z dużych otwartych komórek, które zmieniają kształt, gdy leży na niej Twoje ciało. Ten rodzaj wsparcia jest tym, czym chcesz, aby Twoja poduszka w rozmiarze king size zapewniała wystarczające wsparcie podczas snu.

Ponadto pianki z pamięcią mają różne poziomy twardości; Proponuję znaleźć poduszkę, która nie jest zbyt miękka, aby zachować jędrność, którą chcesz osiągnąć.

Łuski gryki

Wyjątkowy materiał na poduszkę ucieszy każdego z szerokimi ramionami. Nie tylko jest miękki, ale łuska gryki pozwoli Ci mieć kilka poduszek w jednym!

Ułożenie tego materiału pozwoli na manipulowanie kształtem poduszki; jednak, jeśli chcesz, możesz zmienić położenie kadłubów według własnych upodobań, zapewniając wsparcie, którego potrzebujesz podczas snu.

To opakowanie

Powodem, dla którego poduszki mają różne kształty i rozmiary, jest umożliwienie ludziom swobodnego wyboru i dostosowania do osobistych preferencji.

Jednak poznaj swój styl spania i zwyczaje, aby upewnić się, że poduszka, którą kupujesz, jest dla Ciebie odpowiednia.

Ponieważ jeśli kupujesz poduszkę w zależności od rozmiaru łóżka, następnego dnia spodziewaj się bólu szyi i pleców.

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu, jak duża jest poduszka king size. Miłego dnia!