Jak dodać rękawy do sukni ślubnej: 4 najlepsze sposoby?

Możesz rozważyć cztery sposoby, aby dowiedzieć się, jak dodać rękawy do sukni ślubnej. W tym artykule polecimy najlepsze opcje rękawów i pasków do rozważenia, odpinane detale na wypadek, gdybyś po ceremonii chciał być bez rękawów, a nawet dodatki bez szwów do zakrycia ramion.

Aby zapoznać się z innymi poprawkami dotyczącymi sukni ślubnych, przejrzyj nasz blog, aby zapoznać się z samouczkami. Na przykład możesz chcieć dowiedzieć się, jak zmienić zbyt głęboką suknię ślubną z dekoltem w szpic.

Jak dodać rękawy do sukni ślubnej: 4 najlepsze sposoby?

4 sposoby na dodawanie rękawów do sukni ślubnej

Najlepsze typy rękawów do sukni ślubnej

Porozmawiaj ze swoim krawcem o zalecanym rodzaju rękawów dla Twojej sukni ślubnej. Może to być tak proste, jak rękawy typu cap, coś stylowego i wyjątkowego, jak bufiaste rękawy, lub bardziej subtelne, ale eleganckie rękawy z odkrytymi ramionami.

Panna młoda może wziąć pod uwagę swój gust lub skromność wymaganą przez jej kulturę, religię lub miejsce, w którym odbędzie się wesele, decydując, jakie rękawy dodać do sukni ślubnej. Krawiec może następnie przerobić twoją suknię ślubną, a następnie przymierzyć ją po jej założeniu.

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności szycia, możesz nauczyć się samodzielnie przerabiać suknię ślubną. Najlepiej jednak pozwolić szwaczce szyć rękawy, jeśli nie znasz się na szyciu, aby przypadkowo nie zrujnować sukienki.

Pasy do sukni ślubnej

Prostszym sposobem na dodanie rękawów do sukni ślubnej jest użycie pasków. Nie wymagałaby dalszych przeróbek, więc jest to dobra opcja, głównie jeśli czas na zmianę sukienki jest ograniczony.

Twoja krawcowa użyje pasków na gotowych rękawach, więc w razie potrzeby będziesz mieć możliwość ich zdjęcia. Ale jeśli potrzebujesz tylko trochę osłony na ramionach, kolejną kwestią jest koronkowa aplikacja.

Paski z koronkową aplikacją mogą być wykończone detalami, aby dodać atrakcyjności sukni ślubnej. Można je również łatwo dostosować, co oznacza, że ​​możesz wybrać styl z jednym paskiem, jeśli wolisz.

Odpinane szczegóły

Ramiączka to nie jedyna odpinana opcja dodawania rękawów do sukni ślubnej. Ponadto istnieją odpinane rękawy, które panny młode mogą łatwo zakładać i zdejmować.

Przykładem są tiulowe rękawy, a do wyboru jest wiele stylów, dzięki którym uzyskasz to, co najlepiej podkreśli Twoją górną część ciała. Następnie wystarczy wsunąć ramiona przez każdy odpinany rękaw, aby zmienić swoją suknię ślubną bez rękawów.

Oprócz tiulowych rękawów dostępne są również koronkowe rękawy zakrywające. Ostateczny wygląd może z łatwością sprawić, że każdy poczuje się jak członek rodziny królewskiej, a to nawet subtelny sposób, aby nadal czuć się sexy bez przekraczania skromności.

Dodaj akcesoria

Wreszcie istnieją różne akcesoria, które panna młoda może nosić, aby dodać rękawy i zakryć ramiona lub ramiona. Ponownie, wybór koloru i stylu, aby uzupełnić suknię ślubną, ma kluczowe znaczenie.

Ci, którzy nie mają czasu na przeróbki lub nie mogą znaleźć odpinanych rękawów, mogą zdecydować się na kapletki lub bolerka. Kapletki lub peleryny to stylowy sposób na dodanie rękawów do sukienki bez poświęcania ogólnego stylu.

Z drugiej strony bolerka są dostępne w różnych stylach i materiałach, więc znalezienie tego, co będzie najlepsze dla Twojej sukienki, powinno być łatwe. A co jest w nich świetne, to potencjalnie możesz je ponownie wykorzystać przy innych okazjach.

Czy długie rękawy można dodać do sukni ślubnej?

Do sukni ślubnej można dodać długie rękawy, ponieważ oczekuje się, że suknia ślubna i tak zostanie zmieniona po pierwszej przymiarki. Krawiec zazwyczaj planuje suknię ślubną tak, aby panna młoda mogła mieć trzy przymiarki przed datą ślubu.

Najlepiej jak najszybciej wspomnieć o potrzebie długich rękawów, aby Twoja krawcowa miała wystarczająco dużo czasu i mogła sprawdzić, jak będzie wyglądać po dodaniu. Możesz również zainspirować się rękawami innej sukienki w sklepach i zapytać krawca, czy można je mieć na wybranej przez Ciebie sukience.

Jeśli sukni z jakiegoś powodu nie da się zmienić, są odpinane długie rękawy, które można nosić podczas ceremonii. Nosią się jak rękawiczki, więc łatwo je też zdjąć, jeśli po ceremonii zechcesz chodzić bez rękawów.

Skoro o tym mowa, może spodobać Ci się sposób uczestniczenia w sukni ślubnej, aby wiedzieć, jak stylowo zdjąć sukienkę na przyjęcie.

Jak zakryć ramiona w sukni ślubnej bez rękawów?

Możesz rozważyć odpinane rękawy lub paski, aby zakryć ramiona w sukni ślubnej bez rękawów. Niektóre akcesoria modowe, które możesz również nosić, obejmują bolerko ślubne, cylinder sukni ślubnej i kurtkę ślubną.

W ten sposób nie zmienisz ogólnego projektu sukni ślubnej bez rękawów, jeśli uważasz, że jest już idealna. Jednak podczas ceremonii możesz potrzebować zakrytych ramion, więc szybkim sposobem na to jest dodanie akcesoriów.

Na przykład brakiem szacunku może być pokazywanie ramion lub ramion podczas ślubu, który masz. Nie oznacza to jednak, że musisz wybrać sukienkę z rękawami, której nie chcesz, ponieważ wiele ubrań do noszenia i odpinanych rękawów jest zwykle dostępnych w sklepach z sukienkami.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie nauczyłaś się, jak dodać rękawy do sukni ślubnej na cztery sposoby.

Możesz przymocować wybrany styl rękawów lub użyć wyjmowanych akcesoriów. Ogólnie rzecz biorąc, w razie potrzeby zawsze możesz zmienić swoją sukienkę, dlatego najlepiej zaplanować przymiarki wcześniej.