Jak dodać przycisk darowizny na YouTube? 3 proste kroki!

Jak dodać przycisk darowizny na Youtube? Wraz z rosnącą społecznością, jaką ma dziś YouTube, coraz więcej osób staje się twórcami treści, zakładając własny kanał YouTube. Dzięki temu ci tak zwani „subskrybenci” zaczną subskrybować Twój kanał, dzięki czemu będzie on coraz bardziej widoczny w miarę upływu dni. Dzięki temu możesz stać się sławny w dowolnym momencie.

Chociaż jako rozwijający się twórca treści, niektóre treści, które są powtarzalne dla niektórych osób, mogą być nudne. Jako twórca treści YouTube Twoim obowiązkiem lub zadaniem jest tworzenie nowych filmów po drodze. Oczywiście, kiedy robisz te filmy, konieczne jest wydawanie pieniędzy, aby tak się stało. Czemu? Czasami potrzebne są rekwizyty.

Jak dodać przycisk darowizny na YouTube? 3 proste kroki!

Nawet dzieci w dzisiejszych czasach oglądają aplikację, ucząc się różnych rzeczy z dnia na dzień. Gdy Twój kanał będzie kontynuowany, po drodze będą Ci towarzyszyć wspierający lub subskrybenci. Chociaż nie ma gwarancji, że zarobisz na tym dużo pieniędzy, dzisiaj nauczymy się dodawać przycisk darowizny na YouTube. Nawet twórcom treści brakuje środków. W takim przypadku abonenci mogą pomóc im w jeden sposób, a mianowicie poprzez darowizny; Niemniej jednak zagłębimy się w ten temat, kontynuując omawianie go, aby mieć pomysły i wybierać różne słowa kluczowe po drodze, gdy czytasz ten artykuł. Kontynuujmy teraz.

Kroki dodawania przycisku darowizny na Youtube

Jak dodać przycisk darowizny na Youtube? Wszystkie You Tubers zaczynają od dołu, aby wiedzieć i osiągnąć wszystko na górze; w takim przypadku dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci ustalić, na czym polega problem. Na dzień dzisiejszy oto odpowiedzi na zadawane pytania:

Krok 1. Logowanie się i poruszanie się po koncie YouTube Studio

Kiedy po raz pierwszy chcesz dodać przycisk darowizny do swojego kanału, powinieneś przejść jako pierwszy, ponieważ jest to konto YouTube studio. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do ustawień i swobodnie poruszać się po różnych przyciskach znajdujących się na tej stronie lub stronie. Stamtąd będziesz chciał przejść do lewego menu, aby zobaczyć ustawienia. Po znalezieniu lewego menu na tym pasku pojawi się lista ustawień. Wybierz kartę, która wskazuje „Zarabianie”. Po naciśnięciu tego przycisku pojawi się lista rozwijana.

Gdy się pojawi, naciśnij „Dawanie”, aby zostać przekierowanym na następującą stronę internetową, która jest niezbędna do ukończenia pierwszej części tego. Teraz, gdy jesteś na karcie „Dawanie”, powinieneś przejść przez ustawienia i znaleźć „Rozpocznij”. Od tego momentu będzie to oznaczać początek procesu tworzenia przycisku darowizny. Po znalezieniu żądanego przycisku naciśnij ten, który ma nazwę „Utwórz zbiórkę pieniędzy”. Po zakończeniu kontynuuj.

Krok 2. Wybór organizacji non-profit, którą chcesz wesprzeć

Teraz, gdy pierwszy krok został wykonany, nadszedł czas, aby przejść do zakończenia tego procesu. Jak? Wyjaśnimy Ci to dalej bez kłopotów i zmartwień. Mając to na uwadze, omówmy teraz, jak wykonać drugi krok w tym procesie. Po prawidłowym wykonaniu czynności jest to łatwe.

Gdy wszystko zostało ustawione i dotarłeś do przycisków, które nacisnąłeś chwilę temu, nadszedł czas, aby wybrać i skonfigurować opcję tworzenia tego przycisku. To, co chcesz tutaj zrobić, to wybrać dostępną 501(c)(3) amerykańską organizację non-profit, którą chcesz wesprzeć.

Jeśli nie możesz znaleźć tej konkretnej opcji, z której chcesz skorzystać, jedynym wyborem, jaki masz, jest przejrzenie przycisków i znalezienie w ten sposób „Poproś o organizację non-profit”; możesz teraz umieścić swoją organizację lub cokolwiek innego, na co próbujesz przekazać darowiznę. Będzie to mniej kłopotliwe dla twojego przypadku. Czemu? Proces ten zajmuje trochę czasu, więc lepiej mieć go na oku. Jednak może minąć kilka dni, zanim będziesz mógł to wykonać, więc lepiej cierpliwie poczekać, aż proces lub zadanie nadal trwa lub jest kontynuowane. Moi przyjaciele, dowiedz się, jak dodać kartę darowizny na YouTube w czterech prostych krokach.

Krok 3. Dodanie konkretnych szczegółów do ważnych pól

Na tym etapie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby dodać szczegóły do ​​zbiórki funduszy, takie jak tytuł, opis i współpracowników. W ten sposób łatwiej będzie zrozumieć, ponieważ informacje są bardziej szczegółowe, aby można je było od razu poznać. Sugerujemy również ustalenie celu i czasu trwania zbiórki. W każdej chwili możesz to zmienić. Po ustawieniu wszystkiego nadszedł czas, aby dodać filmy lub zaplanować transmisje na żywo, aby pojawił się przycisk darowizny. Nie zostanie opublikowany bezpośrednio, ponieważ zostanie wyemitowany tylko w określonym dniu i godzinie. Mając to na uwadze, od razu opublikuj swój film, aby móc poczekać na jego wydanie. Możesz przeczytać o tym, jak umieścić przycisk darowizny na swojej stronie internetowej.

To okładka!

Jak dodać przycisk darowizny na Youtube? Teraz, gdy wiesz, jak dodać przycisk darowizny w YouTube, praca z nim będzie łatwiejsza. W ten sposób wspierający mogą przekazać darowiznę za pośrednictwem tej witryny, aby pomóc swoim ulubionym streamerom i artystom na całym świecie. Jeśli chodzi o darowizny, mamy wiele artykułów, którymi możemy się z Wami podzielić. Możesz zapoznać się z większą liczbą artykułów dotyczących darowizn; przeczytaj o tym, co to jest hołd i jak utworzyć przycisk darowizny na Facebooku.